Wiadomości | 15.12.20

Kolejna premiera Nissana

Już w tym miesiącu Nissan zaprezentuje kompaktowego SUV-a z potężnymi osiągami i zaawansowanymi technologiami.


Kolejna premiera Nissana

Nissan wkrótce zaprezentuje w Indonezji swój najnowszy kompaktowy SUV. Pojazd jest wyrazem zaangażowania Nissana w dostarczanie klientom Indonezji nowych produktów i technologii na całym świecie. Jest to pierwszy produkt Nissana dla Indonezji w ramach planu transformacji Nissan NEXT. Kompaktowy SUV to krok ewolucyjny w globalnej serii SUV-ów Nissana, która spełni potrzeby klientów w całym kraju.

 

„Najnowszy kompaktowy SUV został zaprojektowany z odważną tożsamością projektową Nissana, jest bogaty w funkcje i technologie i jest idealnym towarzyszem miejskich przygód dla aspirujących klientów z Indonezji. Ten produkt będzie wyposażony w najnowocześniejsze technologie Nissan Intelligent Mobility, dające większą pewność , emocje i połączenie z otaczającym Cię światem ”- powiedział Evensius Go, prezes zarządu PT Nissan Motor Distributor Indonesia.

 

Najnowszy produkt Nissana w indonezyjskim segmencie kompaktowych SUV-ów oferuje sportowy i dynamiczny design, który stanie się w centrum uwagi na drodze. Mocny i odważny krój korpusu zapewnia właściwe połączenie stylu i funkcjonalności. Kompaktowy wymiar sprawia, że jego ruchy są bardziej zwinne podczas manewrowania w warunkach drogowych Indonezji.Hyundai Tucson Nowej Generacji specyfikacje oraz ceny
Wiadomości | 23.11.20

Hyundai Tucson Nowej Generacji specyfikacje oraz ceny

Poznaliśmy specyfikacje oraz ceny najpopularniejszego w Polsce modelu Hyundaia, który jest jednym z najchętniej wybieranych SUV-ów na rynku.

Volkswagen ID.3 z nagrodą za wzornictwo
Wiadomości | 05.05.20

Volkswagen ID.3 z nagrodą za wzornictwo

Marka Volkswagen zdominowała konkurs Automotive Brand Contest 2020. ID.3 całkowicie elektryczny model, został uznany za ?Best of Best? w co najmniej dwóch kategoriach. Nowy Golf, ID.3. SPACE VIZZION samochód koncepcyjny znalazł się również wśród tegorocznych laureatów. Konkurs na markę motoryzacyjną jest jedynym niezależnym międzynarodowym konkursem projektowym dla marek motoryzacyjnych.

Trwa budowa nowej, supernowoczesnej, globalnej centrali Rimac Campus
Wiadomości | 15.11.21

Trwa budowa nowej, supernowoczesnej, globalnej centrali Rimac Campus

Rimac Group, producent hipersamochodów elektrycznych, pokazał postęp prac przy budowie globalnej siedziby firmy o wartości 200 milionów euro.