Wiadomości | 16.06.21

Lincoln przyspiesza transformację marki

Ponieważ Lincoln zbliża się w przyszłym roku do 100. rocznicy, marka planuje zelektryfikować całe portfolio pojazdów do 2030 roku.

Lincoln zadebiutuje w przyszłym roku ze swoim pierwszym globalnym, w pełni elektrycznym pojazdem, co jest pierwszym krokiem w kierunku elektryfikacji całego portfolio pojazdów do końca dekady. Nowy pojazd elektryczny zadebiutuje, gdy w przyszłym roku marka będzie obchodzić setną rocznicę i przyspieszy rozwój w Ameryce Północnej i Chinach.

Do połowy dekady Lincoln spodziewa się, że połowa jego globalnego wolumenu będzie stanowić pojazdy o zerowej emisji i planuje zelektryfikować swój portfel pojazdów do 2030 r. Jest to część planu Ford+ firmy i planowanej inwestycji Ford Motor Company o wartości ponad 30 miliardów dolarów w elektryfikację do 2025 roku.


Nowa, elastyczna, elektryczna architektura akumulatora z napędem na tylne koła i napędem na wszystkie koła umożliwi Lincolnowi dostarczenie czterech nowych i wyróżniających się w pełni elektrycznych pojazdów. Pierwszy w pełni elektryczny Lincoln dołączy do SUV-ów Aviator i Corsair z napędem hybrydowym typu plug-in, podczas przestawienia się na elektryfikację.

 

Lincoln planuje również poszerzyć swoje portfolio łatwych i spersonalizowanych doświadczeń, wykorzystując aplikację Lincoln Way do dostarczania rozszerzonego zestawu usług połączonych, przygotowując się na zelektryfikowaną przyszłość.Nowy Mercedes-Benz Citan świętuje swoją premierę na Caravan Salon Düsseldorf
Premiery | 27.08.21

Nowy Mercedes-Benz Citan świętuje swoją premierę na Caravan Salon Düsseldorf

Kompaktowe wymiary zewnętrzne w połączeniu z dużą ilością miejsca i dużą ładownością otwierają dla nowego Mercedesa Citana różnorodne możliwości zastosowania.

Chevrolet Silverado ZR2 stworzony do jazdy w terenie
Tuning | 24.11.21

Chevrolet Silverado ZR2 stworzony do jazdy w terenie

Off-Road po mistrzowsku. Niesamowite wideo prezentuje możliwości jazdy w terenie specjalnie dostosowanych pojazdów podczas wyścigów po pustyni.

Ferrari oficjalnie zapowiedziało premierę nowego modelu
Wiadomości | 16.06.21

Ferrari oficjalnie zapowiedziało premierę nowego modelu

Nowe hybrydowe Ferrari będzie bezpośrednim rywalem McLarena Artura. Sprawdź datę premiery.