MotorSport | 22.01.21

Alfa Romeo Racing ORLEN C41

Pierwsze informacje na temat prezentacji nowego zespołu na sezon 2021.

Nowy bolid C41, który w 2021 roku będzie ścigał się na torach całego świata, zostanie zaprezentowany w Warszawie w poniedziałek, 22 lutego br.

 

Zespół przyjedzie do stolicy Polski, aby zaprezentować gwiazdę Mistrzostw Świata Formuły 1 2021 roku. 

Dokładny czas i miejsce prezentacji zostaną ogłoszone bliżej daty wydarzenia.



Tylko jeden egzemplarz Ferrari KC23 oparty na modelu 488 GT3 EVO
Super Cars | 14.07.23

Tylko jeden egzemplarz Ferrari KC23 oparty na modelu 488 GT3 EVO

Ferrari, na które patrzysz, nie jest konceptem. Nie jest to też samochód produkcyjny. Jest to całkowicie jednorazowy model, skoncentrowany na torze i jednocześnie elegancki.

Mercedes-Benz zaprezentuje nowego dynamicznego SUV-a GLC
Wiadomości | 18.05.22

Mercedes-Benz zaprezentuje nowego dynamicznego SUV-a GLC

Wkrótce światowa premiera nowej generacja modelu GLC w 100% zelektryfikowanego. Nowy GLC łączy wyrazisty, sportowy design z luksusowym wnętrzem.

Nissan Note Aura premiera nowego modelu
Premiery | 15.06.21

Nissan Note Aura premiera nowego modelu

Nissan zaprezentował dziś w Japonii całkowicie nowy kompaktowy samochód klasy premium Note Aura, którego sprzedaż zaplanowana jest na jesień.