Premiery | 04.04.22

Całkowicie nowa Honda HR-V

Całkowicie nowa Honda HR-V debiutuje z czystym, sportowym i wyrazistym wyglądem zewnętrznym na rok 2023, z odważnym nowym grillem, dłuższą maską i elegancką linią dachu.

Oparty na wielokrotnie nagradzanej Hondzie Civic 11. generacji, HR-V jest większy od swojego poprzednika, ma dłuższy rozstaw osi i szerszy rozstaw, a jednocześnie pozostaje sportowy i osobisty. HR-V ma odpowiednią wielkość, przestrzeń i użyteczność na weekendową ucieczkę przygód, a jednocześnie jest zwinny do manewrowania ulicami miasta. Model HR-V, którego premiera ma nastąpić latem, będzie wyposażony w bardziej responsywny silnik i nowe niezależne tylne zawieszenie, dzięki czemu kompaktowy SUV będzie bardziej pewny siebie, wyrafinowany i przyjemny w prowadzeniu.

 

„Uzyskując aspiracyjne cechy wykraczające poza swój segment, całkowicie nowa Honda HR-V 2023 powita w Hondzie nową generację klientów i zyska na znaczeniu jako brama do marki Honda” – powiedział Michael Kistemaker, zastępca wiceprezesa ds. sprzedaży samochodów. amerykańskiej firmy Honda Motor Co., Inc. „Nowy model HR-V wzmocni swoją pozycję lidera segmentu wśród młodych i kupujących po raz pierwszy oraz wielokulturowych klientów”.

 

Zainspirowany dreszczykiem nowych doświadczeń, projekt HR-V jest ambitny i ma silne poczucie przygody. Niska pozioma linia boczna, która zaczyna się od wysuniętej maski i ciągnie się przez wybrzuszenia tylnych błotników, nadaje płynnym kształtom wrażenie ruchu. Szeroko rozstawione reflektory i tylne światła LED podkreślają atletyczną sylwetkę HR-V. Wyrzeźbiona klapa i funkcjonalny spojler na tylną klapę podkreślają sportowe proporcje.

 

Duża szklarnia zapewnia doskonałą widoczność, którą poprawiają zamontowane na drzwiach lusterka i niska owiewka HR-V. Aby uzyskać czystszy, ekskluzywny wygląd, technologia lutowania laserowego eliminuje potrzebę stosowania nieestetycznych listew dachowych, a wycieraczki szyby przedniej HR-V chowają się pod linią maski, gdy nie są używane.

Więcej informacji na temat zupełnie nowego HR-V zostanie opublikowanych w nadchodzących miesiącach.Bentley Continental GT Speed niezwykle precyzyjne driftowanie
Super Cars | 20.10.21

Bentley Continental GT Speed niezwykle precyzyjne driftowanie

Wraz z rozpoczęciem dostaw do klientów, firma Bentley pokazała dziś unikalny film uchwycony w opuszczonej bazie lotniczej NATO na Sycylii, który pokazuje możliwości nowego modelu.

Ferrari przedstawia jedyny w swoim rodzaju model Ferrari Roma
Super Cars | 18.05.22

Ferrari przedstawia jedyny w swoim rodzaju model Ferrari Roma

Samochód posiada wykwintne, tradycyjne detale inspirowane stylem japońskim, zachowując jednocześnie czystą, wyrafinowaną elegancję oryginalnego samochodu.

Lamborghini Urus nowe możliwości personalizacji z pakietem Pearl Capsule
Tuning | 17.06.20

Lamborghini Urus nowe możliwości personalizacji z pakietem Pearl Capsule

Automobili Lamborghini przedstawia Urusa w nowej edycji designu, Pearl Capsule: początek nowych przygód w nowych kolorach i funkcjach dla super SUV-a Lamborghini.