Wiadomości | 03.08.20

Latające KIA K5

Triple Threat Stunt przedstawia dwa turbodoładowane modele K5 lecące w powietrzu w przeciwnych kierunkach, gdy trzeci model K5 wślizgnął się na miejsce poniżej pary samolotów.

Aby przedstawić najpotężniejszego w historii średniej wielkości sedana marki, Kia Motors America (KMA) wykonało śmiały „Potrójny wyczyn kaskaderski” w wykonaniu zawodowych kaskaderów na torze poza Atlantą. Triple Threat Stunt zawierał dwa turbodoładowane modele K5 lecące w powietrzu w przeciwnych kierunkach, gdy trzeci model K5 wślizgnął się na miejsce poniżej pary samolotów.

 

Zgodnie z filozofią KMA „Give It Everything”, szeroko zakrojony wyczyn kaskaderski w czasie rzeczywistym został zaprojektowany w celu zresetowania oczekiwań poprzez umieszczenie K5 w sytuacjach, które wcześniej nie były dotknięte w tej tradycyjnie konserwatywnej kategorii. Wyreżyserowany przez Darrina Prescotta, reżysera jednostek akcji w niektórych z najbardziej pełnych akcji filmach Hollywood, w tym Baby Driver, Ford Vs. Ferrari, Drive, John Wick, Black Panther i The Bourne Ultimatum, wyczyn był transmitowany na żywo online i zapewnił entuzjastom samochodów wirtualne spojrzenie na możliwości nowego sedana średniej wielkości K5.Solterra tak będzie się nazywał nowy w pełni elektryczny SUV Subaru
Elektryczne | 11.05.21

Solterra tak będzie się nazywał nowy w pełni elektryczny SUV Subaru

Powstał jako joint-venture pomiędzy Subaru i Toyotą i będzie zbudowany na całkowicie nowej platformie e - SUBARU Global.

Pierwszy Aston Martin DBX zjeżdża z linii produkcyjnej
Wiadomości | 10.07.20

Pierwszy Aston Martin DBX zjeżdża z linii produkcyjnej

Milowy moment dla brytyjskiej luksusowej marki i pierwszego SUV-a produkcyjnego, który zjeżdża z linii produkcyjnej w nowym brytyjskim zakładzie produkcyjnym. DBX to pierwszy Aston Martin, który został ?Made in Wales?. Globalne dostawy Aston Martin DBX rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu.

Pojazdy w świecie Cyberpunka 2077
Wiadomości | 10.12.20

Pojazdy w świecie Cyberpunka 2077

Samochody i motocykle. CD Projekt Red przedstawia różnorodne pojazdy, którymi gracze będą mogli korzystać podczas eksploracji Night City w Cyberpunk 2077.