Wiadomości | 10.08.23

BAC zaprezentuje nowy jednomiejscowy supersamochód podczas Monterey Car Week 2023 w Kalifornii

Nowy model o wysokich osiągach, który zadebiutuje na całym świecie 17 sierpnia w „House of BAC” w sercu Carmel Valley, będzie obok uznanego Mono R w poszerzającej się ofercie supersamochodów marki.

Nowy supersamochód, zaprojektowany tak, aby zapewnić kontrastujące wrażenia z jazdy „za kierownicą” w stosunku do swojego rodzeństwa Mono R, zachowuje podstawowe DNA i wartości marki BAC, które zostały opracowane wokół filozofii firmy „jedynej w swoim rodzaju”. Rezultatem jest nowy, dopuszczony do ruchu drogowego, jednomiejscowy supersamochód BAC, który nada nowy wymiar obecnej ofercie produktowej firmy, zachowując przy tym legendarne osiągi, moc i właściwości jezdne marki.

 

Oprócz globalnego debiutu nowego supersamochodu, obecność BAC na tegorocznym Monterey Car Week oznacza, że marka po raz pierwszy pojawi się na legendarnym spotkaniu motoryzacyjnym i sportów motorowych w charakterze oficjalnym.

 

Baza firmy w całym Monterey Car Week (od 17 do 21 sierpnia) znajduje się w sercu Doliny Carmel w „House of BAC”, starannie wyselekcjonowanym ranczo inspirowanym ekologią, które ucieleśnia dynamiczny, ekscytujący i luksusowy charakter marki. Oprócz rozległej i znanej winnicy, ranczo znajduje się o rzut kamieniem od The Quail, legendarnego spotkania motoryzacyjnego, które w tym roku odbywa się dzień po światowym debiucie nowego supersamochodu BAC.ZEEKR najbardziej oczekiwany pojazd elektryczny roku
Elektryczne | 19.10.21

ZEEKR najbardziej oczekiwany pojazd elektryczny roku

Pierwszy gotowy model ZEEKR 001 zjechał dzisiaj z linii produkcyjnej najbardziej zaawansowanej fabryki pojazdów na świecie, zbudowana w Ningbo w Chinach.

Zupełnie nowy PEUGEOT 308 SW
Wiadomości | 22.06.21

Zupełnie nowy PEUGEOT 308 SW

Wyrazista stylistyka o rasowych kształtach oraz wyrafinowanym designem tyłu. Jest funkcjonalny oraz nadzwyczaj nowoczesny.

Geneva Motor Show 2021 pod znakiem zapytania
Wiadomości | 26.05.20

Geneva Motor Show 2021 pod znakiem zapytania

W 2021 roku sytauacja może się powtórzyć poraz drugi z rzędu w ponad stuletniej historii targów. Ze względu na okoliczności powstaje pytanie: Czy Geneva Motor Show 2021 się odbędzie?