Wiadomości | 04.01.23

DBS 770 Ultimate, Aston Martin potwierdził nową edycję specjalną kultowego modelu

Aston Martin wkrótce zaprezentuje ostatnią wersję swojego słynnego Grand Tourera DBS, kończąc produkcję z ulepszoną, bardzo limitowaną edycją specjalną.

Koniec modelu DBS. Potężne dwudrzwiowe coupe, Aston Martin DBS 770 Ultimate, zostało zaprezentowane jako „okręt flagowy, który przewyższy je wszystkie” dzięki ulepszonej dynamice jazdy i ekskluzywnym funkcjom stylistycznym.

 

Marka twierdzi, że nowy 770 Ultimate ma 760 KM z podwójnie turbodoładowanego V12. Przeprojektowany, z ostrzejszą dynamiką oraz z wyjątkowym wzornictwem. Na razie będziemy musieli poczekać na więcej szczegółów, ale Aston potwierdza, że zostanie zbudowanych tylko 499 egzemplarzy.

 

Premiera ostatniej edycji specjalnej DBS jest zaplanowana na początek 2023 roku.Nowy Nissan Kicks trafi do sprzedaży w Japonii
Premiery | 24.06.20

Nowy Nissan Kicks trafi do sprzedaży w Japonii

Światowa premiera nowego subcompacta SUV, który łączy nagradzany elektryzowany układ napędowy e-POWER Nissana i wspomaganie kierowcy ProPILOT

Pancerne, jednocześnie w pełni elektryczne nowe BMW serii 7
Wiadomości | 09.08.23

Pancerne, jednocześnie w pełni elektryczne nowe BMW serii 7

Jako pierwszy na świecie luksusowy sedan ochronny nowej generacji z całkowicie elektrycznym układem napędowym, BMW i7 Protection jest prawdziwym pionierem.

Kultowy wolnossący 6-cylindrowy silnik BMW w prototypowym Coupe Oletha
Super Cars | 18.02.23

Kultowy wolnossący 6-cylindrowy silnik BMW w prototypowym Coupe Oletha

Niemiecka inżynieria i precyzja połączone z amerykańską pomysłowością i pasją. Czy słyszałeś już o modelu Smit Oletha Coupe?