Wiadomości | 17.06.20

5 najfajniejszych rzeczy o Volkswagenie Jetta GLI 2020

Volkswagen of America przedstawia nową serię wideo, aby podkreślić pięć najfajniejszych rzeczy, których możesz nie wiedzieć o modelach z linii 2020 - od podstawowej wersji Jetta po najwyższej klasy Arteon. Pierwsze wideo prezentuje Volkswagena Jetta GLI 2020.

1. GTI z bagażnikiem. Ponad sześć pokoleń od debiutu w 1984 r. Misja GLI była prosta: dostarczyć przystępnego niemieckiego sedana. Samochód musi być niezaprzeczalnie przyjemny w prowadzeniu bez poświęcania użyteczności i wydajności, jakich oczekują kierowcy od marki. Podobnie jak jego sportowy mistrz GTI, oznacza to załadowanie go najlepszym sprzętem, jaki ma Volkswagen, jak przednie hamulce z wentylowanymi tarczami o średnicy 13,4 cala zapożyczonymi z Golfa R.

 

2. Różnica VAQ. Modele GLI wyposażone są w elektronicznie sterowany mechanizm różnicowy VAQ z wyczuwalnym momentem obrotowym i mechanizmem różnicowym o ograniczonym poślizgu, również wspólny z innymi modelami Volkswagena. Hydraulicznie zmienia moment obrotowy dla każdego koła przedniego, współpracując z elektroniczną blokadą mechanizmu różnicowego XDS, aby zmniejszyć podsterowność i ograniczyć obroty koła.

 

3. Adaptacyjne tłumienie DCC. Modele Autobahn wyposażone są w najnowszą wersję adaptacyjnego systemu tłumienia DCC, który indywidualnie zarządza współczynnikiem odbicia i kompresji zawieszenia, stale dostosowując się do warunków drogowych i danych wejściowych kierowcy, aby poprawić dynamikę pojazdu. Elektronicznie regulowane amortyzatory zapewniają różne ustawienia jazdy w trybie wyboru trybu jazdy, ustawiając amortyzatory zawieszenia w ich najdelikatniejszym ustawieniu, aby zapewnić płynną jazdę po autostradzie, i do ich najbardziej stabilnego ustawienia w sporcie, aby uzyskać lepsze osiągi na zakrętach.

 

4. Ręczna skrzynia biegów? W świecie znikających pojazdów z trzema pedałami Volkswagen nadal oferuje garść ofert na rok 2020, które pozwalają wiosłować biegi, w tym Jetta i Golf, a także ich sportowe rodzeństwo Jetta GLI i Golf GTI.

 

5. Wydajność bez kosztów Co 2020 GLI jest wyposażony w 18-calowe felgi ze stopu aluminium - dwubarwne podwójne pięcioramienne obrobione koła są dostępne w standardzie, a podwójne pięcioramienne ciemnoszare felgi są dostępne w pakiecie GLI Autobahn Black - dopasowane do niskich profil 225/45 R18 opony całoroczne. Dodaj opony letnie do opcjonalnego wyposażenia za 0 USD.

 Całkowicie nowa Kia Sportage
Premiery | 01.09.21

Całkowicie nowa Kia Sportage

Premiera online pierwszej wyłącznie europejskiej wersji Sportage w jej 28-letniej historii, również jako wersja hybrydowa typu plug-in. Na żywo podczas IAA Mobility w Monachium.

Bugatti Chiron Sport kontra Dassault Rafale Marine
Super Cars | 20.05.21

Bugatti Chiron Sport kontra Dassault Rafale Marine

Ostateczne, wysokooktanowe spotkanie pomiędzy czołowymi francuskimi maszynami to spektakl, który warto zobaczyć. Wideo.

Lamborghini SC20: wyjątkowa wyścigówka z otwartym dachem od Squadra Corse
Super Cars | 16.12.20

Lamborghini SC20: wyjątkowa wyścigówka z otwartym dachem od Squadra Corse

Lamborghini zaprasza Cię, by poczuć dreszczyk emocji, jaki daje SC20, jedyny w swoim rodzaju supersportowy samochód z otwartym dachem, który łączy ekstremalny design z wyścigową aerodynamiką i osiągami.