Wiadomości | 02.02.23

Premiera Toyoty Grand Highlander podczas Chicago Auto Show 2023

Japoński producent samochodów zaprezentuje zupełnie nowego Grand Highlandera, trzyrzędowy pojazd, który wzmacnia wielokrotnie nagradzaną gamę SUV-ów Toyoty.


Premiera Toyoty Grand Highlander podczas Chicago Auto Show 2023

Toyota zamierza zrobić swego rodzaju „wielkie” wejście na nadchodzących targach samochodowych w Chicago. Model Highlander, który został po raz pierwszy wprowadzony w 2001 roku, zapoczątkował nowy rozdział w ewolucji SUV-ów, który wkrótce stał się podstawą całego segmentu. Cztery generacje później, po ponad 20 latach sukcesów w sprzedaży, Toyota zrobi to ponownie, prezentując wyrafinowanego i przestronnego Grand Highlandera. Wyposażony na rodzinne przygody, Grand Highlander będzie idealnym dodatkiem do gamy.

 

Oprócz Grand Highlander, Toyota zaprezentuje 44 pojazdy na swojej obszernej wystawie w McCormick Place. Prezentowane samochody obejmują zarówno pojazdy produkcyjne, pojazdy NASCAR, jak i produkty specjalne SEMA, takie jak niedawno zaprezentowany pojazd koncepcyjny Trailhunter. Trio całkowicie nowych, seryjnych pojazdów – 2023 Prius, 2023 GR Corolla i 2023 Crown – z pewnością przyciągnie wiele uwagi w Wietrznym Mieście.

 

Ponadto, w sąsiedztwie wystawy Toyoty, producent samochodów stworzył tor jazdy „An Electric Drive For All Seasons”. Ta strefa demonstracyjna poświęcona czterem porom roku zapewni dostęp tylko pasażerom do hybrydowych pojazdów Toyoty, w tym Prius, RAV4, Sienna, Sequoia i Tundra.

 

Chicago Auto Show 2023 otwierają dni prasowe od 9 do 10 lutego natomiast wystawa dla szerokiej publiczności rozpocznie się 11 lutego.Całkowicie nowa Kia Niro w trzech wersjach
Premiery | 21.04.22

Całkowicie nowa Kia Niro w trzech wersjach

Druga generacja crossovera Niro debiutuje w trzech wersjach, każdy bardziej skoncentrowany na designie i technologicznie wyposażony niż kiedykolwiek.

Całkowicie nowy Ford Ranger Raptor nowej generacji późnym latem pojawi się w Europie
Premiery | 22.02.22

Całkowicie nowy Ford Ranger Raptor nowej generacji późnym latem pojawi się w Europie

Ford prezentuje zupełnie nowego pickupa z 3-litrowym silnikiem EcoBoost V6 twin-turbo, który generuje 288 KM mocy, gwarantując fenomenalne osiągi zarówno na drodze, jak i w terenie.

Elektryczny Ram 1500 Revolution zaprezentowany na targach CES 2023
Wiadomości | 09.01.23

Elektryczny Ram 1500 Revolution zaprezentowany na targach CES 2023

Koncepcja elektrycznego pojazdu RAM jest zapowiedzią pierwszego pojazdu elektrycznego marki, który, na nowo zdefiniuje segment pickupów, gdy pojawi się na rynku w 2024 roku.