Elektryczne | 05.01.23

Interaktywny kamuflaż elektrycznego Volkswagena ID. 7

Nowa limuzyna wyróżnia się „cyfrowym” designem z unikatowym lakierem, który jest interaktywnie podświetlany. EXCLUSIVE lightshow.

Na targach CES w Las Vegas VW pokaże model ID.7 w szczególnej odmianie, ukrytej pod kamuflażem. Nowa limuzyna wyróżnia się „cyfrowym” designem z unikatowym lakierem, który jest interaktywnie podświetlany. Na aucie jest 40 warstw lakieru, z których część jest przewodząca, a pozostałe cechują się właściwościami izolującymi. W sumie można niezależnie sterować 22 obszarami karoserii, które mogą świecić dzięki zjawisku elektroluminescencji. Podświetlenie może się zmieniać w rytm muzyki.

 

Kody QR na masce i po obu stronach samochodu stanowią swego rodzaju interfejs między światem fizycznym i cyfrowym. Cały kamuflaż również kontynuuje motyw kodu QR i w ten sposób ukrywa kontury auta w wersji produkcyjnej.



Infiniti przedstawia model QX60 Monograph projekt 3-rzędowego SUV-a nowej generacji
Wiadomości | 28.09.20

Infiniti przedstawia model QX60 Monograph projekt 3-rzędowego SUV-a nowej generacji

Pokazany INFINITI QX60 Monograph jest zapowiedzią bardziej ekskluzywnego i imponującego projektu popularnego, rodzinnego SUV-a tej luksusowej marki. QX60 nowej generacji ma zostać zaprezentowany w 2021 roku.

Aston Martin DBX 707 najpotężniejszy luksusowy SUV na świecie
Premiery | 01.02.22

Aston Martin DBX 707 najpotężniejszy luksusowy SUV na świecie

Nowy DBX 707 to SUV jak żaden inny. Taki, który wynosi Astona Martina na szczyt segmentu. Unikalny silnik 4,0-litrowy V8 o mocy do 707 KM zwiastuje nową definicję osiągów i przyjemności z jazdy.

Nowa Lancia Ypsilon
Premiery | 16.02.24

Nowa Lancia Ypsilon

Nowa Lancia Ypsilon to pierwszy samochód nowej ery marki, charakteryzujący się ponadczasowym designem, czystymi i radykalnymi formami, zaawansowaną, a jednocześnie prostą w obsłudze technologią.