Premiery | 04.04.22

Całkowicie nowa Honda HR-V

Całkowicie nowa Honda HR-V debiutuje z czystym, sportowym i wyrazistym wyglądem zewnętrznym na rok 2023, z odważnym nowym grillem, dłuższą maską i elegancką linią dachu.

Oparty na wielokrotnie nagradzanej Hondzie Civic 11. generacji, HR-V jest większy od swojego poprzednika, ma dłuższy rozstaw osi i szerszy rozstaw, a jednocześnie pozostaje sportowy i osobisty. HR-V ma odpowiednią wielkość, przestrzeń i użyteczność na weekendową ucieczkę przygód, a jednocześnie jest zwinny do manewrowania ulicami miasta. Model HR-V, którego premiera ma nastąpić latem, będzie wyposażony w bardziej responsywny silnik i nowe niezależne tylne zawieszenie, dzięki czemu kompaktowy SUV będzie bardziej pewny siebie, wyrafinowany i przyjemny w prowadzeniu.

 

„Uzyskując aspiracyjne cechy wykraczające poza swój segment, całkowicie nowa Honda HR-V 2023 powita w Hondzie nową generację klientów i zyska na znaczeniu jako brama do marki Honda” – powiedział Michael Kistemaker, zastępca wiceprezesa ds. sprzedaży samochodów. amerykańskiej firmy Honda Motor Co., Inc. „Nowy model HR-V wzmocni swoją pozycję lidera segmentu wśród młodych i kupujących po raz pierwszy oraz wielokulturowych klientów”.

 

Zainspirowany dreszczykiem nowych doświadczeń, projekt HR-V jest ambitny i ma silne poczucie przygody. Niska pozioma linia boczna, która zaczyna się od wysuniętej maski i ciągnie się przez wybrzuszenia tylnych błotników, nadaje płynnym kształtom wrażenie ruchu. Szeroko rozstawione reflektory i tylne światła LED podkreślają atletyczną sylwetkę HR-V. Wyrzeźbiona klapa i funkcjonalny spojler na tylną klapę podkreślają sportowe proporcje.

 

Duża szklarnia zapewnia doskonałą widoczność, którą poprawiają zamontowane na drzwiach lusterka i niska owiewka HR-V. Aby uzyskać czystszy, ekskluzywny wygląd, technologia lutowania laserowego eliminuje potrzebę stosowania nieestetycznych listew dachowych, a wycieraczki szyby przedniej HR-V chowają się pod linią maski, gdy nie są używane.

Więcej informacji na temat zupełnie nowego HR-V zostanie opublikowanych w nadchodzących miesiącach.Premiera Acura MDX, SUV przeprojektowany z myślą o najwyższej wydajności
Premiery | 09.12.20

Premiera Acura MDX, SUV przeprojektowany z myślą o najwyższej wydajności

Acura zaprezentowała dziś całkowicie nową czwartą generację modelu MDX, najbardziej premium, skoncentrowany na osiągach i zaawansowany technologicznie SUV w historii Acury.

TIGER koncept pojazdu bezzałogowego od Hyundaia
Concept Cars | 10.02.21

TIGER koncept pojazdu bezzałogowego od Hyundaia

Przewożenie ładunków po odległym i niedostępnym terenie jako pojazd z napędem na cztery koła lub czteronożna maszyna krocząca.

Ken Block prezentuje swoją zelektryfikowaną bestię
MotorSport | 09.08.22

Ken Block prezentuje swoją zelektryfikowaną bestię

Audi S1 e-tron quattro Hoonitron. Projekt jedynego w swoim rodzaju, całkowicie elektrycznego pojazdu, inspirowanego historycznym Audi Sport quattro S1.