Wiadomości | 03.08.20

Latające KIA K5

Triple Threat Stunt przedstawia dwa turbodoładowane modele K5 lecące w powietrzu w przeciwnych kierunkach, gdy trzeci model K5 wślizgnął się na miejsce poniżej pary samolotów.

Aby przedstawić najpotężniejszego w historii średniej wielkości sedana marki, Kia Motors America (KMA) wykonało śmiały „Potrójny wyczyn kaskaderski” w wykonaniu zawodowych kaskaderów na torze poza Atlantą. Triple Threat Stunt zawierał dwa turbodoładowane modele K5 lecące w powietrzu w przeciwnych kierunkach, gdy trzeci model K5 wślizgnął się na miejsce poniżej pary samolotów.

 

Zgodnie z filozofią KMA „Give It Everything”, szeroko zakrojony wyczyn kaskaderski w czasie rzeczywistym został zaprojektowany w celu zresetowania oczekiwań poprzez umieszczenie K5 w sytuacjach, które wcześniej nie były dotknięte w tej tradycyjnie konserwatywnej kategorii. Wyreżyserowany przez Darrina Prescotta, reżysera jednostek akcji w niektórych z najbardziej pełnych akcji filmach Hollywood, w tym Baby Driver, Ford Vs. Ferrari, Drive, John Wick, Black Panther i The Bourne Ultimatum, wyczyn był transmitowany na żywo online i zapewnił entuzjastom samochodów wirtualne spojrzenie na możliwości nowego sedana średniej wielkości K5.



Ken Block amerykańska ikona driftu nie żyje
Wiadomości | 03.01.23

Ken Block amerykańska ikona driftu nie żyje

Ken Block w wieku 55 lat zginął w tragicznym wypadku w górach Utah, ścigając się na skuterze śnieżnym po śniegu.

Lucid Motors przedstawia Project Gravity
Elektryczne | 24.02.21

Lucid Motors przedstawia Project Gravity

Zapomnij o wszystkim, co wiesz o jakimkolwiek SUV-ie, który pojawił się wcześniej.

Nissan przedstawia koncepcję Nissan Hyper Tourer, przyszłość mobilności premium
Concept Cars | 17.10.23

Nissan przedstawia koncepcję Nissan Hyper Tourer, przyszłość mobilności premium

Firma Nissan zaprezentowała dziś trzeci z serii zaawansowanych koncepcyjnych pojazdów elektrycznych, które będą prezentowane na targach Japan Mobility Show.