Wiadomości | 21.10.21

Mercedes-AMG SL Najnowsza edycja ikony marki

Już za parę dni odbędzie się cyfrowa premiera najnowszej edycji odnowionego roadstera Mercedes-AMG SL. Zobacz pierwsze wideo wnętrza pojazdu i sprawdź datę premiery.

Mercedes-AMG zaprezentuje najnowszą edycję motoryzacyjnej ikony w czwartek, 28 października 2021 roku. Podczas tego cyfrowego wydarzenia Mercedes-AMG zaprezentuje najważniejsze cechy odnowionego roadstera.

 

Nowy Mercedes-AMG SL powraca do swoich korzeni z miękkim dachem i progresywnym charakterem. Jednocześnie luksusowy roadster nadaje się do codziennego użytku jako samochód z 2+2 miejscami i po raz pierwszy prezentuje swoje osiągi z napędem na wszystkie koła. Dalsze zaawansowane technologicznie komponenty wyostrzają dynamiczny profil, podobnie jak cechy komfortu w pierwszym SL opracowanym przez Mercedes-AMG.Dwuipółmilionowy Fiat 500 w wersji Dolcevita Hybrid
Wiadomości | 23.03.21

Dwuipółmilionowy Fiat 500 w wersji Dolcevita Hybrid

Fiat 500 pobił rekord tyskiej fabryki Stellantis w całkowitej liczbie wyprodukowanych samochodów.

Dwa różne pomysły na jazdę offroad według Lexusa
Tuning | 18.01.22

Dwa różne pomysły na jazdę offroad według Lexusa

Na Tokyo Auto Salon 2022 Lexus zaprezentował dwa prototypowe auta do jazdy w terenie. NX PHEV Offroad Concept oraz wodorowy ROV Concept, luksusowy buggy.

BRABUS 900 CRAWLER
Tuning | 12.05.22

BRABUS 900 CRAWLER

Z okazji 45. rocznicy firmy niemiecki wysokiej klasy producent samochodów BRABUS prezentuje swój pierwszy supersamochód w stylu buggy.