Wiadomości | 10.03.21

Hyundai KONA N pierwsze zdjęcia

Pierwszy model N z nadwoziem typu SUV w usportowionej linii Hyundaia inspirowanej sportami motorowymi.


Hyundai KONA N pierwsze zdjęcia

Jak pokazują pierwsze zdjęcia, „gorący SUV” ma sportowy wygląd, dodatkowo podkreślony przez szeroką, niską sylwetkę. Po raz pierwszy dział Hyundai N i Hyundai Design Center pracowały wspólnie nad nadwoziem typu SUV, tworząc produkt, który wyraźnie reprezentuje mocną prezencję i przyjemność z jazdy. Całkowicie nowy KONA N łączy w sobie nowoczesny design niedawno wprowadzonego na rynek nowego KONA z odważnym i dynamicznym językiem modeli N firmy.

 

Widok z przodu zdominowany jest przez duże, sportowe i kultowe wloty powietrza, a nowa sygnatura świetlna nadaje najnowszemu modelowi Hyundaia o wysokich osiągach agresywny i mocny wygląd. Dolny grill określa charakter deski rozdzielczej zderzaka: jego kształt inspirowany jest aeronautycznym kadłubem i rozciąga się na bok samochodu, podkreślając jego aerodynamiczną wydajność i prędkość. Całość dopełnia logo N na wyjątkowej górnej kratce.

 

Z tyłu duży, dwuskrzydłowy spojler dachowy zwiększający siłę docisku dodaje pikanterii widokowi z tyłu. Zawiera również trzecie, trójkątne światło stop, jak to ma miejsce w modelach N. Duże podwójne tłumiki wydechowe N w pełni wyrażają ducha wysokich osiągów modelu. W dolnej części tylnego zderzaka duży dyfuzor poprawia wylot powietrza. Sportowy wygląd dodatkowo podkreślają błotniki w kolorze nadwozia, przybliżając KONA N wizualnie do podłoża.Rusza kolejny sezon szkoleń z bezpiecznej jazdy Mercedes-Benz Safety Experience
Wiadomości | 20.07.21

Rusza kolejny sezon szkoleń z bezpiecznej jazdy Mercedes-Benz Safety Experience

Chcesz udoskonalić swoje umiejętności za kierownicą i przy okazji poznać bliżej najnowsze samochody spod znaku trójramiennej gwiazdy?

Nowy Peugeot E-Expert e-VAN nowej generacji
Wiadomości | 14.05.20

Nowy Peugeot E-Expert e-VAN nowej generacji

Nowy PEUGEOT e-Expert. Dwa poziomy zasięgu do 330 km w cyklu WLTP, Ttrzy długości nadwozia, możliwość holowania przyczepy o masie do 1000 kg i ładowność do 1275 kg, przestrzeń ładunkowa identyczna jak w wersjach z silnikiem spalinowym.

Zapowiedź całkowicie nowego SUV-a Toyoty
Wiadomości | 15.03.21

Zapowiedź całkowicie nowego SUV-a Toyoty

Toyota potwierdziła dzisiaj, że zaprezentuje swojego średniej wielkości elektrycznego SUV-a na zbliżającym się Salonie Samochodowym w Szanghaju.