Wiadomości | 06.07.20

1949 godzin, 7 krajów europejskich i około 3700 km po prostu Abarth Tour of Europe

Dzisiejszy dzień ?Tour of Europe in 1949 Hours? rozpoczyna się ponownie od Turynu. Projekt jest ekscytującą europejską trasą na pokładzie Abarth 695 70 ° Anniversary, na wielostopniowej trasie o długości około 3700 km, z Holandii do Portugalii. Ponownie uruchamiamy potężny silnik limitowanej edycji stworzonej z okazji 70. urodzin marki Scorpion po dłuższym postoju w ciągu ostatnich kilku miesięcy z powodu blokady. Teraz jest gotowy, aby wrócić na trasę ?Tour of Europe in 1949 Hours?, świętowania historii marki Scorpion, a także zamiłowania do wyzwań i ciągłego poszukiwania wydajności.

Dzisiejszy dzień „Tour of Europe in 1949 Hours” rozpoczyna się ponownie od Turynu. Projekt jest ekscytującą europejską trasą na pokładzie Abarth 695 70 ° Anniversary, na wielostopniowej trasie o długości około 3700 km, z Holandii do Portugalii. Ponownie uruchamiamy potężny silnik limitowanej edycji stworzonej z okazji 70. urodzin marki Scorpion po dłuższym postoju w ciągu ostatnich kilku miesięcy z powodu blokady. Teraz jest gotowy, aby wrócić na trasę „Tour of Europe in 1949 Hours”, świętowania historii marki Scorpion, a także zamiłowania do wyzwań i ciągłego poszukiwania wydajności.

Luca Napolitano, szef marek EMEA Fiat i Abarth, powiedział: „Ponowne rozpoczęcie naszej europejskiej podróży to kolejny pozytywny sygnał powrotu do normalności. Dzielimy się uczuciami i pasją z prawie 130 000 fanów w społeczności Abarth i ponad 80 klubami, które będą świadczyć i wspierać trasę. Entuzjazm dla naszej marki, a zwłaszcza dla specjalnej serii Abarth 695 70 ° Anniversario, potwierdza również jej sukces handlowy: ponad połowa z 1949 modeli z limitowanej edycji została już sprzedana ”.

Po rozpoczęciu pod koniec lutego w holenderskiej wiosce Lijnden, około 10 km od Amsterdamu, napędzany adrenaliną Abarth 695 70 ° Anniversario najpierw dotarł do Belgii, a następnie przybył do Niemiec. Musieliśmy się tam zatrzymać z powodu blokady, gdy seria specjalna powróciła do Turynu - pierwszego biura Abartha, które pozostaje siedzibą marki Scorpion i Heritage Hub, w którym znajdują się niektóre z najważniejszych samochodów produkowanych przez Abartha w całej swojej historii.

 

Stolica Piemontu niedługo będzie świadkiem, jak Abarth 695 70 ° Anniversario ponownie uruchamia silniki z potężnym, odważnym „rykiem”, wzmocnionym jeszcze bardziej przez układ wydechowy „Record Monza Attivo”. Specjalną cechą samochodu jest aktywny zawór - kontrolowany przez przycisk Sport na desce rozdzielczej, umożliwiający kierowcy wybór między dźwiękiem „dżentelmena kierowcy” a mroczniejszym, bardziej porywającym rykiem, zwykle Abartha.

 

Z Turynu specjalna seria będzie kierować się na Riwierę Francuską, a następnie do Hiszpanii, przez Barcelonę i Madryt, a następnie w Lizbonie, uroczej stolicy Portugalii. W sumie „Tour of Europe in 1949 Hours” potrwa dokładnie tyle czasu - 1949 godzin - co stanowi wyraźny hołd dla roku założenia marki i liczby wyprodukowanych egzemplarzy Abarth 695 70 ° Anniversary. 1949 godzin to nieco ponad 80 dni, podobnie jak przygoda opisana przez Julesa Verne'a w jego Dookoła świata w osiemdziesiąt dni.BMW Digital Key Plus
Wiadomości | 16.01.21

BMW Digital Key Plus

Wygodny i bezpieczny system dostępu do samochodu bez kluczyka z technologią ultraszerokopasmową.

Nazywam się Nivus. Vw Nivus. Już 28 Maja światowa premiera nowego VW prosto z Brazylii
Wiadomości | 22.05.20

Nazywam się Nivus. Vw Nivus. Już 28 Maja światowa premiera nowego VW prosto z Brazylii

( Aktualizacja 28.05.2020. Pełna premiera pod tym linkiem: https://autoshow.media/news/volkswagen-nivus-swiatowa-premiera-nowego-modelu-prosto-z-brazylii ) Już od jakiegoś czasu oddział brazylijski niemieckiego producenta samochodów informował nas na temat nowego SUV-a w całości zaprojektowanego w Brazylii. Wcześniej odbyła się również premiera nowego centrum multimedialnego, które również od podstaw zaprojektowano w Brazylii a swoją premierę będzie miało właśnie w nowym Volkswagenie Nivus. Oczekując premiery proponujemy zobaczyć poniższe wideo na temat powstania nowego systemu multimedialnego: VW Play.

Podwójne podium dla Peugeot w serii TCR
MotorSport | 08.11.20

Podwójne podium dla Peugeot w serii TCR

Teddy Clairet i Julien Briché pod wrażeniem Peugeota 308 TCR, ponieważ każdy z nich zajął miejsce na podium w ostatniej rundzie European Touring Car Series.