Wiadomości | 29.06.20

Bestseller staje się jeszcze lepszy nowe Audi Q5

Audi Q5 od lat jest jednym z najlepiej sprzedających się SUV-ów w segmencie średniej klasy premium na rynkach europejskich. A teraz Audi uczyniło go jeszcze lepszym i jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Zoptymalizowany Q5 łączy sportowy charakter z doskonałą codzienną użytecznością i jest wyposażony w szeroką gamę opcji rozrywki i pomocy. Zaostrzona stylistyka nadwozia tego bardzo udanego modelu podkreśla tożsamość Q i jest wyposażona w tylną lampę świateł z cyfrową technologią OLED po raz pierwszy na świecie.

Wygląd zewnętrzny: język stylistyki Audi Q jest teraz jeszcze bardziej wyrazisty

Silna tożsamość Q charakteryzuje wygląd Audi Q5, wyrażając moc, solidność i bezpieczeństwo. Wykonując aktualizację zewnętrzną, projektanci Audi podkreślili ten wygląd za pomocą szeregu charakterystycznych detali. Ośmiokątna rama pojedyncza jest teraz płytsza i wydaje się szersza niż wcześniej. Boczne wloty powietrza urosły na wysokość i są teraz zbudowane z trapezoidalnych wypustek. Górna część reflektorów LED ma nową sygnalizację świateł do jazdy dziennej. Patrząc z boku, Q5 ma teraz jaśniejszy wygląd i większy prześwit dzięki przeprojektowanej wkładce progowej. Z tyłu znajduje się nowy element wykończeniowy między lekkimi skupieniami a nową wkładką dyfuzora z poziomą płetwą. Oprócz standardowego wykończenia istnieją również dwie opcjonalne linie stylistyczne. Zaawansowana linia wyposażona jest w chromowane pionowe żebra w ramie Singleframe, a także osłony podwozia pod przednimi i tylnymi zderzakami w kolorze srebrnym zamiast czarnego. Linia S składa się ze sportowego plastra miodu w ramce Singleframe i chromowanego paska otaczającego tylny dyfuzor.

 

Dwa z dwunastu dostępnych kolorów farb są nowe - miejska zieleń i ultra niebieski. Czarny pakiet wykończenia jest dostępny jako opcja.

 

Projekt wnętrza: lekki dotyk i pierwszorzędna jakość

Poziomy akcent w aranżacji wnętrz daje poczucie przestrzeni i lekkości. Rzeźbione, eleganckie wykończenie listwy ozdobnej oddziela dolną i górną część deski rozdzielczej, a punktem centralnym jest nowy wolnostojący ekran dotykowy MMI z akustycznym sprzężeniem zwrotnym. Poprzednie sterowanie obrotowe / pchające na konsoli środkowego tunelu jest nieobecne, jego miejsce zajmuje teraz schowek.

 

Klienci Q5 mogą również wybierać spośród trzech wykończeń wnętrz: podstawy, wyboru projektu i linii S, które można dowolnie łączyć z pakietami wykończenia zewnętrznego. Wybór wnętrza obejmuje pakiet oświetlenia konturowego / nastrojowego, który zawiera szereg efektów świetlnych, które doskonale podkreślają charakterystyczne wykonanie Audi.

 Nowy Tiguan Allspace
Premiery | 12.05.21

Nowy Tiguan Allspace

Tiguan otrzymał aktualizację jesienią 2020 roku, a teraz przyszła kolej na wersję z długim rozstawem osi czyli wersję Tiguan Allspace.

Honda e:N2 Concept, całkowicie nowy model EV
Concept Cars | 05.11.22

Honda e:N2 Concept, całkowicie nowy model EV

Honda zaprezentowała dziś w Chinach światową premierę e:N2 Concept, modelu koncepcyjnego drugiego zestawu modeli z serii e:N, serii modeli EV marki Honda w Chinach.

Powrót do Europy pięciodrzwiowego hatchbacka Mitsubishi COLT nowej generacji
Wiadomości | 05.04.22

Powrót do Europy pięciodrzwiowego hatchbacka Mitsubishi COLT nowej generacji

Mitsubishi poinformowało dziś o powrocie do europejskiego segmentu B, po prawie 10 latach nieobecności, modelu COLT, który wejdzie do sprzedaży jesienią 2023 roku.