Wiadomości | 20.04.20

Za 365 dni zobaczymy nowego sedana Karma Revero GTE

Karma automotive zapowiada nowego, w pełni elektrycznego sedana REVERO, którego zobaczymy na wiosnę 2021 roku. Od przyszłego miesiąca będziesz mógł zarezerwować zakup przez internet.


Za 365 dni zobaczymy nowego sedana Karma Revero GTE

Karma Automotive ogłosiła dziś rozszerzenie swojej charakterystycznej serii Revero o nowy model Karma Revero GTE. GTE będzie pierwszym w pełni elektrycznym pojazdem firmy i stanowi uzupełnienie oferty luksusowych, zrównoważonych i technologicznych produktów z południowej Kalifornii.

Revero GTE dołączy do GTS, GT i oryginalnego Revero jako czwarty model w rodzinie Revero firmy Karma, początkowo oferując dwie wersje - zarówno konfiguracje zasięgu 320 km, jak i 480 km. Później w tym roku będzie dostępna do 640 km (szacowana) wersja hiper-zasięgu. Razem oferta GTE zapewni klientom najlepszy wybór zakresów. Podobnie, nowy model będzie wykorzystywał słynny język projektowania firmy, oferując jednocześnie optymalny poziom wydajności, technologii i charakterystycznych luksusowych funkcji.

„Revero GTE jest świadectwem przyszłości Karmy i kontynuacją sukcesu naszego ostatecznego luksusowego elektrycznego Revero GT” - mówi Vlad Kalika, wiceprezes Powertrain w Karma Automotive. „GTE dodaje różnorodności do naszej rosnącej oferty i zapoczątkowuje nową erę technologii całkowicie elektrycznej - coś, co z dumą oferujemy zarówno naszym klientom, jak i branży mobilności”.

Zbudowany na platformie Karma E-Flex, GTE będzie także zawierał technologię z niedawno ogłoszonej inicjatywy rozwoju platformy, zaprojektowanej w celu zaoferowania partnerom nowych rozwiązań w zakresie mobilności elektrycznej poprzez wysoce wszechstronne zastosowania akumulatorów o rozszerzonym zasięgu do całkowicie elektrycznych systemów podwozia.

„Nasze Revero GTE jest odzwierciedleniem wewnętrznych możliwości inżynieryjnych i technologicznych Karmy”, dodał Carlos Gonzalez, kierownik ds. Platform pojazdów w Karma Automotive. „Tworząc GTE na platformie Karma E-Flex, możemy zaprezentować kolejną opcję mobilności dla klientów, którzy wykazali zainteresowanie tym zrównoważonym rozwiązaniem, oprócz potencjalnych firm partnerskich zainteresowanych technologią platformy na ich własny użytek.”

Nowy Revero GTE 2021 ma na celu przyspieszenie 0-100 km na godzinę w mniej niż 3,9 sekundy i jest wyposażony w elektroniczne wektorowanie momentu obrotowego. Pojazd będzie oferowany w dwóch modelach; opcja standardowego zasięgu całkowitego zasięgu około 320 km z baterią litowo-jonową NMC 75kWh NMC (niklowo-manganowo-kobaltowa) oraz rozszerzony zasięg z całkowitym zasięgiem 480 km i baterią NMC 100kWh Korzystając z szybkiego ładowania DC 150 kW, GTE osiągnie 80% naładowania w ciągu 30 minut. Dzięki ładowaniu prądem przemiennym o mocy 11 kW GTE osiągnie pełne naładowanie w ciągu jednej nocy. Dodatkowe szczegóły dotyczące wersji hiper-zasięgu będą dostępne w późniejszym terminie.

Podobnie jak jego poprzednicy, Revero GTE zostanie zmontowany w dużej mierze ręcznie w Centrum Innowacji i Dostosowania Karmy (KICC), zakładzie produkcyjnym firmy w Moreno Valley w Kalifornii. Przeznaczony do dalszej dostępności później jesienią 2021 r. W Chinach i Europie, Revero GTE zostało opracowane, zaprojektowane i zaprojektowane w siedzibie głównej firmy Irvine w Kalifornii. Karma Automotive otworzy proces przedsprzedaży w witrynie karmaautomotive.com w najbliższych miesiącach, a dostępność na rynku zaplanowana jest na wiosnę 2021 r.Rewelacyjne wyniki Automobili Lamborghini
Wiadomości | 01.08.23

Rewelacyjne wyniki Automobili Lamborghini

Po raz kolejny doskonałe pierwsze sześć miesięcy 2023 roku, gdzie marka osiągnęła rekordowe wyniki pod względem sprzedaży, obrotów i rentowności.

Mercedes-AMG Driving Performance
Tuning | 31.03.21

Mercedes-AMG Driving Performance

Doświadczenia zdobyte podczas ścisłej współpracy z ekspertami Formuły 1 w Mercedes-AMG High Performance Powertrains i zespołem Mercedes-AMG Petronas F1 Team.

SKODA ENYAQ iV coupe
Premiery | 31.01.22

SKODA ENYAQ iV coupe

Po udanej premierze ENYAQ iV, Skoda dodaje teraz do swojej oferty eleganckie coupe i pierwszy w historii w pełni elektryczny wariant RS.