Super Cars | 24.11.20

Bugatti Chiron w specjalnej edycji

Ekskluzywna edycja oddająca hołd legendarnym francuskim pilotom, którzy byli również słynnymi kierowcami wyścigowymi.

Na początku ubiegłego wieku we Francji zarówno lotnictwo, jak i wyścigi były mocno rozwijane. Oba oznaczały odwagę, szybkość i niezwykłą technologię. Nic dziwnego, że Ettore Bugatti był równie zafascynowany lotnictwem i pilotami, jak samochodami. Nic dziwnego, że najodważniejsi piloci tamtych czasów byli zafascynowani zwinnymi, lekkimi i szybkimi pojazdami BUGATTI, które na drodze uosabiały to, czym ich samoloty leciały na niebie.

 

Ekskluzywną edycją „Les Légendes du Ciel”, BUGATTI oddaje hołd wyjątkowej i owocnej współpracy założyciela firmy z legendarnymi francuskimi pilotami i kierowcami wyścigowymi Louisem Blériotem, Rolandem Garrosem, Robertem Benoistem, Bartolomeo Costantini i Albertem Divo.

Ręcznie naszkicowane sceny wyścigów na samochodzie iw pojeździe, aluminium szlifowane diamentem i wspomnienie wspaniałych dni Grand Prix firmy Bugatti. Bugatti oddaje cześć swoim „śmiałkom”, słynnym kierowcom wyścigowym ubiegłego wieku, prezentując chiron sport1 „les légendes du ciel”. wielu z nich to byli asy latające, śmiałkowie, technicznie uzdolnieni piloci, którzy latali bez strachu.Nowa Toyota Aygo X całkowicie nowy kompaktowy miejski crossover
Premiery | 05.11.21

Nowa Toyota Aygo X całkowicie nowy kompaktowy miejski crossover

Całkowicie nowa Toyota Aygo X to wyjątkowy crossover w segmencie A, zaprojektowany i wyprodukowany w Europie, aby sprostać wymaganiom miejskiego i podmiejskiego życia w Europie.

Sprawdź polskie ceny najmocniejszej sportowej wersji ID.4 GTX
Wiadomości | 01.06.21

Sprawdź polskie ceny najmocniejszej sportowej wersji ID.4 GTX

Volkswagen ID.4 GTX. Dwa elektryczne silniki i napęd na cztery koła. Przyspiesza od 0 do 100 km/h w 6,2 s do prędkości maksymalnej 180 km/h.

Mercedes-Benz zaprezentuje nową Klasę T
Wiadomości | 28.03.22

Mercedes-Benz zaprezentuje nową Klasę T

Dzięki temu zupełnie nowemu modelowi marka Mercedes-Benz będzie oferować małego vana klasy premium dla aktywnego stylu życia.