Premiery | 03.02.21

Całkowicie przeprojektowany F-150 Raptor

Ford, amerykański lider w dziedzinie ciężarówek, stworzył ikonę off-roadu w 2009 roku. A dziś zaprezentował nowego F-150 Raptor trzeciej generacji.

Ford, amerykański lider w dziedzinie ciężarówek, stworzył ikonę off-roadu w 2009 roku, wprowadzając inspirowany wyścigami pustynnymi F-150 Raptor. Został zaprojektowany, aby nie tylko pędzić po trudnym terenie, ale także skakać i łapać powietrze.

A dziś narodził się na nowo z całkowicie nowym F-150 Raptor trzeciej generacji, który wykorzystuje mechaniczną i techniczną doskonałość oraz precyzję Raptora i wyposaża go w ulepszoną technologię połączoną, co oznacza, że doświadczenie posiadania jednego z nich będzie się poprawiać z czasem.

„Raptor to oryginalna pustynna ciężarówka. Po prostu przenieśliśmy to na inny poziom ”- powiedział Ali Jammoul, dyrektor programu pojazdów Ford Performance. „Zupełnie nowy Raptor łączy szybkie off-roadowe osiągi z zaawansowaną technologią i łącznością, które łączą się w unikalny, zbudowany Ford Tough sposób”.

F-150 Raptor przyćmił sprzedaż innych znanych ikon wydajności. W ciągu ostatnich czterech lat, poprzednia generacja Raptora łącznie wyprzedziła całą gamę samochodów sportowych Porsche, a także wyprzedziła Corvette Chevroleta.Toyota rozpoczyna przedsprzedaż wodorowego sedana Mirai
Wiadomości | 03.04.21

Toyota rozpoczyna przedsprzedaż wodorowego sedana Mirai

Auto jest nie tylko bezemisyjne, ale jednocześnie oczyszcza powietrze podczas jazdy. Sprawdź ceny i wyposażenie.

Volkswagen XL1 czyli 100 kilometrów na jednym litrze paliwa
Concept Cars | 19.02.21

Volkswagen XL1 czyli 100 kilometrów na jednym litrze paliwa

Dokładnie 0,99 litra. Rzadko kiedy pojawia się na świecie koncept jako model produkcyjny, który spełnia obietnice w zakresie stylizacji i przełomów technologicznych.

Światowa premiera całkiem nowego BMW serii 4 Coupe
Premiery | 02.06.20

Światowa premiera całkiem nowego BMW serii 4 Coupe

Prosto z Monachium BMW prezentuje najnowszy model z serii 4 coupe.