MotorSport | 02.03.21

Mercedes-AMG i Mercedes-AMG Petronas F1 Team zacieśniają współpracę

Teraz jeszcze więcej wydajności na torze i na drodze.

Mercedes-AMG w Affalterbach i zespół Mercedes-AMG Petronas F1 w Brackley w Anglii są ze sobą powiązane już od 2012 roku. Teraz jeszcze bardziej zacieśniają swoje więzi. Konkretnie oznacza to: rozszerzone łączenie działań związanych ze sportami motorowymi w wyczynowej marce Mercedes-AMG, jeszcze głębszy, wzajemny transfer w rozwoju przyszłościowych, zelektryfikowanych technologii w wyścigach samochodowych i na drogach, a wszystko to w ramach partnerstwa charakteryzującego się wspólnymi wartościami i oczywiście pasją do sportów motorowych. Nowy projekt Mercedesa-AMG F1 W12 E PERFORMANCE na nowy sezon podkreśla ścisły sojusz i tożsamość marki również wizualnie.

 

Duch AMG najlepszych osiągów jest żywy w obu lokalizacjach. „Od dziewięciu lat łączy nas ścisła współpraca, która zaowocowała szeroką gamą rozwiązań i niezliczonymi sukcesami. Łączy nas to samo sportowe DNA i silny duch w całym zespole. Krótko mówiąc , żyjemy wydajnością! Teraz jest właściwy czas, aby przenieść naszą współpracę na wyższy poziom: dzięki hipersamochowi Project ONE po raz pierwszy wprowadzamy technologię Formuły 1 na niemalże jeden do jednego. pierwsze samochody z tej niezwykle ekskluzywnej serii dla naszych klientów w tym roku. Dzięki temu wyjątkowemu projektowi zapowiadamy elektryfikację zorientowaną na osiągi w AMG. Pod naszą etykietą technologii E PERFORMANCE, rozwijamy naszą interpretację potężnej i wydajnej technologii hybrydowej dla przyszłych modeli szosowych. Jeśli chodzi o nasze osiągi na torze wyścigowym, oczywiście mamy nadzieję, że nasze najszybsze i najpotężniejsze pojazdy E Performance będą w stanie ponownie walczyć o tytuły mistrzostw świata w tym roku ponownie”, mówi Philipp Schiemer, prezes zarządu Mercedes-AMG GmbH.Doświadczenie Pasażera w Ferrari Purosangue
Super Cars | 13.10.23

Doświadczenie Pasażera w Ferrari Purosangue

Ferrari Purosangue łączy luksusowy komfort, innowacyjne wnętrze, i zaawansowane technologie, oferując unikalne i bogate doświadczenie zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Znamy datę premiery nowej generacji Hyundaia KONA
Wiadomości | 02.03.23

Znamy datę premiery nowej generacji Hyundaia KONA

Tworząc nową generację swojego najbardziej kultowego subkompaktowego miejskiego SUV-a, Hyundai zaczął od wariantu EV.

Całkowicie nowa Honda BR-V
Premiery | 21.09.21

Całkowicie nowa Honda BR-V

Po raz pierwszy na świecie Honda wprowadza na rynek Indonezji zupełnie nową Hondę BR-V z nowym designem i bardziej wyrafinowanymi funkcjami.