Wiadomości | 03.08.20

Latające KIA K5

Triple Threat Stunt przedstawia dwa turbodoładowane modele K5 lecące w powietrzu w przeciwnych kierunkach, gdy trzeci model K5 wślizgnął się na miejsce poniżej pary samolotów.

Aby przedstawić najpotężniejszego w historii średniej wielkości sedana marki, Kia Motors America (KMA) wykonało śmiały „Potrójny wyczyn kaskaderski” w wykonaniu zawodowych kaskaderów na torze poza Atlantą. Triple Threat Stunt zawierał dwa turbodoładowane modele K5 lecące w powietrzu w przeciwnych kierunkach, gdy trzeci model K5 wślizgnął się na miejsce poniżej pary samolotów.

 

Zgodnie z filozofią KMA „Give It Everything”, szeroko zakrojony wyczyn kaskaderski w czasie rzeczywistym został zaprojektowany w celu zresetowania oczekiwań poprzez umieszczenie K5 w sytuacjach, które wcześniej nie były dotknięte w tej tradycyjnie konserwatywnej kategorii. Wyreżyserowany przez Darrina Prescotta, reżysera jednostek akcji w niektórych z najbardziej pełnych akcji filmach Hollywood, w tym Baby Driver, Ford Vs. Ferrari, Drive, John Wick, Black Panther i The Bourne Ultimatum, wyczyn był transmitowany na żywo online i zapewnił entuzjastom samochodów wirtualne spojrzenie na możliwości nowego sedana średniej wielkości K5.Renault Kiger zupełnie nowy SUV na rynek indyjski
Concept Cars | 19.11.20

Renault Kiger zupełnie nowy SUV na rynek indyjski

Samochód pokazowy Kiger zapowiada nowy kompaktowy model o długości poniżej 4 metrów przeznaczony na rynek indyjski.

Chrysler przedstawia Airflow Concept
Concept Cars | 05.01.22

Chrysler przedstawia Airflow Concept

Na targach CES 2022 marka Chrysler zaprezentowała dzisiaj Airflow Concept, inspirujący dynamicznym designem, który będzie napędzać przyszłość marki.

NIO wprowadza na rynek pierwszy autonomiczny model jazdy ET7
Premiery | 12.01.21

NIO wprowadza na rynek pierwszy autonomiczny model jazdy ET7

ET7 to flagowy sedan z napędem elektrycznym, oferujący ponad 100 standardowych funkcji komfortu, bezpieczeństwa i inteligentnych funkcji.