Wiadomości | 21.10.21

Mercedes-AMG SL Najnowsza edycja ikony marki

Już za parę dni odbędzie się cyfrowa premiera najnowszej edycji odnowionego roadstera Mercedes-AMG SL. Zobacz pierwsze wideo wnętrza pojazdu i sprawdź datę premiery.

Mercedes-AMG zaprezentuje najnowszą edycję motoryzacyjnej ikony w czwartek, 28 października 2021 roku. Podczas tego cyfrowego wydarzenia Mercedes-AMG zaprezentuje najważniejsze cechy odnowionego roadstera.

 

Nowy Mercedes-AMG SL powraca do swoich korzeni z miękkim dachem i progresywnym charakterem. Jednocześnie luksusowy roadster nadaje się do codziennego użytku jako samochód z 2+2 miejscami i po raz pierwszy prezentuje swoje osiągi z napędem na wszystkie koła. Dalsze zaawansowane technologicznie komponenty wyostrzają dynamiczny profil, podobnie jak cechy komfortu w pierwszym SL opracowanym przez Mercedes-AMG.Toyota wprowadza na rynek całkowicie nowego Priusa PHEV
Wiadomości | 07.03.23

Toyota wprowadza na rynek całkowicie nowego Priusa PHEV

Toyota Prius piątej generacji debiutuje w Europie wyłącznie z napędem plug-in hybrid, opartym na najnowszej technologii hybrydowej.

Przedstawiamy Lucid Gravity: nowa definicja elektrycznego SUV-a
Premiery | 16.11.23

Przedstawiamy Lucid Gravity: nowa definicja elektrycznego SUV-a

Zwiastuje początek nowej ery elektrycznych pojazdów typu SUV: bezprecedensowe połączenie cech niespotykanych wcześniej w jednym pojeździe i przewidywanego zasięgu przekraczającego 700 km.

Pierwsze MINI „Made in Germany”
Wiadomości | 01.03.23

Pierwsze MINI „Made in Germany”

Przygotowania do uruchomienia produkcji idą pełną parą, wkrótce fabryka BMW w Lipsku rozpocznie produkcję w pełni elektrycznego nowego MINI Countryman.