Wiadomości | 18.02.21

Prototyp SUV-a Maserati Grecale

Sfotografowany przed historyczną fabryką Maserati w Modenie. Pracownicy jako pierwsi rozpowszechnili te obrazy w sieciach społecznościowych.


Prototyp SUV-a Maserati Grecale

Prototypowe samochody przechodzą obecnie okres intensywnych testów drogowych, torowych i terenowych, w różnych warunkach użytkowania, w celu zebrania danych niezbędnych do przygotowania ostatecznej konfiguracji nowego SUV-a. Grecale powstanie w Cassino (Włochy), gdzie planowana jest inwestycja o wartości około 800 milionów euro. Maserati Grecale będzie miało swoją światową premierę przed końcem 2021 roku.

 

 



Światowa premiera modeli Audi Q4 e-tron
Premiery | 14.04.21

Światowa premiera modeli Audi Q4 e-tron

To pierwsze kompaktowe elektryczne SUV-y marki z pod znaku Czterech Pierścieni. Zachwycają nowym, przestronnym wnętrzem i rozwiązaniami technologicznymi.

Ford Performance przygotowuje się do startu w Rajdzie Dakar
MotorSport | 14.06.23

Ford Performance przygotowuje się do startu w Rajdzie Dakar

Ford Performance uczestniczył w większej liczbie wyścigów i zwyciężał w większej liczbie serii, krajów i torów, niż jakakolwiek inna firma na świecie.

Modele Forda, których nie kupisz w salonie
Tuning | 05.04.23

Modele Forda, których nie kupisz w salonie

Przedstawiamy pięć niestandardowych modeli Forda, które stanowią poligon doświadczalny dla nowych technologii i sprawdzają się w sytuacjach ekstremalnych.