Wiadomości | 06.04.21

Pierwsze szczegóły na temat premiery odnowionej Skody Kodiaq

Wideo zapowiedź SUV-a, który od pierwszej premiery w 2016 roku, sprzedano w ponad 600 tysięcy egzemplarzy.

Na tydzień przed światową premierą SKODA AUTO opublikowała zwiastun, w którym ujawniono pierwsze szczegóły odświeżonej SKODY KODIAQ. SUV, opcjonalnie dostępny z siedmioma siedzeniami, będzie miał przeprojektowany, jeszcze bardziej wyrazisty przód z bardziej wyprostowaną, a teraz sześciokątną kratką SKODY. Reflektory są cieńsze niż wcześniej i łączą się z oddzielnym modułem LED umieszczonym pod spodem, tworząc nowy czterooki wygląd. Tylne światła mają krystaliczne struktury i reprezentują bardziej smukłą wersję typowego kształtu SKODY.

 

Oficjalna premiera zaktualizowanej SKODY KODIAQ w formacie cyfrowym odbędzie się 13 kwietnia.

 

Premiera KODIAQ w 2016 roku zapoczątkowała udaną kampanię SUV-ów SKODY. Od tego czasu wyprodukowano ponad 600 000 egzemplarzy tego SUV-a, który jest obecnie dostępny na 60 rynkach na całym świecie.Automobili Pininfarina Battista Hyper GT
Super Cars | 21.07.21

Automobili Pininfarina Battista Hyper GT

Dzięki specjalnie opracowanemu programowi personalizacji każdy pojazd będzie naprawdę szyty na miarę. Łącznie 128 milionów kombinacji.

Ruszyła wymiana fotoradarów
Wiadomości | 30.03.23

Ruszyła wymiana fotoradarów

Sprawdź interaktywną mapę fotoradarów, które mogą teraz pracować w trudnych warunkach pogodowych, automatycznie zidentyfikują rodzaj pojazdu oraz pracują na kilku pasach ruchu jednocześnie.

Tylko jeden egzemplarz Ferrari KC23 oparty na modelu 488 GT3 EVO
Super Cars | 14.07.23

Tylko jeden egzemplarz Ferrari KC23 oparty na modelu 488 GT3 EVO

Ferrari, na które patrzysz, nie jest konceptem. Nie jest to też samochód produkcyjny. Jest to całkowicie jednorazowy model, skoncentrowany na torze i jednocześnie elegancki.