Wiadomości | 01.12.20

106 lat działalności Maserati pokazane w niecałe 4 minuty

Święto Maserati od A do Z. Marka weszła w nowy etap swojej historii, kierując się śmiałością wpisaną w jej DNA. Święto przeszłości i spojrzenie w przyszłość łączą się. Wideo

Dziś, w dzień rocznicy Marki, Maserati świętuje swoje założenie i swoją ponad stuletnią historię oraz patrzy w przyszłość. Dokładnie 106 lat temu Alfieri Maserati połączył siły ze swoimi braćmi Ettore i Ernesto, aby założyć „Alfieri Maserati” pod numerem 1A na via de ’Pepoli, w samym sercu Bolonii.

 

„Maserati od A do Z”: wizualna podróż z szybkim przepływem obrazów tworzących ekscytującą historię, opowiadającą o duchu marki i jej ciągłym dążeniu do wydajności, innowacyjności i ekskluzywności. Opowiadanie historii jest zgodne z rytmem alfabetu i wymienia, czym był Maserati i co będzie w przyszłości.

 

„Zaczynamy od naszych korzeni, aby budować naszą przyszłość” - podkreśla Davide Grasso, dyrektor generalny Maserati. „Jesteśmy dumni, mogąc pokazać, że naszą teraźniejszością kieruje śmiałość tych, którzy z ufnością patrzą w przyszłość, nie zrażeni trudnościami. Rok 2020 był początkiem nowej ery dla naszej Marki i teraz, jak nigdy dotąd, musimy być autentyczni i powrócić do ponadczasowych wartości naszej Marki, aby stawić czoła wyzwaniom, które nas czekają z niezachwianą energią. Dla Maserati to czas na budowanie naszej przyszłości ”.Światowa premiera nowego Lexusa ES
Premiery | 19.04.21

Światowa premiera nowego Lexusa ES

Całkowicie nowy Lexus ES siódmej generacji na nowo zdefiniował swój status wśród luksusowych sedanów klasy podstawowej.

Kincsem zwiastun całkowicie nowego zelektryfikowanego hipersamochodu
Concept Cars | 18.03.21

Kincsem zwiastun całkowicie nowego zelektryfikowanego hipersamochodu

54 sztuki Hyper-GT wyposażone w rewolucyjny, wysokoobrotowy hybrydowy układ napędowy oparty na F1, z dostawami w 2023 r.

Audi prezentuje bolid e-tron FE07
MotorSport | 29.11.20

Audi prezentuje bolid e-tron FE07

Od zera do setki w zaledwie 2,8 sekundy, ponad 95 procent więcej wydajności całego samochodu i gotowość każdego podzespołu na nawet najbardziej nieprzewidziane wydarzenia. Tak w skrócie można opisać bolid, który wystartuje w Mistrzostwach Świata FIA Formuła E.