Premiery | 03.02.21

Całkowicie przeprojektowany F-150 Raptor

Ford, amerykański lider w dziedzinie ciężarówek, stworzył ikonę off-roadu w 2009 roku. A dziś zaprezentował nowego F-150 Raptor trzeciej generacji.

Ford, amerykański lider w dziedzinie ciężarówek, stworzył ikonę off-roadu w 2009 roku, wprowadzając inspirowany wyścigami pustynnymi F-150 Raptor. Został zaprojektowany, aby nie tylko pędzić po trudnym terenie, ale także skakać i łapać powietrze.

A dziś narodził się na nowo z całkowicie nowym F-150 Raptor trzeciej generacji, który wykorzystuje mechaniczną i techniczną doskonałość oraz precyzję Raptora i wyposaża go w ulepszoną technologię połączoną, co oznacza, że doświadczenie posiadania jednego z nich będzie się poprawiać z czasem.

„Raptor to oryginalna pustynna ciężarówka. Po prostu przenieśliśmy to na inny poziom ”- powiedział Ali Jammoul, dyrektor programu pojazdów Ford Performance. „Zupełnie nowy Raptor łączy szybkie off-roadowe osiągi z zaawansowaną technologią i łącznością, które łączą się w unikalny, zbudowany Ford Tough sposób”.

F-150 Raptor przyćmił sprzedaż innych znanych ikon wydajności. W ciągu ostatnich czterech lat, poprzednia generacja Raptora łącznie wyprzedziła całą gamę samochodów sportowych Porsche, a także wyprzedziła Corvette Chevroleta.Ekstremalnie szybkie ładowanie samochodów elektrycznych
Wiadomości | 14.11.23

Ekstremalnie szybkie ładowanie samochodów elektrycznych

Polestar współpracuje z StoreDot, aby wprowadzić do produkcji technologię (XFC), która zapewnia zasięg 160 km w zaledwie pięć minut ładowania, można go zintegrować z już dostępnymi formatami akumulatorów.

Nowy Aston Martin V12 Vantage
Premiery | 16.03.22

Nowy Aston Martin V12 Vantage

Ograniczony do 333 sztuk kultowy model V12 Vantage, w którym po raz ostatni zostanie zamontowany silnik Twin Turbo V12 o pojemności 5,2 litra. Wszystkie egzemplarze zostały sprzedane jeszcze przed premierą.

Cztery rodzaje napędów do wyboru w nowej Skodzie Octavii
Wiadomości | 15.07.20

Cztery rodzaje napędów do wyboru w nowej Skodzie Octavii

Nowa ŠKODA OCTAVIA dostępna będzie na rynku polskim z aż czterema różnymi rodzajami napędów.