Wiadomości | 24.11.20

Zobacz jak Skoda produkuje swoje samochody

Interesujące wideo z linii montażowej samochodów SKODA AUTO w zakładzie Kvasiny.

Wideo przedstawia kulisy procesów produkcyjnych ŠKODA AUTO w Kvasinach. W tym najnowocześniejszym zakładzie samochody - w tym modele z serii KODIAQ, KAROQ i SUPERB, a także hybryda plug-in SUPERB iV - są produkowane przez całą dobę, sześć dni w tygodniu.

 

Film zabiera nas na wycieczkę po fabryce ŠKODA AUTO w Kvasinach. Pierwszym przystankiem jest warsztat blacharski, w którym dziennie montowanych jest do 1500 karoserii. Większą część prac spawalniczych wykonuje łącznie 893 roboty. Po wizycie w ultranowoczesnej lakierni film pokazuje linie montażowe, na których na godzinę buduje się ponad 50 pojazdów. Oznacza to, że fabryka ŠKODA AUTO Kvasiny dziennie produkuje około 1200 sztuk SUV-ów ŠKODA KODIAQ i KAROQ, a także hybryd plug-in ŠKODA SUPERB i SUPERB iV.McLaren Artura premiera nowego modelu potwierdzona
Super Cars | 10.02.21

McLaren Artura premiera nowego modelu potwierdzona

Ponad pięć dekad doświadczenia i wiedzy McLarena w zakresie superlekkiej inżynierii i technologii wyścigowej skupione w jednym supersamochodzie nowej generacji.

Ekscytujący kolor Blazing Carnelian dla coupe Lexusa
Tuning | 31.07.20

Ekscytujący kolor Blazing Carnelian dla coupe Lexusa

Lexus opracował nowy lakier Blazing Carnelian dla modelu LC 2021 z nadwoziem coupe. Nowy kolor nadwozia będzie dostępny wraz z wykończeniem wnętrza w tonacji Manhattan Orange.

GDDKiA realizuje Krajowy System Zarządzania Ruchem Drogowym
Wiadomości | 01.09.21

GDDKiA realizuje Krajowy System Zarządzania Ruchem Drogowym

Głównym celem projektu jest przekazywanie użytkownikom dróg bieżących informacji o sytuacji na drogach. Zobacz wideo prezentację.