Wiadomości | 29.06.20

Bestseller staje się jeszcze lepszy nowe Audi Q5

Audi Q5 od lat jest jednym z najlepiej sprzedających się SUV-ów w segmencie średniej klasy premium na rynkach europejskich. A teraz Audi uczyniło go jeszcze lepszym i jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Zoptymalizowany Q5 łączy sportowy charakter z doskonałą codzienną użytecznością i jest wyposażony w szeroką gamę opcji rozrywki i pomocy. Zaostrzona stylistyka nadwozia tego bardzo udanego modelu podkreśla tożsamość Q i jest wyposażona w tylną lampę świateł z cyfrową technologią OLED po raz pierwszy na świecie.

Wygląd zewnętrzny: język stylistyki Audi Q jest teraz jeszcze bardziej wyrazisty

Silna tożsamość Q charakteryzuje wygląd Audi Q5, wyrażając moc, solidność i bezpieczeństwo. Wykonując aktualizację zewnętrzną, projektanci Audi podkreślili ten wygląd za pomocą szeregu charakterystycznych detali. Ośmiokątna rama pojedyncza jest teraz płytsza i wydaje się szersza niż wcześniej. Boczne wloty powietrza urosły na wysokość i są teraz zbudowane z trapezoidalnych wypustek. Górna część reflektorów LED ma nową sygnalizację świateł do jazdy dziennej. Patrząc z boku, Q5 ma teraz jaśniejszy wygląd i większy prześwit dzięki przeprojektowanej wkładce progowej. Z tyłu znajduje się nowy element wykończeniowy między lekkimi skupieniami a nową wkładką dyfuzora z poziomą płetwą. Oprócz standardowego wykończenia istnieją również dwie opcjonalne linie stylistyczne. Zaawansowana linia wyposażona jest w chromowane pionowe żebra w ramie Singleframe, a także osłony podwozia pod przednimi i tylnymi zderzakami w kolorze srebrnym zamiast czarnego. Linia S składa się ze sportowego plastra miodu w ramce Singleframe i chromowanego paska otaczającego tylny dyfuzor.

 

Dwa z dwunastu dostępnych kolorów farb są nowe - miejska zieleń i ultra niebieski. Czarny pakiet wykończenia jest dostępny jako opcja.

 

Projekt wnętrza: lekki dotyk i pierwszorzędna jakość

Poziomy akcent w aranżacji wnętrz daje poczucie przestrzeni i lekkości. Rzeźbione, eleganckie wykończenie listwy ozdobnej oddziela dolną i górną część deski rozdzielczej, a punktem centralnym jest nowy wolnostojący ekran dotykowy MMI z akustycznym sprzężeniem zwrotnym. Poprzednie sterowanie obrotowe / pchające na konsoli środkowego tunelu jest nieobecne, jego miejsce zajmuje teraz schowek.

 

Klienci Q5 mogą również wybierać spośród trzech wykończeń wnętrz: podstawy, wyboru projektu i linii S, które można dowolnie łączyć z pakietami wykończenia zewnętrznego. Wybór wnętrza obejmuje pakiet oświetlenia konturowego / nastrojowego, który zawiera szereg efektów świetlnych, które doskonale podkreślają charakterystyczne wykonanie Audi.

 Acura Integra, niesamowite trzy modyfikacje
Tuning | 27.10.22

Acura Integra, niesamowite trzy modyfikacje

Acura nawiązała współpracę z trzema znanymi nazwiskami w społeczności tunerów i powiedziała im, aby zbudowali swoją idealną wersję.

Volkswagen prezentuje concept Atlas Cross Sport GT
Concept Cars | 26.07.21

Volkswagen prezentuje concept Atlas Cross Sport GT

Mocno zmodyfikowany Atlas Cross Sport pokazuje sportowy potencjał 5-miejscowego SUV-a o obniżonym zawieszeniu z silnikiem o mocy 300 KM.

SUV premium od MG model ONE w pełni pokazany
Premiery | 03.08.21

SUV premium od MG model ONE w pełni pokazany

MG ONE to połączenie funkcjonalnej elegancji i najnowocześniejszej technologii cyfrowej. To debiut nowej architektury i języka designu marki, głównie modnego i sportowego.