Wiadomości | 01.12.20

106 lat działalności Maserati pokazane w niecałe 4 minuty

Święto Maserati od A do Z. Marka weszła w nowy etap swojej historii, kierując się śmiałością wpisaną w jej DNA. Święto przeszłości i spojrzenie w przyszłość łączą się. Wideo

Dziś, w dzień rocznicy Marki, Maserati świętuje swoje założenie i swoją ponad stuletnią historię oraz patrzy w przyszłość. Dokładnie 106 lat temu Alfieri Maserati połączył siły ze swoimi braćmi Ettore i Ernesto, aby założyć „Alfieri Maserati” pod numerem 1A na via de ’Pepoli, w samym sercu Bolonii.

 

„Maserati od A do Z”: wizualna podróż z szybkim przepływem obrazów tworzących ekscytującą historię, opowiadającą o duchu marki i jej ciągłym dążeniu do wydajności, innowacyjności i ekskluzywności. Opowiadanie historii jest zgodne z rytmem alfabetu i wymienia, czym był Maserati i co będzie w przyszłości.

 

„Zaczynamy od naszych korzeni, aby budować naszą przyszłość” - podkreśla Davide Grasso, dyrektor generalny Maserati. „Jesteśmy dumni, mogąc pokazać, że naszą teraźniejszością kieruje śmiałość tych, którzy z ufnością patrzą w przyszłość, nie zrażeni trudnościami. Rok 2020 był początkiem nowej ery dla naszej Marki i teraz, jak nigdy dotąd, musimy być autentyczni i powrócić do ponadczasowych wartości naszej Marki, aby stawić czoła wyzwaniom, które nas czekają z niezachwianą energią. Dla Maserati to czas na budowanie naszej przyszłości ”.Teraz Lamborghini Sián FKP 37 dostępne dla każdego w zestawie LEGO Technic
Wiadomości | 28.05.20

Teraz Lamborghini Sián FKP 37 dostępne dla każdego w zestawie LEGO Technic

Automobili Lamborghini i LEGO Group współpracują przy produkcji zestawu LEGO Technic Lamborghini Sián FKP 37: 3696 części w skali 1:8, która ucieleśnia niepowtarzalną moc i oszałamiający wygląd hybrydowego super sportowego samochodu Lamborghini.

Inteligentna opona, która automatycznie utrzymuje swoje ciśnienie
Wiadomości | 09.10.23

Inteligentna opona, która automatycznie utrzymuje swoje ciśnienie

Wbudowane czujniki będą robiły więcej niż tylko monitorować ciśnienie w oponie: będą także utrzymywać opony napompowane do odpowiedniego ciśnienia.

Volkswagen pokazał zwiastun wideo ID.5
Wiadomości | 29.04.21

Volkswagen pokazał zwiastun wideo ID.5

Volkswagen nadal rozwija swoją rodzinę elektrycznych modeli ID, tym razem będzie to nowy crossover z nadwoziem coupe.