Wiadomości | 01.12.20

106 lat działalności Maserati pokazane w niecałe 4 minuty

Święto Maserati od A do Z. Marka weszła w nowy etap swojej historii, kierując się śmiałością wpisaną w jej DNA. Święto przeszłości i spojrzenie w przyszłość łączą się. Wideo

Dziś, w dzień rocznicy Marki, Maserati świętuje swoje założenie i swoją ponad stuletnią historię oraz patrzy w przyszłość. Dokładnie 106 lat temu Alfieri Maserati połączył siły ze swoimi braćmi Ettore i Ernesto, aby założyć „Alfieri Maserati” pod numerem 1A na via de ’Pepoli, w samym sercu Bolonii.

 

„Maserati od A do Z”: wizualna podróż z szybkim przepływem obrazów tworzących ekscytującą historię, opowiadającą o duchu marki i jej ciągłym dążeniu do wydajności, innowacyjności i ekskluzywności. Opowiadanie historii jest zgodne z rytmem alfabetu i wymienia, czym był Maserati i co będzie w przyszłości.

 

„Zaczynamy od naszych korzeni, aby budować naszą przyszłość” - podkreśla Davide Grasso, dyrektor generalny Maserati. „Jesteśmy dumni, mogąc pokazać, że naszą teraźniejszością kieruje śmiałość tych, którzy z ufnością patrzą w przyszłość, nie zrażeni trudnościami. Rok 2020 był początkiem nowej ery dla naszej Marki i teraz, jak nigdy dotąd, musimy być autentyczni i powrócić do ponadczasowych wartości naszej Marki, aby stawić czoła wyzwaniom, które nas czekają z niezachwianą energią. Dla Maserati to czas na budowanie naszej przyszłości ”.Audi skysphere concept światowa premiera online
Premiery | 10.08.21

Audi skysphere concept światowa premiera online

Elektryczny roadster kabriolet, pierwszy z nowej rodziny trzech samochodów koncepcyjnych, które Audi wykorzystuje do zaprezentowania swojej wizji przyszłości.

Nowa generacja  KIA Carnival zadebiutuje tego lata
Wiadomości | 18.06.20

Nowa generacja KIA Carnival zadebiutuje tego lata

Kia Motors Corporation ujawniła dziś pierwszy szkic flagowego minivana Carnival czwartej generacji. Ewolucja i nowy wygląd modelu sprzedanego w ponad dwóch milionach sztuk na całym świecie od 1998 roku.

Lotus Winter Driving Academy
MotorSport | 20.01.21

Lotus Winter Driving Academy

Jazda Lotus Evora GT410 na lodzie to świetny test niezawodności, a przede wszystkim świetna zabawa. Zobacz ekscytujące wideo.