Wiadomości | 25.08.22

Nowy SUV Coupe Fiat Fastback coraz bliżej brazylijskiej premiery

Marka po raz pierwszy ujawniła swoją nazwę, następnie sylwetkę i wygląd zewnętrzny trzy tygodnie temu. Nadszedł czas, aby pokazać całe wyrafinowanie wnętrza modelu.

Z datą premiery wyznaczoną na 14 września, stopniowo prezentowany jest Fiat Fastback. Marka po raz pierwszy ujawniła swoją nazwę, następnie sylwetkę, a następnie wygląd zewnętrzny trzy tygodnie temu. Nadszedł czas, aby pokazać całe wyrafinowanie wnętrza modelu, który będzie szczytem gamy wśród samochodów osobowych Fiata w Brazylii.


 
Na filmie widać troskę o każdy szczegół wystroju wnętrza, taki jak tekstury, materiały i odcienie, które przywołują wyrafinowanie nowego SUV-a coupé Fiata. Fotele wyróżniają się wyszukanym wykończeniem z płaskorzeźbą, nadającą wnętrzu Fiata Fastback jeszcze więcej wyrafinowania i sportowego charakteru.


 
W kokpicie zastosowano koncepcję zawinięcia, która tworzy otaczającą atmosferę dla wszystkich pasażerów. Doznania na pokładzie są jeszcze lepsze dzięki wysokiej i bardzo funkcjonalnej konsoli środkowej, która podkreśla imponujące centrum multimedialne na desce rozdzielczej. Warto wspomnieć, że wyższa pozycja za kierownicą nadal daje duże poczucie bezpieczeństwa.


 
W Fiacie Fastback uwagę zwraca także technologia. Oprócz systemu multimedialnego model oferuje również inne elementy, takie jak w pełni cyfrowy zestaw wskaźników, cyfrowa klimatyzacja oraz debiut elektronicznego hamulca postojowego w obecnej gamie Fiata.Całkowicie nowy Hyundai KONA
Premiery | 07.03.23

Całkowicie nowy Hyundai KONA

KONA drugiej generacji oferuje jeden z najbardziej wszechstronnych pakietów produktów w segmencie B-SUV, w tym najszerszą gamę układów napędowych.

Wreszcie jest! Honda CR-V Hybrid Racer
MotorSport | 01.03.23

Wreszcie jest! Honda CR-V Hybrid Racer

2,2-litrowa, podwójnie turbodoładowana, zelektryfikowana jednostka napędowa i skrzynia biegów Hondy V6 INDYCAR pod nadwoziem Hondy CR-V Hybrid, tworzy laboratorium na kołach.

CUPRA odsłania seryjną wersję modelu Formentor
Wiadomości | 05.03.20

CUPRA odsłania seryjną wersję modelu Formentor

CUPRA Formentor samochód, który łączy w sobie sportowe osiągi z wygodą SUV-a. Pierwszy model hiszpańskiego producenta, przeznaczony wyłącznie dla marki CUPRA, trafi do sprzedaży w czwartym kwartale 2020 roku.