Wiadomości | 10.03.21

Hyundai KONA N pierwsze zdjęcia

Pierwszy model N z nadwoziem typu SUV w usportowionej linii Hyundaia inspirowanej sportami motorowymi.


Hyundai KONA N pierwsze zdjęcia

Jak pokazują pierwsze zdjęcia, „gorący SUV” ma sportowy wygląd, dodatkowo podkreślony przez szeroką, niską sylwetkę. Po raz pierwszy dział Hyundai N i Hyundai Design Center pracowały wspólnie nad nadwoziem typu SUV, tworząc produkt, który wyraźnie reprezentuje mocną prezencję i przyjemność z jazdy. Całkowicie nowy KONA N łączy w sobie nowoczesny design niedawno wprowadzonego na rynek nowego KONA z odważnym i dynamicznym językiem modeli N firmy.

 

Widok z przodu zdominowany jest przez duże, sportowe i kultowe wloty powietrza, a nowa sygnatura świetlna nadaje najnowszemu modelowi Hyundaia o wysokich osiągach agresywny i mocny wygląd. Dolny grill określa charakter deski rozdzielczej zderzaka: jego kształt inspirowany jest aeronautycznym kadłubem i rozciąga się na bok samochodu, podkreślając jego aerodynamiczną wydajność i prędkość. Całość dopełnia logo N na wyjątkowej górnej kratce.

 

Z tyłu duży, dwuskrzydłowy spojler dachowy zwiększający siłę docisku dodaje pikanterii widokowi z tyłu. Zawiera również trzecie, trójkątne światło stop, jak to ma miejsce w modelach N. Duże podwójne tłumiki wydechowe N w pełni wyrażają ducha wysokich osiągów modelu. W dolnej części tylnego zderzaka duży dyfuzor poprawia wylot powietrza. Sportowy wygląd dodatkowo podkreślają błotniki w kolorze nadwozia, przybliżając KONA N wizualnie do podłoża.CUPRA Leon otrzymuje 5 gwiazdek Euro NCAP
Wiadomości | 08.07.21

CUPRA Leon otrzymuje 5 gwiazdek Euro NCAP

Najwyższa ocena przyznana CUPRA Leon dotyczy zarówno wersji z silnikiem spalinowym, jak i hybrydowym typu plug-in. Wideo z testów.

Ford prezentuje w pełni elektryczny model E-Tourneo Courier
Elektryczne | 15.05.23

Ford prezentuje w pełni elektryczny model E-Tourneo Courier

Ford zaprezentował dziś w Kopenhadze nową generację modelu E-Tourneo Courier, pięciomiejscowego modelu dla ludzi aktywnych, o charakterystycznej sylwetce nawiązującej do segmentu SUV-ów.

Range Rover Sport trzeciej generacji, MANHART Sport SV 650
Tuning | 18.05.23

Range Rover Sport trzeciej generacji, MANHART Sport SV 650

Ten samochód ma najmocniejszą z dwóch dostępnych jednostek benzynowych, która jest również jedynym oferowanym V8 i jak dotąd topowym silnikiem Range Rovera Sport.