Wiadomości | 14.05.21

Całkowicie nowy Nissan Pathfinder zjeżdża z linii montażowej

Nowy Nissan Pathfinder pojawi się tego lata w salonach dealerów w całych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Pierwszy całkowicie nowy Nissan Pathfinder 2022 zjechał dziś z linii montażowej w wielokrotnie nagradzanej fabryce samochodów Nissan Smyrna w Tennessee.

 

„Rozpoczęcie produkcji nowego Pathfindera to kolejny ważny kamień milowy w naszej dynamicznej historii Nissan NEXT” - mówi Jeff Younginer, wiceprezes Zakładu Montażu Pojazdów Nissan Smyrna. „Zespół fabryki Smyrna jest podekscytowany, mogąc udostępnić klientom najnowszą wersję tego kultowego pojazdu”.

 

Całkowicie nowy Pathfinder, wraz z nadchodzącym zupełnie nowym Nissanem Frontier z 2022 roku, zapewnia Nissanowi jedną z najświeższych ofert w branży. Inne nowe modele, które są częścią planu wprowadzenia nowego produktu firmy, to w pełni elektryczny crossover Ariya i produkcyjna wersja sportowego samochodu Z Proto.

Pathfinder jest montowany w zakładzie montażu pojazdów Nissan Smyrna od 2004 roku. Silnik pojazdu jest montowany w zakładzie Nissan Decherd Powertrain Plant w Decherd w stanie Tennessee.

 

Całkowicie nowy Pathfinder 2022 oferuje odważną, wytrzymałą, całkowicie przeprojektowaną obudowę i rodzinne wnętrze gotowe na przygody. Standardowy 284-konny silnik V6 z bezpośrednim wtryskiem o pojemności 3,5 litra i zupełnie nowa 9-biegowa skrzynia biegów zapewniają płynną, bezpośrednią reakcję. Dostępny całkowicie nowy inteligentny napęd na 4 koła z 7-pozycyjnym przełącznikiem trybu jazdy i terenu pomaga zapewnić pewną jazdę po drogach iw terenie, a dostępny maksymalny uciąg wynoszący 6000 funtów Pathfindera zapewnia wiele możliwości holowania łodzi i przyczep. Nowa kabina obejmuje miejsca dla maksymalnie ośmiu osób i nową opcję foteli kapitańskich. Dostępne funkcje technologiczne obejmują całkowicie nowy 10,8-calowy wyświetlacz Head-up, 12,3-calowy cyfrowy pulpit nawigacyjny, ProPILOT Assist z Navi-Link i standardowy Nissan Safety Shield 360.Najpiękniejszy kabriolet na świecie wg Lexusa, LC Convertible
Wiadomości | 21.04.20

Najpiękniejszy kabriolet na świecie wg Lexusa, LC Convertible

Zespół odpowiedzialny za projekt Lexusa LC Convertible miał jasno określoną misję: stworzyć najpiękniejszy na świecie samochód z otwartym dachem. Deklaracja brzmiała jednoznacznie, ale takie zadanie to przecież ogromne wyzwanie. Lexus zdecydował, że nowy samochód powinien zachować istotne motywy stylistyczne modelu LC coupe, zdobywcy wielu międzynarodowych nagród za przyciągającą spojrzenia, wyrafinowaną stylistykę.

Rusza kolejny sezon szkoleń techniki jazdy AMG Driving Academy Poland
Wiadomości | 07.06.21

Rusza kolejny sezon szkoleń techniki jazdy AMG Driving Academy Poland

Ósmy sezon wyjątkowej nauki jazdy. Nowy program szkoleniowy, nowe tory, nowy zespół trenerski.

Nowy Mercedes-AMG C63 S E Performance
Premiery | 21.09.22

Nowy Mercedes-AMG C63 S E Performance

Prawdziwy przełom w 55-letniej historii AMG. Dwubiegowy silnik elektryczny wspiera 2,0-litrowy najmocniejszy czterocylindrowy silnik turbo, seryjnie produkowany na świecie.