Wiadomości | 14.05.21

Całkowicie nowy Nissan Pathfinder zjeżdża z linii montażowej

Nowy Nissan Pathfinder pojawi się tego lata w salonach dealerów w całych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Pierwszy całkowicie nowy Nissan Pathfinder 2022 zjechał dziś z linii montażowej w wielokrotnie nagradzanej fabryce samochodów Nissan Smyrna w Tennessee.

 

„Rozpoczęcie produkcji nowego Pathfindera to kolejny ważny kamień milowy w naszej dynamicznej historii Nissan NEXT” - mówi Jeff Younginer, wiceprezes Zakładu Montażu Pojazdów Nissan Smyrna. „Zespół fabryki Smyrna jest podekscytowany, mogąc udostępnić klientom najnowszą wersję tego kultowego pojazdu”.

 

Całkowicie nowy Pathfinder, wraz z nadchodzącym zupełnie nowym Nissanem Frontier z 2022 roku, zapewnia Nissanowi jedną z najświeższych ofert w branży. Inne nowe modele, które są częścią planu wprowadzenia nowego produktu firmy, to w pełni elektryczny crossover Ariya i produkcyjna wersja sportowego samochodu Z Proto.

Pathfinder jest montowany w zakładzie montażu pojazdów Nissan Smyrna od 2004 roku. Silnik pojazdu jest montowany w zakładzie Nissan Decherd Powertrain Plant w Decherd w stanie Tennessee.

 

Całkowicie nowy Pathfinder 2022 oferuje odważną, wytrzymałą, całkowicie przeprojektowaną obudowę i rodzinne wnętrze gotowe na przygody. Standardowy 284-konny silnik V6 z bezpośrednim wtryskiem o pojemności 3,5 litra i zupełnie nowa 9-biegowa skrzynia biegów zapewniają płynną, bezpośrednią reakcję. Dostępny całkowicie nowy inteligentny napęd na 4 koła z 7-pozycyjnym przełącznikiem trybu jazdy i terenu pomaga zapewnić pewną jazdę po drogach iw terenie, a dostępny maksymalny uciąg wynoszący 6000 funtów Pathfindera zapewnia wiele możliwości holowania łodzi i przyczep. Nowa kabina obejmuje miejsca dla maksymalnie ośmiu osób i nową opcję foteli kapitańskich. Dostępne funkcje technologiczne obejmują całkowicie nowy 10,8-calowy wyświetlacz Head-up, 12,3-calowy cyfrowy pulpit nawigacyjny, ProPILOT Assist z Navi-Link i standardowy Nissan Safety Shield 360.Nowe elektryczne BMW iX3 premiera już we wtorek
Wiadomości | 09.07.20

Nowe elektryczne BMW iX3 premiera już we wtorek

Już w najbliższy wtorek 14 lipca zapraszamy na premierę nowego elektrycznego modelu BMW.

A290_β, Alpine przedstawia swoją wizję elektrycznego hot hatcha
Concept Cars | 10.05.23

A290_β, Alpine przedstawia swoją wizję elektrycznego hot hatcha

A290, przyszły kompaktowy elektryczny samochód sportowy segmentu B w nowej erze Alpine, błyszczy w spektakularnym, ultrasportowym samochodzie pokazowym A290_β (A290 beta).

Vazirani EKONK jednomiejscowy elektryczny supersamochód
Concept Cars | 25.10.21

Vazirani EKONK jednomiejscowy elektryczny supersamochód

Indyjski start-up pokazał elektryczny supersamochód, który, jak twierdzą, jest najlżejszym EV w historii i najszybszym samochodem, jaki kiedykolwiek wyprodukowano w w Indiach.