Super Cars | 27.01.21

Bugatti Bolide najpiękniejszy Hypercar roku

Model Bugatti zwyciężył w kategorii Hypercars na prestiżowym Festival Automobile International w Paryżu. Wideo.

Prezentując Bugatti Bolide jesienią ubiegłego roku, francuska luksusowa marka Bugatti zaprezentowała swój najbardziej ekstremalny samochód do tej pory. Teraz Bolide został oficjalnie uznany za najpiękniejszy i najbardziej estetyczny hiper sportowy samochód na świecie. Bugatti Bolide zwyciężył w kategorii „Hypercars” na prestiżowym Festival Automobile International w Paryżu. Jury składające się z ekspertów wybrało pojazd eksperymentalny z Molsheim na najpiękniejszy hipersportowy samochód roku 2020 ze znaczną przewagą spośród czterech finalistów.

W swoim 36. roku Festival Automobile International przyznał nagrody samochodom z różnych kategorii w zależności od ich piękna, estetyki, formy i designu. Jury ekspertów składało się z 14 sędziów, którym przewodniczyli architekt Jean-Michel Wilmotte i Anne Asensio, wiceprezes ds. Doświadczenia projektowego w Dassault Systèmes. Jury wybrało zwycięzcę w każdej z 15 kategorii.Opel Manta GSe ElektroMOD
Wiadomości | 15.03.21

Opel Manta GSe ElektroMOD

Opel Manta staje się elektryczny. Nawiązując do legendarnego Opla Manta z 1970 roku łączy oryginalne i nowe technologie oraz design.

Koncepcja Team Fordzilla P1. Wideo
Wiadomości | 27.08.20

Koncepcja Team Fordzilla P1. Wideo

Ford pokazał na gamescom 2020 pierwszy pojazd zaprojektowany we współpracy producenta samochodów i graczy. Zapowiedział również, że do końca tego roku zbuduje model w skali rzeczywistej, wspierając poszukiwania przez firmę podobieństw między światem wirtualnym i rzeczywistym.

Lamborghini zapowiedziało pierwszy w pełni elektryczny model
Wiadomości | 18.05.21

Lamborghini zapowiedziało pierwszy w pełni elektryczny model

Lamborghini ogłasza swoją mapę drogową do elektryfikacji swoich modeli. Kiedy zobaczymy w pełni elektryczne Lambo?