Elektryczne | 31.07.20

Cadillac LYRIQ pierwszy samochód z napędem elektrycznym w portfolio tej marki. Premiera 6 Sierpnia

Zainspirowany kunsztem i napędzany innowacjami, Cadillac LYRIQ jest pierwszym z nadchodzącej oferty luksusowych samochodów z napędem elektrycznym Cadillac.

Podróż rozpoczęła się w 2019 roku, kiedy Cadillac ogłosił, że stanie na czele przejścia General Motors na całkowicie elektryczną przyszłość i opublikował pierwsze zdjęcia crossovera zbudowanego w oparciu o architekturę elektryczną nowej generacji GM.

Historia była kontynuowana na początku tego roku wraz z ogłoszeniem nowych akumulatorów Ultium GM, co jest dowodem na to, że w pełni elektryczna przyszłość Cadillaca jest świetlana. Bazując na Ultium, Cadillac dostarczy pełną gamę luksusowych samochodów elektrycznych.

W czwartek 6 sierpnia 2020, Cadillac zrobi kolejny krok w tej podróży dzięki wirtualnej prezentacji Cadillaca LYRIQ, która będzie transmitowana na naszej stronie internetowej. Do tego czasu przejrzyj galerię zdjęć, aby zobaczyć dotychczasową podróż Cadillaca i rzucić okiem na pierwszy w pełni elektryczny crossover Cadillaca.Wirtualny spacer z marką Volkswagen podczas targów w Genewie
Wiadomości | 10.04.20

Wirtualny spacer z marką Volkswagen podczas targów w Genewie

Po odwołaniu tegorocznej wystawy samochodowej w Genewie (GIMS 2020), marka Volkswagen zdecydowała się udostępnić projekt własnego stoiska w internecie.

MG Cyberster debiutuje na targach Auto Shanghai 2023
Elektryczne | 19.04.23

MG Cyberster debiutuje na targach Auto Shanghai 2023

Dwumiejscowy roadster oznacza długo oczekiwany powrót do produkcji samochodów sportowych przez słynną brytyjską markę, którego sprzedaż w Europie spodziewana jest latem 2024 roku.

Światowa premiera nowego SUV-a w Buenos Aires Volkswagen Taos
Premiery | 14.10.20

Światowa premiera nowego SUV-a w Buenos Aires Volkswagen Taos

Volkswagen Taos, nowy SUV marki i pierwszy w całym regionie wyprodukowanego w Argentynie. Volkswagen Taos dołącza do ofensywy SUV-ów niemieckiej firmy na świecie. Segment SUV-ów jest najszybciej rozwijającym się segmentem w Ameryce Południowej.