Super Cars | 24.11.20

Bugatti Chiron w specjalnej edycji

Ekskluzywna edycja oddająca hołd legendarnym francuskim pilotom, którzy byli również słynnymi kierowcami wyścigowymi.

Na początku ubiegłego wieku we Francji zarówno lotnictwo, jak i wyścigi były mocno rozwijane. Oba oznaczały odwagę, szybkość i niezwykłą technologię. Nic dziwnego, że Ettore Bugatti był równie zafascynowany lotnictwem i pilotami, jak samochodami. Nic dziwnego, że najodważniejsi piloci tamtych czasów byli zafascynowani zwinnymi, lekkimi i szybkimi pojazdami BUGATTI, które na drodze uosabiały to, czym ich samoloty leciały na niebie.

 

Ekskluzywną edycją „Les Légendes du Ciel”, BUGATTI oddaje hołd wyjątkowej i owocnej współpracy założyciela firmy z legendarnymi francuskimi pilotami i kierowcami wyścigowymi Louisem Blériotem, Rolandem Garrosem, Robertem Benoistem, Bartolomeo Costantini i Albertem Divo.

Ręcznie naszkicowane sceny wyścigów na samochodzie iw pojeździe, aluminium szlifowane diamentem i wspomnienie wspaniałych dni Grand Prix firmy Bugatti. Bugatti oddaje cześć swoim „śmiałkom”, słynnym kierowcom wyścigowym ubiegłego wieku, prezentując chiron sport1 „les légendes du ciel”. wielu z nich to byli asy latające, śmiałkowie, technicznie uzdolnieni piloci, którzy latali bez strachu.Szkoła jazdy BMW Driving Experience
Wiadomości | 30.11.21

Szkoła jazdy BMW Driving Experience

Udział w akademii BMW Driving Experience to idealny pomysł dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności za kierownicą i przetestować najnowsze modele bawarskiej marki.

Najlepiej sprzedający się model Volkswagena nowy Tiguan latem
Wiadomości | 17.04.20

Najlepiej sprzedający się model Volkswagena nowy Tiguan latem

Światowy bestseller ustanawia kolejny nowy rekord: wiosną 2020 roku Volkswagen Tiguan przekroczył barierę produkcyjną wynoszącą sześć milionów sztuk. Tylko w 2019 r. Wyprodukowano 910 926 sztuk SUV-a. To sprawia, że Tiguan jest najlepiej sprzedającym się samochodem marki i grupy Volkswagen. Wszechstronny pojazd można kupić w 80% wszystkich krajów na ziemi. Jest to najbardziej udany SUV na rynku w Europie. Tiguan jest jednym z trzech najpopularniejszych sportowych pojazdów użytkowych na świecie. Volkswagen produkuje najlepiej sprzedający się model w czterech strefach czasowych na trzech kontynentach.

Dodge Hemi Challenger R/T SE z 1970 roku, który na ulicach Detroit zyskał przydomek „Czarny Duch”
Wiadomości | 14.04.23

Dodge Hemi Challenger R/T SE z 1970 roku, który na ulicach Detroit zyskał przydomek „Czarny Duch”

Ten Challenger jest jednym z zaledwie 23 wyprodukowanych w 1970 roku edycji specjalnej z czterobiegową manualną skrzynią biegów i jednym z zaledwie czterech z dachem ze skóry aligatora.