Elektryczne | 31.07.20

Cadillac LYRIQ pierwszy samochód z napędem elektrycznym w portfolio tej marki. Premiera 6 Sierpnia

Zainspirowany kunsztem i napędzany innowacjami, Cadillac LYRIQ jest pierwszym z nadchodzącej oferty luksusowych samochodów z napędem elektrycznym Cadillac.

Podróż rozpoczęła się w 2019 roku, kiedy Cadillac ogłosił, że stanie na czele przejścia General Motors na całkowicie elektryczną przyszłość i opublikował pierwsze zdjęcia crossovera zbudowanego w oparciu o architekturę elektryczną nowej generacji GM.

Historia była kontynuowana na początku tego roku wraz z ogłoszeniem nowych akumulatorów Ultium GM, co jest dowodem na to, że w pełni elektryczna przyszłość Cadillaca jest świetlana. Bazując na Ultium, Cadillac dostarczy pełną gamę luksusowych samochodów elektrycznych.

W czwartek 6 sierpnia 2020, Cadillac zrobi kolejny krok w tej podróży dzięki wirtualnej prezentacji Cadillaca LYRIQ, która będzie transmitowana na naszej stronie internetowej. Do tego czasu przejrzyj galerię zdjęć, aby zobaczyć dotychczasową podróż Cadillaca i rzucić okiem na pierwszy w pełni elektryczny crossover Cadillaca.Porsche prezentuje pierwszego Macana T
Wiadomości | 18.02.22

Porsche prezentuje pierwszego Macana T

Macan T został dodany do popularnej gamy modeli Porsche. To pierwszy czterodrzwiowy samochód sportowy, który będzie nosił specjalne oznaczenie, które wcześniej było zarezerwowane dla modeli 911 i 718.

Audi skysphere concept światowa premiera online
Premiery | 10.08.21

Audi skysphere concept światowa premiera online

Elektryczny roadster kabriolet, pierwszy z nowej rodziny trzech samochodów koncepcyjnych, które Audi wykorzystuje do zaprezentowania swojej wizji przyszłości.

Nowa trasa wylotowa z Warszawy do Krakowa
Wiadomości | 28.04.23

Nowa trasa wylotowa z Warszawy do Krakowa

Zmieniony został układ komunikacyjny na południe od stolicy Polski. Rozdzielono wspólny przebieg dwóch dróg ekspresowych, S7 i S8, który dotychczas kumulował się.