Wiadomości | 12.11.20

Całkiem nowe Renault Kangoo

W wersji dla samochodów osobowych Nowe Renault KANGOO spełnia potrzeby dynamicznych rodzin dzięki eleganckiemu wzornictwu i jeszcze większemu komfortowi. Będzie również dostępne w wersji elektrycznej.


Całkiem nowe Renault Kangoo

Aby zaspokoić wszystkie potrzeby swoich klientów, Renault przedstawia Całkowicie nowe Kangoo, dostępne zarówno w wersji użytkowej, jak i osobowej. Ta komplementarna gama czterech pojazdów będzie prezentowana i sprzedawana od wiosny 2021 roku.

Całkowicie nowe Kangoo Van, innowacyjny van o atletycznym i dynamicznym stylu, jest skierowany głównie do flot, rzemieślników i handlowców poszukujących skrojonego na miarę pojazdu dla profesjonalistów, wyposażonego w najnowsze technologie.

 

Dzięki swoim głównym innowacjom Easy Side Access i Easy Inside Rack, całkowicie nowy Kangoo Van rewolucjonizuje załadunek i dostęp:

 

Łatwy dostęp z boku: ta innowacja, szczególnie wygodna w centrach miast, umożliwia klientom łatwy dostęp do ich ładunków, niezależnie od ograniczeń parkingowych. Dzięki usunięciu środkowego słupka, całkowicie nowe Kangoo Van oferuje najszerszy dostęp z boku na rynku, wynoszący 1416 mm (dwa razy więcej niż w poprzedniej wersji).

Easy Inside Rack: ta wysuwana galeria wewnętrzna to kolejna innowacja, która pozwala na transport długich i obszernych przedmiotów, zwalniając miejsce na podłodze.

Całkowicie nowe Kangoo Van wyróżnia się bardziej muskularnym wyglądem zewnętrznym. Przód został całkowicie przeprojektowany z chromowaną linią między grillem a przednim zderzakiem. Z rzeźbionymi bokami i zaznaczonymi ramionami, Nowe Kangoo Van staje się ekskluzywne dzięki wyrafinowanym wykończeniom i chromowanym wstawkom. Jego zupełnie nowe wnętrze oferuje poziomą deskę rozdzielczą z licznymi schowkami. Nowe, całkowicie przeprojektowane siedzenia zapewniają większy komfort i trwałość.

 

Całkowicie nowe Kangoo Van jest wyposażone w system multimedialny Renault EASY LINK oraz nowe systemy wspomagania prowadzenia, w tym stałe cyfrowe lusterko wsteczne. Ten nowy zatwierdzony system zapewnia doskonałą widoczność do tyłu, wygodny w pojazdach z przegrodą. Inne nowe funkcje obejmują asystenta wahania przyczepy, kontrolę stabilności hamowania i zaawansowany system hamowania awaryjnego AEBS.

 

Całkowicie nowe Kangoo Van oferuje niezrównaną różnorodność rozmiarów nadwozia i silników. Będzie dostępny w dwóch długościach i oferowany z manualną i automatyczną skrzynią biegów w wersjach z silnikiem Diesla, benzynowym i elektrycznym. Jego użyteczna objętość waha się od 3,3 do 3,9 m³ w wersji standardowej i od 4,2 do 4,9 m³ w wersji długiej.

 

Całkowicie nowe Kangoo, elegancka i przestronna kombi z pięcioma prawdziwymi siedzeniami, doskonale spełnia potrzeby dynamicznych rodzin i plemion dzięki przeprojektowanemu wyglądowi, większemu komfortowi i wyposażeniu oraz nowym urządzeniom wspomagającym prowadzenie. Zachowuje wszystkie swoje sprytne funkcje modułowe, które są popularne również wśród klientów profesjonalnych (administracje, władze lokalne i stowarzyszenia).Podwójna premiera Volkswagena. Arteon Sedan oraz Shooting Brake
Premiery | 24.06.20

Podwójna premiera Volkswagena. Arteon Sedan oraz Shooting Brake

Jeden model, dwie wersje! Volkswagen prezentuje nowego Arteona podczas światowej premierze i jednocześnie prezentuje drugą wersję - nowego Arteon Shooting Brake.

Nowy Mercedes-Benz GLA, jazda testowa w okolicach Barcelony
Wiadomości | 15.04.20

Nowy Mercedes-Benz GLA, jazda testowa w okolicach Barcelony

W grudniu 2019 roku odbyła się wirtualna prezentacja nowego modelu Mercedes-Benz, czyli nowego GLA. W ramach pierwszych jazd testowych, jeszcze w marcu w okolicach Barcelony powstał materiał zdjęciowy i filmowy, który dziś prezentujemy.

Bugatti Divo hipersportowy samochód zostanie dostarczony klientom w tym roku
Super Cars | 23.04.20

Bugatti Divo hipersportowy samochód zostanie dostarczony klientom w tym roku

Wyjątkowo wykonany, uderzający charakter, ściśle ograniczony i o zupełnie innych właściwościach jezdnych to całkowicie wyjątkowy projekt: Divo jest naprawdę jednym z najbardziej zapierających dech w piersiach i ekskluzywnych samochodów hiper-sportowych współczesnych czasów. Po rygorystycznym dwuletnim okresie rozwoju pierwsze modele upragnionej małej serii są teraz dostarczane do klientów.