Concept Cars | 14.01.21

Dacia Bigster Concept

Prezentacja Bigster Concept otwiera nowe horyzonty dla Dacii w segmencie C.

Dacia Bigster Concept uosabia ewolucję marki. Niezbędne, z odrobiną chłodu i ducha outdooru. Dowodzi to, że atrakcyjności w żadnym znaczeniu nie przeciwstawia się dostępności. W Dacii tak uważamy, a ten samochód jest tego dowodem.

(Alejandro Mesonero-Romanos, dyrektor projektowy Dacia)

DNA Bigster Concept zostało nasycone silnymi wartościami marki, które przez lata pomogły w budowaniu trwałych, długotrwałych relacji z klientami i fanami: prostota, uczciwość i autentyczność.

 

Proporcje Dacia Bigster Concept są współczesne, ale ponadczasowe. Wysyłają jasny komunikat o solidności. Jego linie są proste i uspokajające. Nie ma tu żadnych pretensji; to co widzisz Jest Tym Co dostajesz.

 

Jego duże wymiary zewnętrzne są obietnicą bardzo przestronnego wnętrza. Charakterystyka oświetlenia w kształcie litery Y jest teraz większa, podkreślając odważny i asertywny styl SUV-a.

 

Ciemnozielony płaszcz stanowi podstawę dla żądnego przygód odkrywcy.

 

Bez dzwonków i gwizdków, bez chromowanych elementów wykończenia lub imitacji aluminium, Bigster Concept to prawdziwy pojazd wykonany zgodnie z oryginalnymi zasadami, takimi jak wybór użycia wyłącznie surowych tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu we wszystkich zewnętrznych panelach ochronnych.

 

Przyszły szef gamy Dacii, może być dostępny zarówno w silnikach zasilanych energią alternatywną, jak i hybrydowych, co oznacza, że ??marka zawsze będzie doskonale zsynchronizowana ze zmieniającymi się przepisami i oczekiwaniami klientów.

 

Jak pokazuje Bigster Concept, Dacia to sposób na ucieczkę, dając swoim klientom wyjątkowe, autentyczne i pozbawione zbędnych dodatków doświadczenie. Dacia bardziej niż kiedykolwiek uosabia swobodę poruszania się i stała się elementem, który podkreśla potrzeby i podstawowe aspiracje swoich klientów. Zakup z sensem. Dacia: zawsze niezbędna, coraz bardziej atrakcyjna.Prezentacja samochodu McLaren F1 2021
MotorSport | 15.02.21

Prezentacja samochodu McLaren F1 2021

Fani Formuły 1 od miesięcy nie mogą się doczekać. McLaren jako pierwszy zaprezentował dziś wieczorem nowy samochód na sezon 2021.

Czas zmienić opony na letnie
Wiadomości | 07.04.23

Czas zmienić opony na letnie

Pora umawiać się na zakładanie opon letnich lub sprawdzanie opon całorocznych. Przed zakupem dobrze jest zasięgnąć porady warsztatu lub sprzedawcy i zapoznać się z raportami z testów.

McLaren Speedtail z Hybrydowym Hyper-GT
Wiadomości | 04.05.20

McLaren Speedtail z Hybrydowym Hyper-GT

Tajemnice Speedtaila. Elektryczny napęd rodem z toru wyścigowego i innowacyjna technologia akumulatorów w hybrydowym McLarenie Hyper-GT. Dzięki niej samochód przyspiesza od 0 do 300 km/h w niewiarygodnym czasie 13 sekund, a jego maksymalna prędkość to aż 403 km/h.