Wiadomości | 06.04.21

Pierwsze szczegóły na temat premiery odnowionej Skody Kodiaq

Wideo zapowiedź SUV-a, który od pierwszej premiery w 2016 roku, sprzedano w ponad 600 tysięcy egzemplarzy.

Na tydzień przed światową premierą SKODA AUTO opublikowała zwiastun, w którym ujawniono pierwsze szczegóły odświeżonej SKODY KODIAQ. SUV, opcjonalnie dostępny z siedmioma siedzeniami, będzie miał przeprojektowany, jeszcze bardziej wyrazisty przód z bardziej wyprostowaną, a teraz sześciokątną kratką SKODY. Reflektory są cieńsze niż wcześniej i łączą się z oddzielnym modułem LED umieszczonym pod spodem, tworząc nowy czterooki wygląd. Tylne światła mają krystaliczne struktury i reprezentują bardziej smukłą wersję typowego kształtu SKODY.

 

Oficjalna premiera zaktualizowanej SKODY KODIAQ w formacie cyfrowym odbędzie się 13 kwietnia.

 

Premiera KODIAQ w 2016 roku zapoczątkowała udaną kampanię SUV-ów SKODY. Od tego czasu wyprodukowano ponad 600 000 egzemplarzy tego SUV-a, który jest obecnie dostępny na 60 rynkach na całym świecie.



Mach-E DNA
Elektryczne | 11.02.21

Mach-E DNA

Czy jest wystarczająco sprytny, aby rozróżnić różnicę?

Honda e:N2 Concept, całkowicie nowy model EV
Concept Cars | 05.11.22

Honda e:N2 Concept, całkowicie nowy model EV

Honda zaprezentowała dziś w Chinach światową premierę e:N2 Concept, modelu koncepcyjnego drugiego zestawu modeli z serii e:N, serii modeli EV marki Honda w Chinach.

CUPRA wprowadza na rynek odświeżoną wersję modelu Ateca
Premiery | 22.06.20

CUPRA wprowadza na rynek odświeżoną wersję modelu Ateca

CUPRA wprowadza na rynek odświeżoną wersję modelu Ateca, pierwszego samochodu z miedzianym logo na masce. Inżynierowie hiszpańskiej marki zadbali o jeszcze bardziej sportowy charakter, wyższy poziom bezpieczeństwa i większy komfort jazdy.