Wiadomości | 10.03.21

Hyundai KONA N pierwsze zdjęcia

Pierwszy model N z nadwoziem typu SUV w usportowionej linii Hyundaia inspirowanej sportami motorowymi.


Hyundai KONA N pierwsze zdjęcia

Jak pokazują pierwsze zdjęcia, „gorący SUV” ma sportowy wygląd, dodatkowo podkreślony przez szeroką, niską sylwetkę. Po raz pierwszy dział Hyundai N i Hyundai Design Center pracowały wspólnie nad nadwoziem typu SUV, tworząc produkt, który wyraźnie reprezentuje mocną prezencję i przyjemność z jazdy. Całkowicie nowy KONA N łączy w sobie nowoczesny design niedawno wprowadzonego na rynek nowego KONA z odważnym i dynamicznym językiem modeli N firmy.

 

Widok z przodu zdominowany jest przez duże, sportowe i kultowe wloty powietrza, a nowa sygnatura świetlna nadaje najnowszemu modelowi Hyundaia o wysokich osiągach agresywny i mocny wygląd. Dolny grill określa charakter deski rozdzielczej zderzaka: jego kształt inspirowany jest aeronautycznym kadłubem i rozciąga się na bok samochodu, podkreślając jego aerodynamiczną wydajność i prędkość. Całość dopełnia logo N na wyjątkowej górnej kratce.

 

Z tyłu duży, dwuskrzydłowy spojler dachowy zwiększający siłę docisku dodaje pikanterii widokowi z tyłu. Zawiera również trzecie, trójkątne światło stop, jak to ma miejsce w modelach N. Duże podwójne tłumiki wydechowe N w pełni wyrażają ducha wysokich osiągów modelu. W dolnej części tylnego zderzaka duży dyfuzor poprawia wylot powietrza. Sportowy wygląd dodatkowo podkreślają błotniki w kolorze nadwozia, przybliżając KONA N wizualnie do podłoża.Porsche 911 Carrera T
Wiadomości | 20.10.22

Porsche 911 Carrera T

Porsche poszerza rodzinę 911 o lekki samochód sportowy, gdzie litera „T” oznacza touring i opisuje modele, które oferują purystyczne wrażenia z jazdy z wyjątkowo sportowym wyposażeniem.

Jeep Renegade oraz Compass w wersji plug-in hybrid dostępne do zamówienia
Wiadomości | 02.07.20

Jeep Renegade oraz Compass w wersji plug-in hybrid dostępne do zamówienia

Nowe Jeep Renegade 4xe i Jeep Compass 4xe dostępne do zamówienia we Włoszech i we Francji. Oba modele 4xe będą dostępne do zamówienia na innych głównych rynkach europejskich w najbliższych tygodniach.

Hyundai Elantra sedan w wersji N Line
Wiadomości | 14.08.20

Hyundai Elantra sedan w wersji N Line

Hyundai rozszerza gamę modelu Elantra o wersje N Line oraz Hybrid, które zaspokoją różnorodne preferencje Klientów w zakresie mobilności.