Wiadomości | 24.11.20

Zobacz jak Skoda produkuje swoje samochody

Interesujące wideo z linii montażowej samochodów SKODA AUTO w zakładzie Kvasiny.

Wideo przedstawia kulisy procesów produkcyjnych ŠKODA AUTO w Kvasinach. W tym najnowocześniejszym zakładzie samochody - w tym modele z serii KODIAQ, KAROQ i SUPERB, a także hybryda plug-in SUPERB iV - są produkowane przez całą dobę, sześć dni w tygodniu.

 

Film zabiera nas na wycieczkę po fabryce ŠKODA AUTO w Kvasinach. Pierwszym przystankiem jest warsztat blacharski, w którym dziennie montowanych jest do 1500 karoserii. Większą część prac spawalniczych wykonuje łącznie 893 roboty. Po wizycie w ultranowoczesnej lakierni film pokazuje linie montażowe, na których na godzinę buduje się ponad 50 pojazdów. Oznacza to, że fabryka ŠKODA AUTO Kvasiny dziennie produkuje około 1200 sztuk SUV-ów ŠKODA KODIAQ i KAROQ, a także hybryd plug-in ŠKODA SUPERB i SUPERB iV.Pickup od Mazdy zupełnie nowy BT-50
Premiery | 17.06.20

Pickup od Mazdy zupełnie nowy BT-50

Mazda przedstawia zupełnie nową Mazdę BT-50. Dostarczone przez Isuzu, całkowicie przeprojektowane po raz pierwszy od dziewięciu lat.

Premiera nowej generacji wodorowej Toyoty Mirai
Elektryczne | 29.11.20

Premiera nowej generacji wodorowej Toyoty Mirai

Toyota prezentuję drugą generację przełomowego sedana Mirai, bezemisyjnego samochodu elektrycznego na wodorowe ogniwa paliwowe (FCEV).

Pininfarina zaprezentowało nowy elektryczny koncept SUV-a Pura Vision
Concept Cars | 05.08.23

Pininfarina zaprezentowało nowy elektryczny koncept SUV-a Pura Vision

Elegancka sylwetka i dramatyczne proporcje tego studium projektowego wyrażają filozofię projektowania przekształcając DNA kultowych modeli z przeszłości, aby zdefiniować przyszłość.