Elektryczne | 31.07.20

Cadillac LYRIQ pierwszy samochód z napędem elektrycznym w portfolio tej marki. Premiera 6 Sierpnia

Zainspirowany kunsztem i napędzany innowacjami, Cadillac LYRIQ jest pierwszym z nadchodzącej oferty luksusowych samochodów z napędem elektrycznym Cadillac.

Podróż rozpoczęła się w 2019 roku, kiedy Cadillac ogłosił, że stanie na czele przejścia General Motors na całkowicie elektryczną przyszłość i opublikował pierwsze zdjęcia crossovera zbudowanego w oparciu o architekturę elektryczną nowej generacji GM.

Historia była kontynuowana na początku tego roku wraz z ogłoszeniem nowych akumulatorów Ultium GM, co jest dowodem na to, że w pełni elektryczna przyszłość Cadillaca jest świetlana. Bazując na Ultium, Cadillac dostarczy pełną gamę luksusowych samochodów elektrycznych.

W czwartek 6 sierpnia 2020, Cadillac zrobi kolejny krok w tej podróży dzięki wirtualnej prezentacji Cadillaca LYRIQ, która będzie transmitowana na naszej stronie internetowej. Do tego czasu przejrzyj galerię zdjęć, aby zobaczyć dotychczasową podróż Cadillaca i rzucić okiem na pierwszy w pełni elektryczny crossover Cadillaca.GDDKiA realizuje Krajowy System Zarządzania Ruchem Drogowym
Wiadomości | 01.09.21

GDDKiA realizuje Krajowy System Zarządzania Ruchem Drogowym

Głównym celem projektu jest przekazywanie użytkownikom dróg bieżących informacji o sytuacji na drogach. Zobacz wideo prezentację.

Nowy Seat Arona premiera
Premiery | 14.04.21

Nowy Seat Arona premiera

Wygląd SEAT-a Arony również został dostosowany do nowego języka stylistycznego hiszpańskiej marki. Miejski SUV uzyskał bardziej agresywną, dynamiczną sylwetkę.

Nissan przedstawia nowy model Townstar
Premiery | 28.09.21

Nissan przedstawia nowy model Townstar

Nowy model stanowi kompleksową i konkurencyjną ofertę w segmencie lekkich samochodów dostawczych wyposażonych w silniki benzynowe oraz elektryczne.