Wiadomości | 27.06.20

Baojun pokazał pierwsze zdjęcia średniej wielkości SUV-a RS-7

Baojun RS-7, najnowszy członek marki z diamentowym logo. Dzięki wyborowi sześciu lub siedmiu miejsc zaspokoi zróżnicowane potrzeby rozwijających się rodzin i użytkowników biznesowych.


Baojun pokazał pierwsze zdjęcia średniej wielkości SUV-a RS-7

RS-7 ma długość 4930 milimetrów, szerokość 1975 milimetrów i wysokość 1765 milimetrów. Wyjątkowo długi rozstaw osi wynoszący 2900 milimetrów przewyższa rozstaw osi wielu większych SUV-ów i zapewnia przestronne wnętrze.

 

Duże boczne okno tylne ma unikalny styl. Wraz z elektrycznie otwieranym, panoramicznym szyberdachem o wysokości 1,153 milimetra i szerokości 696 milimetrów, tworzy on jasne wnętrze z poczuciem przestronności.

 

Warianty sześciomiejscowe są rozmieszczone w układzie 2 + 2 + 2, a warianty siedmioosobowe w układzie 2 + 2 + 3. Różnorodność układów siedzeń zaspokaja potrzeby różnych użytkowników w różnych scenariuszach podróży. Ma również prześwit 172 milimetrów, gdy jest w pełni załadowany, aby zaspokoić potrzeby służbowe i podróżować.

 

RS-7 jest wyposażony w 24-godzinny system inteligentnego połączenia internetowego, który może sieciować pojazdy 5G. Zaawansowane inteligentne systemy jazdy i bezpieczeństwa zwiększają komfort, wygodę i spokój.Mercedes-AMG GT 63 S E PERFORMANCE
Premiery | 01.09.21

Mercedes-AMG GT 63 S E PERFORMANCE

Światowa premiera pierwszej hybrydy Mercedes-AMG o wysokich osiągach, która wchodzi do produkcji seryjnej i czerpie z techniki Formuły 1. Wideo.

Honda rozpoczęła Road Show z nowym modelem HR-V e:HEV
Wiadomości | 23.11.21

Honda rozpoczęła Road Show z nowym modelem HR-V e:HEV

W ramach akcji u każdego z polskich dealerów marki odbędą się prezentacje premierowego SUV-a, jednocześnie podczas jazdy testowej można będzie sprawdzić hybrydowy napęd e:HEV.

Rozpoczęcie sprzedaży nowego Audi RS 3 LMS
MotorSport | 02.09.21

Rozpoczęcie sprzedaży nowego Audi RS 3 LMS

Druga generacja Audi RS 3 LMS jest gotowa dla klientów dostępna na zamówienie. Rozwiązania zorientowane na klienta, wysoka opłacalność ekonomiczna i pierwszorzędne bezpieczeństwo.