Tuning | 27.10.22

Acura Integra, niesamowite trzy modyfikacje

Acura nawiązała współpracę z trzema znanymi nazwiskami w społeczności tunerów i powiedziała im, aby zbudowali swoją idealną wersję.


Acura Integra, niesamowite trzy modyfikacje

Najlepsi tunerzy tworzą osobistą interpretację ich ostatecznej Integry nowej generacji. Po debiucie w Petersen Museum projekt Integras będzie prezentowany na wielu wydarzeniach branżowych.

 

Acura nawiązała współpracę z trzema najlepszymi tunerami w kraju, aby zaprezentować spersonalizowany potencjał wydajności nowej generacji Integry i uczcić powrót kultowego modelu Integra do linii Acura. Zainspirowani niezłomnym zaangażowaniem Acury w wydajność i społeczność tunerów, Daijiro „Dai” Yoshihara, Sara Choi i Coco Zurita stworzyli osobiste interpretacje swojej ostatecznej Acura Integra 2023, dodając najwyższy poziom stylu, mocy i wydajności.

Po publicznym debiucie w sponsorowanym przez Acura Integra Pit+Paddock „Drive In” w The Petersen Museum 23 października, wszystkie trzy projekty Integras zostaną zaprezentowane na różnych nadchodzących wydarzeniach branży motoryzacyjnej, w tym na targach SEMA Show (1-4 listopada) , RADwood LA (19 listopada) i Acura Grand Prix z Long Beach (14-16 kwietnia).

 

Integra Dai Yoshihara, zbudowana przez firmę Evasive Motorsports
Daijiro „Dai” Yoshihara, z siedzibą w południowej Kalifornii, jest zawodowym kierowcą z Tokio w Japonii, który zdobył wiele wyróżnień w sportach motorowych, w tym mistrzostwo Formula Drift i zwycięstwa klasowe w Pikes Peak International Hill Climb, 25 Hours of Thunderhill, Global Time Attack i Super Lap Battle . Korzenie Dai w sportach motorowych są wyraźnie odzwierciedlone w jego projekcie Integra, który obejmuje pełną klatkę bezpieczeństwa, wyścigowe fotele, regulowane zawieszenie i wyścigowe slicky.
„Dorastając w latach 80. i 90., Integra zawsze była jedną z moich ulubionych Acura, więc to wielki zaszczyt móc zbudować zupełnie nową Integrę 2023” – powiedział Dai Yoshihara. „Chciałem wziąć sportowy motyw z kultowego DB8 Integra i wtopić go w moją konstrukcję”.


Integra Sary Choi, zbudowana przez Tony Star Performance
Urodzona i wychowana w Honolulu na Hawajach Sara Choi rozpoczęła karierę motoryzacyjną w Sonic Motorsports, znanym sklepie tuningowym na Hawajach w wieku 15 lat. Obecnie mieszka w Los Angeles, entuzjastka samochodów, drifter, modelka, gospodarz i aktor łączy społeczności motoryzacyjnej z jej pasją do sztuki, muzyki, mody i gier. Artystyczne podejście Choi do strojenia jest wyraźnie widoczne w tworzeniu przez nią niestandardowego szerokiego korpusu do swojego projektu Integra.
„Moją ulubioną częścią bycia konstruktorem samochodów jest to, że możesz wyrażać siebie tak, jak chcesz, zwłaszcza gdy budujesz samochód tak ekscytujący, jak Acura Integra nowej generacji” – powiedziała Sara Choi. „Budowanie własnej wersji tak kultowego samochodu to dreszczyk emocji”.


Integra Coco Zarita, zbudowana przez Autotuned
Z Santiago w Chile, zawodowy sportowiec BMX, konstruktor samochodów i amatorski drifter, Coco Zarita, brał udział w kilkunastu X-Games z wieloma miejscami na podium. Mieszkający obecnie w Południowej Kalifornii zamiłowanie Coco do sportów akcji zainspirowało go do stworzenia projektu Integra, który obejmuje zawieszenie gwintowane, karbonową karoserię i niestandardową powłokę zaprojektowaną przez artystę Andreasa Wennevolda.
„To spełnienie marzeń, aby być jednym z pierwszych konstruktorów na świecie, który dostanie w swoje ręce nową Acura Integra” – powiedział Coco Zarita. „Zdobyliśmy pewne wskazówki z projektów NSX GT i dodaliśmy kilka funkcji do samochodów wyścigowych, aby pomóc mi nadać mój osobisty styl i osiągnąć ten nowy wygląd dla Integry nowej generacji”.Skoda Kushaq pierwszy szkic wnętrza
Wiadomości | 04.03.21

Skoda Kushaq pierwszy szkic wnętrza

Nowy SUV ŠKODY na rynek indyjski oferuje typową dla marki przestronność. Kiedy premiera?

Bugatti Divo Lady Bug
Super Cars | 02.03.21

Bugatti Divo Lady Bug

W ciągu dwóch lat stworzono bardzo wyjątkowy hipersportowy samochód z niestandardowym lakierem oraz innymi naprawdę wyjątkowymi funkcjami.

Nowy Hyundai Santa Fe pierwsze spojrzenie na przeprojektowanego SUV-a
Wiadomości | 26.05.20

Nowy Hyundai Santa Fe pierwsze spojrzenie na przeprojektowanego SUV-a

Pierwsze zdjęcie nowego Santa Fe przedstawia wyrazisty, luksusowy design flagowego SUV-a marki Hyundai. Po raz pierwszy w Santa Fe zastosowano zelektryfikowane układy napędowe: hybrydowy i hybrydowy typu plug-in. Nowy Santa Fe to pierwszy model Hyundai w Europie oparty na całkowicie nowej platformie trzeciej generacji.