Wiadomości | 06.04.21

Pierwsze szczegóły na temat premiery odnowionej Skody Kodiaq

Wideo zapowiedź SUV-a, który od pierwszej premiery w 2016 roku, sprzedano w ponad 600 tysięcy egzemplarzy.

Na tydzień przed światową premierą SKODA AUTO opublikowała zwiastun, w którym ujawniono pierwsze szczegóły odświeżonej SKODY KODIAQ. SUV, opcjonalnie dostępny z siedmioma siedzeniami, będzie miał przeprojektowany, jeszcze bardziej wyrazisty przód z bardziej wyprostowaną, a teraz sześciokątną kratką SKODY. Reflektory są cieńsze niż wcześniej i łączą się z oddzielnym modułem LED umieszczonym pod spodem, tworząc nowy czterooki wygląd. Tylne światła mają krystaliczne struktury i reprezentują bardziej smukłą wersję typowego kształtu SKODY.

 

Oficjalna premiera zaktualizowanej SKODY KODIAQ w formacie cyfrowym odbędzie się 13 kwietnia.

 

Premiera KODIAQ w 2016 roku zapoczątkowała udaną kampanię SUV-ów SKODY. Od tego czasu wyprodukowano ponad 600 000 egzemplarzy tego SUV-a, który jest obecnie dostępny na 60 rynkach na całym świecie.Nowa Honda HR-V Hybrid nowej generacji
Premiery | 18.02.21

Nowa Honda HR-V Hybrid nowej generacji

Honda zaprezentowała najnowszą generację swojego popularnego kompaktowego SUV-a HR-V.

Formuła E i FIA przedstawiają samochód wyścigowy GEN3
MotorSport | 02.12.21

Formuła E i FIA przedstawiają samochód wyścigowy GEN3

Seria wiodących w branży projektów, produkcji i innowacji technologicznych w najszybszym, najlżejszym, najmocniejszym i najbardziej wydajnym samochodzie wyścigowym Formuły E w historii.

Vision Starburst niesamowity koncept przyszłych samochodów
Concept Cars | 08.06.21

Vision Starburst niesamowity koncept przyszłych samochodów

Geely Auto przedstawia przyszłą wizję projektową pokazując model Vision Starburst, który nie zostanie przekształcony w pojazd produkcyjny. Wideo.