Super Cars | 27.01.21

Bugatti Bolide najpiękniejszy Hypercar roku

Model Bugatti zwyciężył w kategorii Hypercars na prestiżowym Festival Automobile International w Paryżu. Wideo.

Prezentując Bugatti Bolide jesienią ubiegłego roku, francuska luksusowa marka Bugatti zaprezentowała swój najbardziej ekstremalny samochód do tej pory. Teraz Bolide został oficjalnie uznany za najpiękniejszy i najbardziej estetyczny hiper sportowy samochód na świecie. Bugatti Bolide zwyciężył w kategorii „Hypercars” na prestiżowym Festival Automobile International w Paryżu. Jury składające się z ekspertów wybrało pojazd eksperymentalny z Molsheim na najpiękniejszy hipersportowy samochód roku 2020 ze znaczną przewagą spośród czterech finalistów.

W swoim 36. roku Festival Automobile International przyznał nagrody samochodom z różnych kategorii w zależności od ich piękna, estetyki, formy i designu. Jury ekspertów składało się z 14 sędziów, którym przewodniczyli architekt Jean-Michel Wilmotte i Anne Asensio, wiceprezes ds. Doświadczenia projektowego w Dassault Systèmes. Jury wybrało zwycięzcę w każdej z 15 kategorii.McLaren Artura premiera nowego modelu potwierdzona
Super Cars | 10.02.21

McLaren Artura premiera nowego modelu potwierdzona

Ponad pięć dekad doświadczenia i wiedzy McLarena w zakresie superlekkiej inżynierii i technologii wyścigowej skupione w jednym supersamochodzie nowej generacji.

Poznaj nową SKODĘ SLAVIA
Premiery | 18.11.21

Poznaj nową SKODĘ SLAVIA

Tradycyjnemu sedanowi nadano dynamiczny design i szereg nowoczesnych rozwiązań. Jest drugim samochodem opracowanym z myślą o spełnieniu specyficznych wymagań indyjskich klientów.

Nowy ekran dotykowy w Megane E-TECH Electric
Elektryczne | 20.01.22

Nowy ekran dotykowy w Megane E-TECH Electric

Ekran OpenR w nowym Megane E-TECH Electric to bez wątpienia najbardziej uderzający przełom w technologii pokładowej Renault w ciągu ostatnich kilku lat.