Wiadomości | 02.02.23

Premiera Toyoty Grand Highlander podczas Chicago Auto Show 2023

Japoński producent samochodów zaprezentuje zupełnie nowego Grand Highlandera, trzyrzędowy pojazd, który wzmacnia wielokrotnie nagradzaną gamę SUV-ów Toyoty.


Premiera Toyoty Grand Highlander podczas Chicago Auto Show 2023

Toyota zamierza zrobić swego rodzaju „wielkie” wejście na nadchodzących targach samochodowych w Chicago. Model Highlander, który został po raz pierwszy wprowadzony w 2001 roku, zapoczątkował nowy rozdział w ewolucji SUV-ów, który wkrótce stał się podstawą całego segmentu. Cztery generacje później, po ponad 20 latach sukcesów w sprzedaży, Toyota zrobi to ponownie, prezentując wyrafinowanego i przestronnego Grand Highlandera. Wyposażony na rodzinne przygody, Grand Highlander będzie idealnym dodatkiem do gamy.

 

Oprócz Grand Highlander, Toyota zaprezentuje 44 pojazdy na swojej obszernej wystawie w McCormick Place. Prezentowane samochody obejmują zarówno pojazdy produkcyjne, pojazdy NASCAR, jak i produkty specjalne SEMA, takie jak niedawno zaprezentowany pojazd koncepcyjny Trailhunter. Trio całkowicie nowych, seryjnych pojazdów – 2023 Prius, 2023 GR Corolla i 2023 Crown – z pewnością przyciągnie wiele uwagi w Wietrznym Mieście.

 

Ponadto, w sąsiedztwie wystawy Toyoty, producent samochodów stworzył tor jazdy „An Electric Drive For All Seasons”. Ta strefa demonstracyjna poświęcona czterem porom roku zapewni dostęp tylko pasażerom do hybrydowych pojazdów Toyoty, w tym Prius, RAV4, Sienna, Sequoia i Tundra.

 

Chicago Auto Show 2023 otwierają dni prasowe od 9 do 10 lutego natomiast wystawa dla szerokiej publiczności rozpocznie się 11 lutego.Bugatti Centodieci pierwszy prototyp nowej serii
Super Cars | 10.02.21

Bugatti Centodieci pierwszy prototyp nowej serii

Francuska luksusowa marka toruje drogę do seryjnej produkcji swojego ekskluzywnego i wyjątkowego hipersportowego samochodu.

Nowa Skoda Fabia premiera
Premiery | 05.05.21

Nowa Skoda Fabia premiera

Większa i bardziej zaawansowana SKODA FABIA. Czwarta generacja tego modelu wygląda wyjątkowo dynamicznie i emocjonalnie. Zobacz wideo z premiery.

Nowe Lamborghini V10
Wiadomości | 13.11.20

Nowe Lamborghini V10

Z toru na drogę przybywa nowe dzieło Automobili Lamborghini.