Premiery | 03.02.21

Całkowicie przeprojektowany F-150 Raptor

Ford, amerykański lider w dziedzinie ciężarówek, stworzył ikonę off-roadu w 2009 roku. A dziś zaprezentował nowego F-150 Raptor trzeciej generacji.

Ford, amerykański lider w dziedzinie ciężarówek, stworzył ikonę off-roadu w 2009 roku, wprowadzając inspirowany wyścigami pustynnymi F-150 Raptor. Został zaprojektowany, aby nie tylko pędzić po trudnym terenie, ale także skakać i łapać powietrze.

A dziś narodził się na nowo z całkowicie nowym F-150 Raptor trzeciej generacji, który wykorzystuje mechaniczną i techniczną doskonałość oraz precyzję Raptora i wyposaża go w ulepszoną technologię połączoną, co oznacza, że doświadczenie posiadania jednego z nich będzie się poprawiać z czasem.

„Raptor to oryginalna pustynna ciężarówka. Po prostu przenieśliśmy to na inny poziom ”- powiedział Ali Jammoul, dyrektor programu pojazdów Ford Performance. „Zupełnie nowy Raptor łączy szybkie off-roadowe osiągi z zaawansowaną technologią i łącznością, które łączą się w unikalny, zbudowany Ford Tough sposób”.

F-150 Raptor przyćmił sprzedaż innych znanych ikon wydajności. W ciągu ostatnich czterech lat, poprzednia generacja Raptora łącznie wyprzedziła całą gamę samochodów sportowych Porsche, a także wyprzedziła Corvette Chevroleta.Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe coupe po liftingu
Tuning | 15.06.21

Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe coupe po liftingu

Większy komfort jazdy, szersza gama wyposażenia, teraz jeszcze bardziej indywidualny niż kiedykolwiek.

Bugatti Chiron Sport Alice
Super Cars | 14.02.21

Bugatti Chiron Sport Alice

Prezent dla żony, dostosowany do kreatywnych życzeń klienta na każdym etapie procesu projektowania i budowy.

CUPRA Born testowana w arktycznym klimacie
Elektryczne | 12.04.21

CUPRA Born testowana w arktycznym klimacie

Testy najnowszego modelu CUPRY odbywały się na specjalnym torze ulokowanym na zamarzniętym jeziorze.