Tuning | 01.03.23

Światowa premiera TECHART na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Bangkoku

TECHART, wiodąca marka uszlachetniająca samochody Porsche, 17 marca zaprezentuje nowy supersportowy samochód budowany na zamówienie.

Oprócz debiutu nowego, wyczynowego modelu TECHART na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Bangkoku w 2023 roku, program wystawy obejmuje pierwszy w Tajlandii TECHART GTstreet R oraz indywidualizację TECHART dla Porsche 911 Carrera GTS, 911 Carrera 4S i Cayenne.


Nowa i ekscytująca maszyna TECHART wchodzi na ring 17 marca i zostaje zaprezentowana podczas 44. Bangkok International Motor Show. Maksymalna wydajność i lekka konstrukcja są sercem spektakularnej sportowej gamy TECHART. Nowy supersportowy samochód wyznacza początek najnowocześniejszej dywizji osiągów TECHART, skupiającej się na wybranej gamie indywidualizacji dla entuzjastów dni na torze.

 

Światowej premierze nowego, niestandardowego modelu wydajności towarzyszy bogata oferta TECHART. Stoisko zlokalizowane w IMPACT Challenger Hall Muang Thong Thani prezentuje różnorodne zindywidualizowane modele Porsche, na czele z obchodami pierwszego TECHART GTstreet R w Tajlandii. Ponadto TECHART prezentuje sportowy program dla modeli Porsche 911 i Cayenne z nowymi ulepszeniami w zakresie osiągów i stylizacji, takimi jak zestawy aero TECHART, lekkie kute koła Formuła VI Race, Formuła VII Race i Daytona II w charakterystycznych wykończeniach, wykończenia z włókna węglowego i w pełni dopracowane wnętrza wykonane ręcznie przez mistrzów tapicerskich z zakładu rymarskiego TECHART w Niemczech. Szyte na miarę sportowe kierownice to prawdziwa specjalność Manufaktury TECHART. Na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Bangkoku zaprezentowano wybór sygnowanych kierownic.



Jedyny egzemplarz Bugatti Chiron Profilée wystawiony na aukcję przez RM Sotheby's
Super Cars | 18.01.23

Jedyny egzemplarz Bugatti Chiron Profilée wystawiony na aukcję przez RM Sotheby's

Tej okazji do posiadania części historii Bugatti (oczywiście jeśli masz wolne kilka milionów euro) po prostu nie można przegapić.

Hyundai opublikował pierwsze zdjęcia Elantry N
Wiadomości | 22.06.21

Hyundai opublikował pierwsze zdjęcia Elantry N

Elantra N to szósty model serii N, sedan o wysokich osiągach, który dzięki ekscytującym ulepszeniom marki N ujawnia bardziej sportową stronę.

Nowe Lamborghini Huracán STO
Super Cars | 20.11.20

Nowe Lamborghini Huracán STO

Huracán STO jest najczystszym wcieleniem dziedzictwa Lamborghini Squadra Corse, bezpośrednio przenoszącym technologie z Huracán Super Trofeo EVO i czerpiącym z wyjątkowego osiągnięcia Huracána GT3 EVO