Concept Cars | 18.03.21

Kincsem zwiastun całkowicie nowego zelektryfikowanego hipersamochodu

54 sztuki Hyper-GT wyposażone w rewolucyjny, wysokoobrotowy hybrydowy układ napędowy oparty na F1, z dostawami w 2023 r.

Nowa cyfrowa luksusowa marka Kincsem wyznaczyła studio projektowe CALLUM, kierowane przez Iana Calluma, niedawno uznanego za projektanta samochodów roku magazynu GQ, do zaprojektowania całkowicie nowego zelektryfikowanego hipersamochodu.

 

Kincsem jest pierwszym cyfrowym w każdym aspekcie i naprawdę bez ograniczeń. Wizją węgierskiego założyciela Tibora Baka jest połączenie najlepszych światowych talentów z najnowszą technologią w celu opracowania pięknie zaprojektowanych produktów o wysokiej wydajności. Od finansów, zwinnej produkcji i sztucznej inteligencji design marka jest pionierem integracji technologii cyfrowych w każdym aspekcie. Bak wnosi całe swoje znaczące doświadczenie i umiejętności przemysłowe, aby wprowadzać innowacje w nowych i wcześniej niewykorzystanych partnerstwach i metodologiach w celu dostarczenia zróżnicowanego portfolio produktów marki, z których Hyper-GT jest pierwszym wprowadzonym na rynek.

 

„Kincsem Hyper-GT, zaprojektowany przez Iana Calluma, połączy nowe tryby cyfrowej integracji z rozwojem, projektowaniem, produkcją i posiadaniem. Możliwości oferowane przez nową, rozszerzoną, cyfrową erę pozwalają nam pomóc naszym klientom wejść w „stan płynności”, który sportowcy nazywają The Zone, oferując poziom dynamicznej personalizacji i kontroli, który nigdy wcześniej nie był możliwy ”.

 

Kincsem, światowej sławy węgierski koń wyścigowy, był niepokonany w karierze obejmującej 54 wyścigi. Nowy Hyper-GT oklaskiwał jej dziedzictwo, tworząc zaledwie 54 luksusowe samochody wyprodukowane w Wielkiej Brytanii. Są one wyposażone w rewolucyjny, wysokoobrotowy hybrydowy układ napędowy oparty na F1, którego dostawy mają rozpocząć się w 2023 r.

 

Zastępując obecnie dostępne opcje personalizacji klienta, Hyper-GT wprowadzi nowe doświadczenie „Inżynierii osobistej” dla każdego właściciela samochodu, łączące szybkość reakcji kierowcy z możliwością zerowej emisji. Cena nie została jeszcze potwierdzona, ale będzie konkurować na najwyższych szczeblach luksusowej motoryzacji.

 

Nominacja CALLUM jest pierwszym z wielu ogłoszonych prestiżowych partnerstw, które czerpią z najlepszych talentów projektowych, inżynieryjnych i produkcyjnych na całym świecie. Włączenie CALLUM wnosi do projektu niezrównany rodowód, który ma zostać w pełni zaprezentowany pod koniec 2021 roku, a nowy samochód stanowi inspirujące i otwarte wytyczne dla zespołu projektowego.

 

„Dzięki Kincsem mamy ten rzadki przywilej nie tylko stworzyć piękny samochód, ale także stworzyć język projektowania innowacyjnej luksusowej marki” - mówi Ian Callum, który kieruje zespołem projektowym CALLUM.

 

„Odświeżając, Kincsem powiedział, że nie ma żadnych reguł, co pozwoliło nam zadać pytanie:„ Gdybyśmy mogli robić, co chcieliśmy, co byśmy zrobili? ”. To jedna z najbardziej ożywczych okazji dla każdego projektanta. Zespół CALLUM jest niezwykle podekscytowany rozpoczęciem pracy. ”

 

Etos Kincsem polegający na niezrównanym zaangażowaniu klientów przejawi się w wielu produktach, usługach i doświadczeniach w miarę rozwoju przyszłości. Obejmuje to wprowadzenie na rynek luksusowego SUV-a o takich samych możliwościach napędu i inżynierii osobistej jak Hyper-GT.Bentley Motors podnosi luksus na wyższy poziom
Super Cars | 27.04.23

Bentley Motors podnosi luksus na wyższy poziom

Nowe aktualizacje stylizacji nadwozia dla modeli Continental GT i GTC Azure oraz ulepszenia dla modeli Flying Spur S i Speed.

Przedpremierowe zdjęcia wnętrza nowego Renault Kardian
Wiadomości | 11.10.23

Przedpremierowe zdjęcia wnętrza nowego Renault Kardian

Ten przyszły miejski SUV, po raz pierwszy sprzedawany w Ameryce Łacińskiej, zostanie zaprezentowany w Rio de Janeiro 25 października.

Infiniti przedstawia model QX60 Monograph projekt 3-rzędowego SUV-a nowej generacji
Wiadomości | 28.09.20

Infiniti przedstawia model QX60 Monograph projekt 3-rzędowego SUV-a nowej generacji

Pokazany INFINITI QX60 Monograph jest zapowiedzią bardziej ekskluzywnego i imponującego projektu popularnego, rodzinnego SUV-a tej luksusowej marki. QX60 nowej generacji ma zostać zaprezentowany w 2021 roku.