Tuning | 01.03.23

Światowa premiera TECHART na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Bangkoku

TECHART, wiodąca marka uszlachetniająca samochody Porsche, 17 marca zaprezentuje nowy supersportowy samochód budowany na zamówienie.

Oprócz debiutu nowego, wyczynowego modelu TECHART na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Bangkoku w 2023 roku, program wystawy obejmuje pierwszy w Tajlandii TECHART GTstreet R oraz indywidualizację TECHART dla Porsche 911 Carrera GTS, 911 Carrera 4S i Cayenne.


Nowa i ekscytująca maszyna TECHART wchodzi na ring 17 marca i zostaje zaprezentowana podczas 44. Bangkok International Motor Show. Maksymalna wydajność i lekka konstrukcja są sercem spektakularnej sportowej gamy TECHART. Nowy supersportowy samochód wyznacza początek najnowocześniejszej dywizji osiągów TECHART, skupiającej się na wybranej gamie indywidualizacji dla entuzjastów dni na torze.

 

Światowej premierze nowego, niestandardowego modelu wydajności towarzyszy bogata oferta TECHART. Stoisko zlokalizowane w IMPACT Challenger Hall Muang Thong Thani prezentuje różnorodne zindywidualizowane modele Porsche, na czele z obchodami pierwszego TECHART GTstreet R w Tajlandii. Ponadto TECHART prezentuje sportowy program dla modeli Porsche 911 i Cayenne z nowymi ulepszeniami w zakresie osiągów i stylizacji, takimi jak zestawy aero TECHART, lekkie kute koła Formuła VI Race, Formuła VII Race i Daytona II w charakterystycznych wykończeniach, wykończenia z włókna węglowego i w pełni dopracowane wnętrza wykonane ręcznie przez mistrzów tapicerskich z zakładu rymarskiego TECHART w Niemczech. Szyte na miarę sportowe kierownice to prawdziwa specjalność Manufaktury TECHART. Na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Bangkoku zaprezentowano wybór sygnowanych kierownic.MINI Countryman oraz MINI Cooper, dwa nowe w pełni elektryczne modele marki
Wiadomości | 01.09.23

MINI Countryman oraz MINI Cooper, dwa nowe w pełni elektryczne modele marki

MINI konsekwentnie przechodzi na całkowicie elektryczną gamę modeli i na Międzynarodowym Salonie Samochodowym IAA w Monachium zaprezentuje dwóch członków nowej rodziny MINI.

Nowy Tiguan Allspace
Premiery | 12.05.21

Nowy Tiguan Allspace

Tiguan otrzymał aktualizację jesienią 2020 roku, a teraz przyszła kolej na wersję z długim rozstawem osi czyli wersję Tiguan Allspace.

Audi e-tron Sportback podbija wirtualny świat
Wiadomości | 30.04.20

Audi e-tron Sportback podbija wirtualny świat

Audi jest pierwszą marką motoryzacyjną, która jako platformę prezentacji nowego Audi e-tron Sportback wykorzystała Virtual Market 4 jedno z najważniejszych i największych na świecie wydarzeń VR pokazujących marki, produkty i wirtualne postaci.