Wiadomości | 25.08.22

Nowy SUV Coupe Fiat Fastback coraz bliżej brazylijskiej premiery

Marka po raz pierwszy ujawniła swoją nazwę, następnie sylwetkę i wygląd zewnętrzny trzy tygodnie temu. Nadszedł czas, aby pokazać całe wyrafinowanie wnętrza modelu.

Z datą premiery wyznaczoną na 14 września, stopniowo prezentowany jest Fiat Fastback. Marka po raz pierwszy ujawniła swoją nazwę, następnie sylwetkę, a następnie wygląd zewnętrzny trzy tygodnie temu. Nadszedł czas, aby pokazać całe wyrafinowanie wnętrza modelu, który będzie szczytem gamy wśród samochodów osobowych Fiata w Brazylii.


 
Na filmie widać troskę o każdy szczegół wystroju wnętrza, taki jak tekstury, materiały i odcienie, które przywołują wyrafinowanie nowego SUV-a coupé Fiata. Fotele wyróżniają się wyszukanym wykończeniem z płaskorzeźbą, nadającą wnętrzu Fiata Fastback jeszcze więcej wyrafinowania i sportowego charakteru.


 
W kokpicie zastosowano koncepcję zawinięcia, która tworzy otaczającą atmosferę dla wszystkich pasażerów. Doznania na pokładzie są jeszcze lepsze dzięki wysokiej i bardzo funkcjonalnej konsoli środkowej, która podkreśla imponujące centrum multimedialne na desce rozdzielczej. Warto wspomnieć, że wyższa pozycja za kierownicą nadal daje duże poczucie bezpieczeństwa.


 
W Fiacie Fastback uwagę zwraca także technologia. Oprócz systemu multimedialnego model oferuje również inne elementy, takie jak w pełni cyfrowy zestaw wskaźników, cyfrowa klimatyzacja oraz debiut elektronicznego hamulca postojowego w obecnej gamie Fiata.Alpine przedstawia model A110 Pikes Peak
MotorSport | 02.05.23

Alpine przedstawia model A110 Pikes Peak

Alpine ujawnia pierwsze zdjęcia specjalnie przygotowanego modelu A110, który po raz pierwszy startuje w Pikes Peak International Hill Climb, legendarnym amerykańskim wyścigu do chmur.

Nowa edycja limitowana od JBL Toyota RAV4 Hybrid Black Edition
Tuning | 06.08.20

Nowa edycja limitowana od JBL Toyota RAV4 Hybrid Black Edition

Nowa edycja specjalna Toyoty RAV4 z jednolitym czarnym wykończeniem nadwozia i wnętrza.

CUPRA w Extreme E
MotorSport | 01.04.21

CUPRA w Extreme E

CUPRA bierze udział w najbardziej ekstremalnych etapach wyścigów na świecie w inauguracyjnym sezonie serii Extreme E.