Premiery | 03.02.21

Całkowicie przeprojektowany F-150 Raptor

Ford, amerykański lider w dziedzinie ciężarówek, stworzył ikonę off-roadu w 2009 roku. A dziś zaprezentował nowego F-150 Raptor trzeciej generacji.

Ford, amerykański lider w dziedzinie ciężarówek, stworzył ikonę off-roadu w 2009 roku, wprowadzając inspirowany wyścigami pustynnymi F-150 Raptor. Został zaprojektowany, aby nie tylko pędzić po trudnym terenie, ale także skakać i łapać powietrze.

A dziś narodził się na nowo z całkowicie nowym F-150 Raptor trzeciej generacji, który wykorzystuje mechaniczną i techniczną doskonałość oraz precyzję Raptora i wyposaża go w ulepszoną technologię połączoną, co oznacza, że doświadczenie posiadania jednego z nich będzie się poprawiać z czasem.

„Raptor to oryginalna pustynna ciężarówka. Po prostu przenieśliśmy to na inny poziom ”- powiedział Ali Jammoul, dyrektor programu pojazdów Ford Performance. „Zupełnie nowy Raptor łączy szybkie off-roadowe osiągi z zaawansowaną technologią i łącznością, które łączą się w unikalny, zbudowany Ford Tough sposób”.

F-150 Raptor przyćmił sprzedaż innych znanych ikon wydajności. W ciągu ostatnich czterech lat, poprzednia generacja Raptora łącznie wyprzedziła całą gamę samochodów sportowych Porsche, a także wyprzedziła Corvette Chevroleta.2200 KM w hipersamochodzie Tuatara w wersji Striker oraz Aggressor
Super Cars | 28.05.21

2200 KM w hipersamochodzie Tuatara w wersji Striker oraz Aggressor

Poznaj szczegóły dotyczące dwóch wariantów modelu SSC Tuatara, najszybszego samochodu produkcyjnego na świecie.

Volkswagen rozpoczyna seryjną produkcje ID.4
Elektryczne | 21.08.20

Volkswagen rozpoczyna seryjną produkcje ID.4

Na linii produkcyjnej w Zwickau rozpoczyna się seryjna produkcja ID.4. W pełni elektryczny kompaktowy SUV zadebiutuje pod koniec przyszłego miesiąca.

Pięć gwiazdek w teście zderzeniowym dla Volkswagena ID.3
Wiadomości | 22.10.20

Pięć gwiazdek w teście zderzeniowym dla Volkswagena ID.3

Volkswagen ID.3 otrzymał w teście zderzeniowym organizacji Euro NCAP (European New Car Assessment) maksymalną ocenę pięciu gwiazdek.