Wiadomości | 03.08.20

Latające KIA K5

Triple Threat Stunt przedstawia dwa turbodoładowane modele K5 lecące w powietrzu w przeciwnych kierunkach, gdy trzeci model K5 wślizgnął się na miejsce poniżej pary samolotów.

Aby przedstawić najpotężniejszego w historii średniej wielkości sedana marki, Kia Motors America (KMA) wykonało śmiały „Potrójny wyczyn kaskaderski” w wykonaniu zawodowych kaskaderów na torze poza Atlantą. Triple Threat Stunt zawierał dwa turbodoładowane modele K5 lecące w powietrzu w przeciwnych kierunkach, gdy trzeci model K5 wślizgnął się na miejsce poniżej pary samolotów.

 

Zgodnie z filozofią KMA „Give It Everything”, szeroko zakrojony wyczyn kaskaderski w czasie rzeczywistym został zaprojektowany w celu zresetowania oczekiwań poprzez umieszczenie K5 w sytuacjach, które wcześniej nie były dotknięte w tej tradycyjnie konserwatywnej kategorii. Wyreżyserowany przez Darrina Prescotta, reżysera jednostek akcji w niektórych z najbardziej pełnych akcji filmach Hollywood, w tym Baby Driver, Ford Vs. Ferrari, Drive, John Wick, Black Panther i The Bourne Ultimatum, wyczyn był transmitowany na żywo online i zapewnił entuzjastom samochodów wirtualne spojrzenie na możliwości nowego sedana średniej wielkości K5.Cztery nowe modele sygnalizują renesans marki INFINITI
Wiadomości | 27.10.23

Cztery nowe modele sygnalizują renesans marki INFINITI

INFINITI ogłosiło plany wprowadzenia czterech nowych modeli w ramach kompleksowego odświeżenia oferty, sygnalizując renesans marki. Japan Mobility Show 2023.

Nowa generacja  KIA Carnival zadebiutuje tego lata
Wiadomości | 18.06.20

Nowa generacja KIA Carnival zadebiutuje tego lata

Kia Motors Corporation ujawniła dziś pierwszy szkic flagowego minivana Carnival czwartej generacji. Ewolucja i nowy wygląd modelu sprzedanego w ponad dwóch milionach sztuk na całym świecie od 1998 roku.

Jeep zapowiedział premierę nowego Compassa
Wiadomości | 01.04.21

Jeep zapowiedział premierę nowego Compassa

Kiedy premiera całkowicie nowego modelu Jeep Compass?