Wiadomości | 15.12.20

Kolejna premiera Nissana

Już w tym miesiącu Nissan zaprezentuje kompaktowego SUV-a z potężnymi osiągami i zaawansowanymi technologiami.


Kolejna premiera Nissana

Nissan wkrótce zaprezentuje w Indonezji swój najnowszy kompaktowy SUV. Pojazd jest wyrazem zaangażowania Nissana w dostarczanie klientom Indonezji nowych produktów i technologii na całym świecie. Jest to pierwszy produkt Nissana dla Indonezji w ramach planu transformacji Nissan NEXT. Kompaktowy SUV to krok ewolucyjny w globalnej serii SUV-ów Nissana, która spełni potrzeby klientów w całym kraju.

 

„Najnowszy kompaktowy SUV został zaprojektowany z odważną tożsamością projektową Nissana, jest bogaty w funkcje i technologie i jest idealnym towarzyszem miejskich przygód dla aspirujących klientów z Indonezji. Ten produkt będzie wyposażony w najnowocześniejsze technologie Nissan Intelligent Mobility, dające większą pewność , emocje i połączenie z otaczającym Cię światem ”- powiedział Evensius Go, prezes zarządu PT Nissan Motor Distributor Indonesia.

 

Najnowszy produkt Nissana w indonezyjskim segmencie kompaktowych SUV-ów oferuje sportowy i dynamiczny design, który stanie się w centrum uwagi na drodze. Mocny i odważny krój korpusu zapewnia właściwe połączenie stylu i funkcjonalności. Kompaktowy wymiar sprawia, że jego ruchy są bardziej zwinne podczas manewrowania w warunkach drogowych Indonezji.Nowy Ford Puma ST Gold Edition zaprojektowany przez fanów
Tuning | 18.06.21

Nowy Ford Puma ST Gold Edition zaprojektowany przez fanów

Prawie 275 000 głosów oddanych przez fanów na kanałach społecznościowych Forda w ciągu 10 dni w celu stworzenia wyjątkowej edycji modelu Puma.

Jeep wprowadza specjalny kolor lakieru Tuscadero dostępny przez ograniczony czas
Wiadomości | 27.08.21

Jeep wprowadza specjalny kolor lakieru Tuscadero dostępny przez ograniczony czas

Tuscadero po raz pierwszy dołącza do palety kolorów nadwozia Jeep Wrangler w modelach Wrangler Sport, Sahara, Rubicon, 4xe i 392.

RIMAC pokazuje zupełnie nową linię produkcyjną prototypu C_Two
Elektryczne | 18.06.20

RIMAC pokazuje zupełnie nową linię produkcyjną prototypu C_Two

Rimac Automobili pokazał kolejny etap rozwoju całkowicie elektrycznego hipersamochodu C_Two. Nową linie produkcyjną.