Super Cars | 24.11.20

Bugatti Chiron w specjalnej edycji

Ekskluzywna edycja oddająca hołd legendarnym francuskim pilotom, którzy byli również słynnymi kierowcami wyścigowymi.

Na początku ubiegłego wieku we Francji zarówno lotnictwo, jak i wyścigi były mocno rozwijane. Oba oznaczały odwagę, szybkość i niezwykłą technologię. Nic dziwnego, że Ettore Bugatti był równie zafascynowany lotnictwem i pilotami, jak samochodami. Nic dziwnego, że najodważniejsi piloci tamtych czasów byli zafascynowani zwinnymi, lekkimi i szybkimi pojazdami BUGATTI, które na drodze uosabiały to, czym ich samoloty leciały na niebie.

 

Ekskluzywną edycją „Les Légendes du Ciel”, BUGATTI oddaje hołd wyjątkowej i owocnej współpracy założyciela firmy z legendarnymi francuskimi pilotami i kierowcami wyścigowymi Louisem Blériotem, Rolandem Garrosem, Robertem Benoistem, Bartolomeo Costantini i Albertem Divo.

Ręcznie naszkicowane sceny wyścigów na samochodzie iw pojeździe, aluminium szlifowane diamentem i wspomnienie wspaniałych dni Grand Prix firmy Bugatti. Bugatti oddaje cześć swoim „śmiałkom”, słynnym kierowcom wyścigowym ubiegłego wieku, prezentując chiron sport1 „les légendes du ciel”. wielu z nich to byli asy latające, śmiałkowie, technicznie uzdolnieni piloci, którzy latali bez strachu.1978 Jeep Cherokee 4xe Concept
Tuning | 03.04.23

1978 Jeep Cherokee 4xe Concept

Kolejna podróż w przeszłość prowadzi do tegorocznej wersji koncepcyjnej Resto-mod. Coroczne Wielkanocne Safari Jeepem po pustyni Moab w stanie Utah (USA), edycja 2023.

Rimac C_Two test w tunelu aerodynamicznym
Elektryczne | 29.01.21

Rimac C_Two test w tunelu aerodynamicznym

Imponujący materiał wideo pokazujący jak inżynierowie przeprowadzili tysiące testów symulacji modelu C_Two.

CUPRA Simracing Series wyścigi online
Wiadomości | 21.05.20

CUPRA Simracing Series wyścigi online

CUPRA wprowadza na rynek własną serię wyścigów motorowych online - Simracing Series. W serii 13 wyścigów online może wystartować każdy zainteresowany. Zmagania będą relacjonowane na żywo na kanale marki CUPRA w serwisie Youtube.