Wiadomości | 16.06.21

Lincoln przyspiesza transformację marki

Ponieważ Lincoln zbliża się w przyszłym roku do 100. rocznicy, marka planuje zelektryfikować całe portfolio pojazdów do 2030 roku.

Lincoln zadebiutuje w przyszłym roku ze swoim pierwszym globalnym, w pełni elektrycznym pojazdem, co jest pierwszym krokiem w kierunku elektryfikacji całego portfolio pojazdów do końca dekady. Nowy pojazd elektryczny zadebiutuje, gdy w przyszłym roku marka będzie obchodzić setną rocznicę i przyspieszy rozwój w Ameryce Północnej i Chinach.

Do połowy dekady Lincoln spodziewa się, że połowa jego globalnego wolumenu będzie stanowić pojazdy o zerowej emisji i planuje zelektryfikować swój portfel pojazdów do 2030 r. Jest to część planu Ford+ firmy i planowanej inwestycji Ford Motor Company o wartości ponad 30 miliardów dolarów w elektryfikację do 2025 roku.


Nowa, elastyczna, elektryczna architektura akumulatora z napędem na tylne koła i napędem na wszystkie koła umożliwi Lincolnowi dostarczenie czterech nowych i wyróżniających się w pełni elektrycznych pojazdów. Pierwszy w pełni elektryczny Lincoln dołączy do SUV-ów Aviator i Corsair z napędem hybrydowym typu plug-in, podczas przestawienia się na elektryfikację.

 

Lincoln planuje również poszerzyć swoje portfolio łatwych i spersonalizowanych doświadczeń, wykorzystując aplikację Lincoln Way do dostarczania rozszerzonego zestawu usług połączonych, przygotowując się na zelektryfikowaną przyszłość.



Mazda RX-Vision GT3 Concept dostępna dla każdego... gracza Gran Turismo Championship
Wiadomości | 22.05.20

Mazda RX-Vision GT3 Concept dostępna dla każdego... gracza Gran Turismo Championship

Mazda została oficjalnym partnerem wirtualnej serii wyścigowej FIA Gran Turismo Championship aby nadal dostarczać ekscytujących wrażeń z e-sportu. Nowy wirtualny samochód wyścigowy będzie dostępny do pobrania w Gran Turismo Sport.

NIO ogłasza strategię dla Norwegii
Elektryczne | 08.05.21

NIO ogłasza strategię dla Norwegii

NIO firma samochodowa nowej generacji oficjalnie ogłosiła wejście na rynek norweski z modelem ES8, flagowy inteligentny elektryczny SUV.

Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe coupe po liftingu
Tuning | 15.06.21

Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe coupe po liftingu

Większy komfort jazdy, szersza gama wyposażenia, teraz jeszcze bardziej indywidualny niż kiedykolwiek.