Premiery | 25.11.20

Światowa premiera nowej Klasy S Mercedes-Maybach

Luksusowy model, który od wprowadzenia na rynek w 2015 roku na całym świecie dostarczono w około 60 000 egzemplarzy.

Wkrótce po premierze nowej Klasy S Mercedes-Benz, producent samochodów z przyjemnością ogłasza cyfrową światową premierę nowej Klasy S Mercedes-Maybach. Ten oszałamiający nowy model łączy w sobie perfekcję i zaawansowane technologicznie rozwiązania najlepszych luksusowych limuzyn Mercedes Benz z ekskluzywnością i stuletnią tradycją Maybacha. Rozstaw osi, który jest o 18 centymetrów dłuższy niż w przypadku Klasy S Mercedes-Benz, jest najbardziej korzystny dla pasażerów z tyłu. Dzięki standardowym fotelom executive i pakietowi dla szofera tylna kabina może stać się wygodnym miejscem pracy lub uspokajającą ucieczką od świata zewnętrznego. Ekskluzywne detale, takie jak opcjonalny dwukolorowy lakier z linią podziału i duże drewniane wykończenia zarówno na oparciach przednich siedzeń, jak i między dwoma pasażerami z tyłu, są również typowymi cechami Maybacha.

 

(Ten artykuł może Cię zainteresować 14.04.2021. - 100 lat marki Mercedes-Maybach, wideo.)Mercedes-AMG Project ONE moc formuły 1
MotorSport | 05.02.21

Mercedes-AMG Project ONE moc formuły 1

Moc adrenaliny ujęta w krótkim filmie.

Mustang Mach-E potrzebuje 10 min ładowania aby przejechać dodatkowe 119 km
Wiadomości | 16.05.20

Mustang Mach-E potrzebuje 10 min ładowania aby przejechać dodatkowe 119 km

Ostatnie testy Forda pokazują, że nowy, całkowicie elektryczny Mustang Mach-E szacuje się, że zwiększy zasięg średnio o 119 km w ciągu około 10 minut ładowania, gdy używana jest stacja ładująca IONITY.

Całkowicie nowa Kia Sportage piątej generacji
Premiery | 08.06.21

Całkowicie nowa Kia Sportage piątej generacji

Kia pokazała dziś oficjalne zdjęcia, całkowicie nowego Sportage, SUV-a, który został wykonany, aby inspirować klientów swoim wnętrzem i wyglądem zewnętrznym.