Concept Cars | 14.01.21

Dacia Bigster Concept

Prezentacja Bigster Concept otwiera nowe horyzonty dla Dacii w segmencie C.

Dacia Bigster Concept uosabia ewolucję marki. Niezbędne, z odrobiną chłodu i ducha outdooru. Dowodzi to, że atrakcyjności w żadnym znaczeniu nie przeciwstawia się dostępności. W Dacii tak uważamy, a ten samochód jest tego dowodem.

(Alejandro Mesonero-Romanos, dyrektor projektowy Dacia)

DNA Bigster Concept zostało nasycone silnymi wartościami marki, które przez lata pomogły w budowaniu trwałych, długotrwałych relacji z klientami i fanami: prostota, uczciwość i autentyczność.

 

Proporcje Dacia Bigster Concept są współczesne, ale ponadczasowe. Wysyłają jasny komunikat o solidności. Jego linie są proste i uspokajające. Nie ma tu żadnych pretensji; to co widzisz Jest Tym Co dostajesz.

 

Jego duże wymiary zewnętrzne są obietnicą bardzo przestronnego wnętrza. Charakterystyka oświetlenia w kształcie litery Y jest teraz większa, podkreślając odważny i asertywny styl SUV-a.

 

Ciemnozielony płaszcz stanowi podstawę dla żądnego przygód odkrywcy.

 

Bez dzwonków i gwizdków, bez chromowanych elementów wykończenia lub imitacji aluminium, Bigster Concept to prawdziwy pojazd wykonany zgodnie z oryginalnymi zasadami, takimi jak wybór użycia wyłącznie surowych tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu we wszystkich zewnętrznych panelach ochronnych.

 

Przyszły szef gamy Dacii, może być dostępny zarówno w silnikach zasilanych energią alternatywną, jak i hybrydowych, co oznacza, że ??marka zawsze będzie doskonale zsynchronizowana ze zmieniającymi się przepisami i oczekiwaniami klientów.

 

Jak pokazuje Bigster Concept, Dacia to sposób na ucieczkę, dając swoim klientom wyjątkowe, autentyczne i pozbawione zbędnych dodatków doświadczenie. Dacia bardziej niż kiedykolwiek uosabia swobodę poruszania się i stała się elementem, który podkreśla potrzeby i podstawowe aspiracje swoich klientów. Zakup z sensem. Dacia: zawsze niezbędna, coraz bardziej atrakcyjna.Nowa wersja Cupra Ateca jeszcze więcej sportowego charakteru
Wiadomości | 27.07.20

Nowa wersja Cupra Ateca jeszcze więcej sportowego charakteru

CUPRA Ateca po raz pierwszy wyjechała na drogi pod koniec 2018 roku, rozpoczynając historię nowej motoryzacyjnej marki. W 2020 roku na rynku pojawi się odświeżona wersja modelu. Wygląd SUV-a nabrał jeszcze więcej sportowego charakteru dzięki nowym, ekspresyjnym detalom. Hiszpański producent właśnie udostępnił serię niepublikowanych wcześniej fotografii przedstawiających auto.

E-Legend EL1 nowy elektryk inspirowany Audi Quattro
Elektryczne | 29.06.21

E-Legend EL1 nowy elektryk inspirowany Audi Quattro

Nowy elektryczny super sportowy samochód o futurystycznym retro stylu w ograniczonej do 30 sztuk edycji bezbłędnie nawiązuje do rajdowych legend lat 80-tych.

Całkowicie nowa Honda Civic Type R to najmocniejszy Type R w historii
Premiery | 21.07.22

Całkowicie nowa Honda Civic Type R to najmocniejszy Type R w historii

Zaprezentowana podczas specjalnego wydarzenia w Los Angeles. To najmocniejszy model w 30-letniej historii Type R, który został zaprojektowany od podstaw.