Wiadomości | 10.08.23

BAC zaprezentuje nowy jednomiejscowy supersamochód podczas Monterey Car Week 2023 w Kalifornii

Nowy model o wysokich osiągach, który zadebiutuje na całym świecie 17 sierpnia w „House of BAC” w sercu Carmel Valley, będzie obok uznanego Mono R w poszerzającej się ofercie supersamochodów marki.

Nowy supersamochód, zaprojektowany tak, aby zapewnić kontrastujące wrażenia z jazdy „za kierownicą” w stosunku do swojego rodzeństwa Mono R, zachowuje podstawowe DNA i wartości marki BAC, które zostały opracowane wokół filozofii firmy „jedynej w swoim rodzaju”. Rezultatem jest nowy, dopuszczony do ruchu drogowego, jednomiejscowy supersamochód BAC, który nada nowy wymiar obecnej ofercie produktowej firmy, zachowując przy tym legendarne osiągi, moc i właściwości jezdne marki.

 

Oprócz globalnego debiutu nowego supersamochodu, obecność BAC na tegorocznym Monterey Car Week oznacza, że marka po raz pierwszy pojawi się na legendarnym spotkaniu motoryzacyjnym i sportów motorowych w charakterze oficjalnym.

 

Baza firmy w całym Monterey Car Week (od 17 do 21 sierpnia) znajduje się w sercu Doliny Carmel w „House of BAC”, starannie wyselekcjonowanym ranczo inspirowanym ekologią, które ucieleśnia dynamiczny, ekscytujący i luksusowy charakter marki. Oprócz rozległej i znanej winnicy, ranczo znajduje się o rzut kamieniem od The Quail, legendarnego spotkania motoryzacyjnego, które w tym roku odbywa się dzień po światowym debiucie nowego supersamochodu BAC.Sprawdź, jakie mogą być koszty za brak przygotowania samochodu do jazdy w zimowych warunkach
Wiadomości | 13.12.22

Sprawdź, jakie mogą być koszty za brak przygotowania samochodu do jazdy w zimowych warunkach

Zima może być trudna dla kierowców, szczególnie tych, którzy nie mają możliwości garażowania samochodu.

Toyota zaprezentuje w czwartek nowego kompaktowego crossovera
Wiadomości | 07.07.20

Toyota zaprezentuje w czwartek nowego kompaktowego crossovera

Oprócz chwytliwego hasła, Toyota nie ujawniła nic więcej. dyne co wiemy z oficjalnego źródła to, że w czwartek 9 lipca Toyota ma pokazać zupełnie nowego kompaktowego SUV-a, o którym głośno mówi się, że to Toyota Corolla Cross, co potwierdza krótkie wideo opublikowane na oficjalnym kanale Toyota Thailand na YouTube.

Nowy Ford Mustang Dark Horse, najwyższe możliwości
Premiery | 23.09.22

Nowy Ford Mustang Dark Horse, najwyższe możliwości

Mustang Dark Horse korzysta z unikalnego tuningu podwozia i specjalnie zmodyfikowanego najpotężniejszego 5-litrowego silnika V8 w historii, o mocy 500 KM.