Wiadomości | 12.03.22

Acura Integra nowej generacji, której nie kupisz w Polsce

Integra charakteryzuje się dynamicznym, sportowym designem z linią dachu przypominającą coupe i ekskluzywnym w tym segmencie stylem nadwozia typu liftback.

Mocny, turbodoładowany silnik VTEC, sportowe podwozie i jedyna w swoim segmencie 6-biegowa manualna skrzynia biegów zapewniają ekscytujące wrażenia z jazdy.

 

Integra (2023) powraca jako jeden z najbardziej kultowych modeli marki Acura, zapewniając nowemu pokoleniu entuzjastów kierowców ekskluzywne, ekscytujące wrażenia z jazdy i elegancki wygląd liftback. Sportowy kompakt klasy premium inspirowany duchem radości z jazdy poprzednich modeli Integra. Całkowicie nowy model pojawi się u dealerów w USA tej wiosny z ceną początkową około 30 000 USD.

 

Nowa Acura Integra jest napędzana wysokowydajnym turbodoładowanym silnikiem o mocy 200 koni mechanicznych i połączona z ekskluzywną w tym segmencie 6-biegową manualną skrzynią biegów lub bezstopniową skrzynią biegów (CVT). Niezwykle sztywna konstrukcja nadwozia i sportowe podwozie są dostrojone, aby zapewnić ekscytujące wrażenia z jazdy. Jako jedyny 5-drzwiowy liftback w segmencie kompaktowych samochodów sportowych premium, Integra oferuje elegancki styl, jednocześnie korzystając z rozszerzonej elastyczności ładunku, którą zapewnia stylizacja nadwozia typu liftback. Zaprojektowana, aby angażować kierowcę we wszystkich aspektach, Integra oferuje również dużą przestrzeń na nogi na tylnych siedzeniach, co jest rzadko spotykane w tej klasie.

 

Sportowy i osobisty, charakterystyczny, skoncentrowany na kierowcy projekt wnętrza Integry tworzy idealne środowisko do dynamicznej jazdy. Wysoki poziom standardowych funkcji obejmuje 10,2-calowy cyfrowy wyświetlacz Acura Precision Cockpit, integrację ze smartfonem, 8-głośnikowy system audio premium i ładowanie USB-C. Dostępne zaawansowane technologicznie funkcje obejmują wyświetlacz przezierny (HUD), bezprzewodowe ładowanie smartfona, wbudowaną Amazon Alexa i 16-głośnikowy system audio ELS STUDIO 3D.

 

2023 Integra wyznacza nowy punkt odniesienia dla technologii bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego w klasie kompaktowej premium dzięki sztywnej konstrukcji nadwozia Acura Advanced Compatibility Engineering (ACE), najnowocześniejszym projektom poduszek powietrznych i zaktualizowanemu pakietowi aktywnego bezpieczeństwa AcuraWatch i kierowcy- technologie wspomagające. Przełomowe nowe, pierwsze w segmencie przednie poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera z przodu zostały zaprojektowane w celu zmniejszenia ryzyka urazów mózgu i szyi. Boczne poduszki powietrzne tylnych siedzeń są standardem.

 

Produkcja Integry 2023 będzie pierwszą produkcją Integry w Ameryce, która wkrótce rozpocznie się w Marysville w stanie Ohio na tej samej linii produkcyjnej, co Acura TLX. Silnik Integry jest produkowany wyłącznie w fabryce silników Anna w Ohio, która produkuje również Type S Turbo V6, który napędza TLX Type S, MDX Type S oraz 600-konny silnik V6 z podwójnym turbodoładowaniem z supersamochodu NSX Type S.Co Polacy sądzą o bezpieczeństwie aut elektrycznych?
Elektryczne | 15.09.21

Co Polacy sądzą o bezpieczeństwie aut elektrycznych?

Volkswagen i InsightOut Lab regularnie badają wiedzę i nastawienie Polaków do elektromobilności. Najnowszy raport został poświęcony kwestii bezpieczeństwa.

Latające KIA K5
Wiadomości | 03.08.20

Latające KIA K5

Triple Threat Stunt przedstawia dwa turbodoładowane modele K5 lecące w powietrzu w przeciwnych kierunkach, gdy trzeci model K5 wślizgnął się na miejsce poniżej pary samolotów.

Audi TT Roadster Final celebruje dziedzictwo oryginalnej ikony designu marki
Wiadomości | 07.11.23

Audi TT Roadster Final celebruje dziedzictwo oryginalnej ikony designu marki

Dostępna tylko jako Roadster i wykończona ekskluzywnym dla Audi lakierem perłowym Goodwood Green, który był oferowany jako kolor produkowany seryjnie dla TT Roadster pierwszej generacji.