Wiadomości | 24.11.20

Zobacz jak Skoda produkuje swoje samochody

Interesujące wideo z linii montażowej samochodów SKODA AUTO w zakładzie Kvasiny.

Wideo przedstawia kulisy procesów produkcyjnych ŠKODA AUTO w Kvasinach. W tym najnowocześniejszym zakładzie samochody - w tym modele z serii KODIAQ, KAROQ i SUPERB, a także hybryda plug-in SUPERB iV - są produkowane przez całą dobę, sześć dni w tygodniu.

 

Film zabiera nas na wycieczkę po fabryce ŠKODA AUTO w Kvasinach. Pierwszym przystankiem jest warsztat blacharski, w którym dziennie montowanych jest do 1500 karoserii. Większą część prac spawalniczych wykonuje łącznie 893 roboty. Po wizycie w ultranowoczesnej lakierni film pokazuje linie montażowe, na których na godzinę buduje się ponad 50 pojazdów. Oznacza to, że fabryka ŠKODA AUTO Kvasiny dziennie produkuje około 1200 sztuk SUV-ów ŠKODA KODIAQ i KAROQ, a także hybryd plug-in ŠKODA SUPERB i SUPERB iV.Zenvo TSR-GT wyprzedany jeszcze przed oficjalną premierą
Tuning | 26.11.22

Zenvo TSR-GT wyprzedany jeszcze przed oficjalną premierą

Zenvo Automotive ujawniło zdjęcia i specyfikacje techniczne swojego modelu TSR-GT o zwiększonej mocy do 1360 KM, z których zrobi tylko trzy sztuki.

Kia America zapowiada zupełnie nowego SUV-a
Wiadomości | 20.10.21

Kia America zapowiada zupełnie nowego SUV-a

Całkowicie nowy, odważnie zaprojektowany i niezwykle sprawny SUV Kia wkrótce zadebiutuje w Ameryce Północnej podczas światowej premiery. Sprawdź szczegóły.

Gorący sportowy sedan. Hyundai prezentuje premierę modelu Elantra N
Premiery | 14.07.21

Gorący sportowy sedan. Hyundai prezentuje premierę modelu Elantra N

Debiut Elantry N zapewnia najwyższy poziom wydajności submarki N w historii oraz łączy to, co najlepsze, wysokie osiągi i praktyczność.