Premiery | 25.11.20

Światowa premiera nowej Klasy S Mercedes-Maybach

Luksusowy model, który od wprowadzenia na rynek w 2015 roku na całym świecie dostarczono w około 60 000 egzemplarzy.

Wkrótce po premierze nowej Klasy S Mercedes-Benz, producent samochodów z przyjemnością ogłasza cyfrową światową premierę nowej Klasy S Mercedes-Maybach. Ten oszałamiający nowy model łączy w sobie perfekcję i zaawansowane technologicznie rozwiązania najlepszych luksusowych limuzyn Mercedes Benz z ekskluzywnością i stuletnią tradycją Maybacha. Rozstaw osi, który jest o 18 centymetrów dłuższy niż w przypadku Klasy S Mercedes-Benz, jest najbardziej korzystny dla pasażerów z tyłu. Dzięki standardowym fotelom executive i pakietowi dla szofera tylna kabina może stać się wygodnym miejscem pracy lub uspokajającą ucieczką od świata zewnętrznego. Ekskluzywne detale, takie jak opcjonalny dwukolorowy lakier z linią podziału i duże drewniane wykończenia zarówno na oparciach przednich siedzeń, jak i między dwoma pasażerami z tyłu, są również typowymi cechami Maybacha.

 

(Ten artykuł może Cię zainteresować 14.04.2021. - 100 lat marki Mercedes-Maybach, wideo.)Zupełnie nowy w pełni elektryczny Renault Megane E-Tech
Premiery | 08.09.21

Zupełnie nowy w pełni elektryczny Renault Megane E-Tech

Podczas pierwszego dnia targów IAA Mobility w Monachium Renault zaprezentowało światową premierę w 100% elektrycznego modelu Megane.

Porsche przedstawia nowe 911 GT
Wiadomości | 11.02.21

Porsche przedstawia nowe 911 GT

Wkrótce premiera pierwszego modelu GT opartego na najnowszej generacji Porsche 911. Wideo.

Pierwsze w pełni elektryczne BMW i4
Elektryczne | 18.03.21

Pierwsze w pełni elektryczne BMW i4

Na dorocznej konferencji BMW Group zaprezentowano nadchodzące BMW i4. Zobacz wideo i zdjęcia.