Wiadomości | 21.10.21

Mercedes-AMG SL Najnowsza edycja ikony marki

Już za parę dni odbędzie się cyfrowa premiera najnowszej edycji odnowionego roadstera Mercedes-AMG SL. Zobacz pierwsze wideo wnętrza pojazdu i sprawdź datę premiery.

Mercedes-AMG zaprezentuje najnowszą edycję motoryzacyjnej ikony w czwartek, 28 października 2021 roku. Podczas tego cyfrowego wydarzenia Mercedes-AMG zaprezentuje najważniejsze cechy odnowionego roadstera.

 

Nowy Mercedes-AMG SL powraca do swoich korzeni z miękkim dachem i progresywnym charakterem. Jednocześnie luksusowy roadster nadaje się do codziennego użytku jako samochód z 2+2 miejscami i po raz pierwszy prezentuje swoje osiągi z napędem na wszystkie koła. Dalsze zaawansowane technologicznie komponenty wyostrzają dynamiczny profil, podobnie jak cechy komfortu w pierwszym SL opracowanym przez Mercedes-AMG.Nowa Toyota Aygo X całkowicie nowy kompaktowy miejski crossover
Premiery | 05.11.21

Nowa Toyota Aygo X całkowicie nowy kompaktowy miejski crossover

Całkowicie nowa Toyota Aygo X to wyjątkowy crossover w segmencie A, zaprojektowany i wyprodukowany w Europie, aby sprostać wymaganiom miejskiego i podmiejskiego życia w Europie.

Najszybciej rozpędzający się samochód produkcyjny na świecie
Super Cars | 29.03.23

Najszybciej rozpędzający się samochód produkcyjny na świecie

Fenomenalny design przypominający retro rakietę na kołach! Profil ostry jak brzytwa, który przy rozpędzaniu po prostu przecina powietrze. Od 0 do 100 km/h w 1,4 sekundy!

Od nowego roku jeszcze prostszy wynajem samochodu
Wiadomości | 18.01.23

Od nowego roku jeszcze prostszy wynajem samochodu

Największy polski operator usługi wynajmu samochodów z aplikacji w smartfonie, wraz z nowym rokiem wprowadza szereg zmian upraszczających ofertę i dostęp do samochodów.