Wiadomości | 29.06.20

Bestseller staje się jeszcze lepszy nowe Audi Q5

Audi Q5 od lat jest jednym z najlepiej sprzedających się SUV-ów w segmencie średniej klasy premium na rynkach europejskich. A teraz Audi uczyniło go jeszcze lepszym i jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Zoptymalizowany Q5 łączy sportowy charakter z doskonałą codzienną użytecznością i jest wyposażony w szeroką gamę opcji rozrywki i pomocy. Zaostrzona stylistyka nadwozia tego bardzo udanego modelu podkreśla tożsamość Q i jest wyposażona w tylną lampę świateł z cyfrową technologią OLED po raz pierwszy na świecie.

Wygląd zewnętrzny: język stylistyki Audi Q jest teraz jeszcze bardziej wyrazisty

Silna tożsamość Q charakteryzuje wygląd Audi Q5, wyrażając moc, solidność i bezpieczeństwo. Wykonując aktualizację zewnętrzną, projektanci Audi podkreślili ten wygląd za pomocą szeregu charakterystycznych detali. Ośmiokątna rama pojedyncza jest teraz płytsza i wydaje się szersza niż wcześniej. Boczne wloty powietrza urosły na wysokość i są teraz zbudowane z trapezoidalnych wypustek. Górna część reflektorów LED ma nową sygnalizację świateł do jazdy dziennej. Patrząc z boku, Q5 ma teraz jaśniejszy wygląd i większy prześwit dzięki przeprojektowanej wkładce progowej. Z tyłu znajduje się nowy element wykończeniowy między lekkimi skupieniami a nową wkładką dyfuzora z poziomą płetwą. Oprócz standardowego wykończenia istnieją również dwie opcjonalne linie stylistyczne. Zaawansowana linia wyposażona jest w chromowane pionowe żebra w ramie Singleframe, a także osłony podwozia pod przednimi i tylnymi zderzakami w kolorze srebrnym zamiast czarnego. Linia S składa się ze sportowego plastra miodu w ramce Singleframe i chromowanego paska otaczającego tylny dyfuzor.

 

Dwa z dwunastu dostępnych kolorów farb są nowe - miejska zieleń i ultra niebieski. Czarny pakiet wykończenia jest dostępny jako opcja.

 

Projekt wnętrza: lekki dotyk i pierwszorzędna jakość

Poziomy akcent w aranżacji wnętrz daje poczucie przestrzeni i lekkości. Rzeźbione, eleganckie wykończenie listwy ozdobnej oddziela dolną i górną część deski rozdzielczej, a punktem centralnym jest nowy wolnostojący ekran dotykowy MMI z akustycznym sprzężeniem zwrotnym. Poprzednie sterowanie obrotowe / pchające na konsoli środkowego tunelu jest nieobecne, jego miejsce zajmuje teraz schowek.

 

Klienci Q5 mogą również wybierać spośród trzech wykończeń wnętrz: podstawy, wyboru projektu i linii S, które można dowolnie łączyć z pakietami wykończenia zewnętrznego. Wybór wnętrza obejmuje pakiet oświetlenia konturowego / nastrojowego, który zawiera szereg efektów świetlnych, które doskonale podkreślają charakterystyczne wykonanie Audi.

 Całkiem nowy Jeep Compass
Premiery | 06.04.21

Całkiem nowy Jeep Compass

Jeep zaprezentował nowego Compassa, pierwszego SUV-a Jeepa wprowadzonego na rynek europejski przez Grupę Stellantis.

Audi RSQ8-R od ABT Sportsline czyli tuning na sterydach
Tuning | 15.08.20

Audi RSQ8-R od ABT Sportsline czyli tuning na sterydach

W 2021 roku ABT Sportsline będzie obchodzić 125. urodziny. Aby jeszcze bardziej zwiększyć oczekiwanie na rocznicę, teraz na każdy z tych lat przypada dokładnie jeden ABT RSQ8-R.

CASA SEAT otwarcie innowacyjnego centrum kultury w Barcelonie
Wiadomości | 06.06.20

CASA SEAT otwarcie innowacyjnego centrum kultury w Barcelonie

W czwartek 4 czerwca w samo południe w Barcelonie Seat otworzył innowacyjne centrum kultury CASA SEAT. Pierwsi goście będą mogli odwiedzić siedzibę, gdy tylko pozwoli na to sytuacja epidemiczna. A na chwilę obecną zapraszamy do odwiedzenia domu Seata za pomocą platformy Youtube.