Super Cars | 14.07.21

Cztery wersje specjalnej edycji Huracan EVO

Z okazji 10-lecia Lamborghini Mexico zaprojektowano, cztery wersje modelu, które reprezentują kluczowe tematy w kulturze meksykańskiej: życie, śmierć, sen i czas.


Cztery wersje specjalnej edycji Huracan EVO

Z okazji 10-lecia Lamborghini Mexico debiutują dziś w cztery edycje specjalne Huracán EVO, zaprojektowanych przez dystrybutora marki w Meksyku, Grand Chelem i Ad Personam, ekskluzywny program dostosowywania Lamborghini w studiu w Sant'Agata Bolognese. Modele upamiętniające reprezentują cztery kluczowe tematy w kulturze meksykańskiej: Vita (Życie), Morte (Śmierć), Sogno (Sen) i Tempo (Czas).

 

Pierwszy salon wystawowy Lamborghini w Meksyku został otwarty w 2010 roku w samym sercu miasta Meksyk. Od tego czasu Lamborghini odniosło wielki sukces i rozszerzyło swoją obecność w regionie dzięki kolejnemu dealerowi w Monterrey w północnym Meksyku. Aby upamiętnić dziesięcioletnią obecność marki, firma Lamborghini Mexico zamówiła cztery modele w edycji specjalnej — każdy z supersportowych samochodów V10 został skonfigurowany przy użyciu szerokiej gamy kolorów i wykończeń oraz przymocowany pamiątkową tabliczką symbolizującą każdy motyw na ścianie ogniowej każdego pojazdu.

 

Edición Vita (Life) – Vita, flagowy model serii, jest zabarwiony specjalnym odcieniem Verde Ermes (zielony) i Oro Elios (złoty) akcentami reprezentującymi życie i naturę. Wygląd zewnętrzny kontrastuje z delikatnymi detalami Oro Elios (złotymi) wewnątrz, symbolizowanymi przez słońce, które podkreślają wykończenia i szwy.

Lamborghini Huracán EVO Vita Edition, symbolizowany emblematem orła, celebruje wolność i życiowe sukcesy, utrwalony motywem, który wychwala narodowe wartości Meksyku i Włoch.

 

Edición Morte (Śmierć) – Lamborghini Huracán EVO Morte Edition, symbolizowany przez emblemat czaszki, celebruje doświadczenia, które przygotowują nas do podróży między życiem a śmiercią.

Nadwozie pojazdu kąpie się w kolorze Blu Astraeus (niebieski), uzupełniony akcentami stylistycznymi Bronzo Serse. Podobna konfiguracja została rozszerzona wewnątrz samochodu, z siedzeniami i wykończeniami w Blu Teia Vintage (niebieski) i brązowymi przeszyciami.

 

Edición Sogno (Sen) – Najbardziej charakterystyczny z czterech modeli edycji specjalnej, Sogno Edition posiada nadwozie Blu Symi (jasnoniebieskie) z akcentami Oro Elios (złotymi). Żywe kolory przypominają mityczne stworzenia widziane w meksykańskiej sztuce ludowej. Aby podkreślić tę śmiałą ekspresję, we wnętrzu zastosowano dwukolorową konfigurację. Wewnątrz białe akcenty kontrastują głównie z czarnymi odcieniami konsoli środkowej i złotymi szwami na siedzeniach.

Lamborghini Huracán Sogno Edition, upamiętniony tabliczką przedstawiającą dwugłowego smoka, celebruje marzenia mieszanką fantazji i rzeczywistości, które nadają życiu kolor i sens.

 

Edición Tempo (Czas) – Lamborghini Huracán EVO Tempo Edition, ostatni model z serii, reprezentuje trwającą dekadę współpracę między Lamborghini i Meksykiem. Symbolizuje go tablica przedstawiająca węża, przedstawiająca ponowne wymyślenie siebie przez zrzucenie skóry.

Nadwozie Nero Nemesis (czarny) jest zaakcentowane akcentami Bronzo Serse, podczas gdy we wnętrzu dominują ciemne odcienie z brązowymi akcentami wokół siedzeń, wykończeń i szwów.Ford potwierdził datę premiery zupełnie nowego kompaktowego pickapa MAVERICK
Wiadomości | 03.06.21

Ford potwierdził datę premiery zupełnie nowego kompaktowego pickapa MAVERICK

Miesiące plotek, zdjęć szpiegowskich i spekulacji doprowadziły do tego momentu. Tak to prawda.

Znamy pierwsze trójki finalistów w sześciu kategoriach World Car Awards 2023
Wiadomości | 07.03.23

Znamy pierwsze trójki finalistów w sześciu kategoriach World Car Awards 2023

Odliczanie zakończy się 5 kwietnia, kiedy zwycięzcy zostaną ogłoszeni na żywo podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Nowym Jorku 2023

W pełni elektryczny EX30, najmniejszy SUV w historii Volvo Cars
Wiadomości | 17.05.23

W pełni elektryczny EX30, najmniejszy SUV w historii Volvo Cars

Dzięki Volvo EX30 marka przenosi bezpieczeństwo w mieście na wyższy poziom, tworząc małego SUV-a, który jest idealnym towarzyszem zapewniającym komfortową jazdę.