Elektryczne | 25.06.20

Elektryczny Buick Velite 7 oficjalnie zadebiutował na rynku chińskim

Kompaktowy SUV EV ma przekonujący zasięg wynoszący 500 kilometrów oraz spełnia globalne standardy GM dotyczące bezpieczeństwa i niezawodności akumulatorów.


Elektryczny Buick Velite 7 oficjalnie zadebiutował na rynku chińskim

„Buick wzmacnia ofertę pojazdów EV, wprowadzając zupełnie nową ofertę dla dzisiejszych konsumentów, dając im funkcjonalność SUV-a i pewność, że pójdzie dalej dzięki imponującemu zasięgowi 500 kilometrów”, powiedziała Molly Peck, dyrektor wykonawczy Buick Sales and Marketing w SAIC-GM. „Uzupełniliśmy go zestawem wiodących technologii, aby zaspokoić potrzeby postępowych i ekologicznych chińskich kierowców”.

Opracowany na globalnej platformie pojazdów elektrycznych GM, kompaktowy SUV VELITE 7 będzie oferował zasięg elektryczny do 500 kilometrów w warunkach nowego europejskiego cyklu jazdy (NEDC - New European Driving Cycle) przy pełnym naładowaniu.

 

VELITE 7 ma wyraźnie sportowy wygląd. Charakteryzuje się również wyjątkową przestrzenią, łącznością zorientowaną na klienta i zaawansowanymi technologiami wspomagającymi kierowcę, zaprojektowanymi tak, aby zapewniać wspaniałe i wygodne wrażenia z posiadania.

 

Wykorzystując niezrównaną globalną wiedzę GM na temat EV, elektryczny system napędowy VELITE 7 jest zasilany przez nowy modułowy akumulator litowo-jonowy o wysokiej wydajności, który ma wyższą gęstość energii dzięki ulepszonej chemii ogniw i zoptymalizowanej konstrukcji. Pakiet akumulatorów ma zaawansowaną konstrukcję i chłodzony cieczą system zarządzania temperaturą, który spełnia globalne standardy GM w zakresie bezpieczeństwa i niezawodności.

 

Buick jest pionierską globalną marką we wprowadzaniu zelektryfikowanych pojazdów w Chinach. Rodzina obejmuje pojazd elektryczny VELITE 5 o zwiększonym zasięgu oraz pojazdy elektryczne VELITE 6 i VELITE 6 Plus.NIKOLA Badger ruszyła przedsprzedaż online, jednego z rywali Tesli
Elektryczne | 29.06.20

NIKOLA Badger ruszyła przedsprzedaż online, jednego z rywali Tesli

Nikola Badger to kolejny elektryczny pickup, który chce walczyć w segmencie szybko zapełniającym się rywalami. Mimo że start-up w dużej mierze skoncentrowany na samochodach z napędem wodorowym nie pokazał prototypu nowego modelu, jest gotowy do rozpoczęcia przedsprzedaży.

Nowa Honda Civic Si wyznacza nowy standard dla sportowych kompaktowych sedanów
Premiery | 19.10.21

Nowa Honda Civic Si wyznacza nowy standard dla sportowych kompaktowych sedanów

Najlepiej prowadzący się, najlepiej wyposażony i najprzyjemniejszy w prowadzeniu Civic Si, jaki kiedykolwiek powstał.

Mercedes-Benz 300 SLR 722 Pożegnanie z legendą
Wiadomości | 07.12.21

Mercedes-Benz 300 SLR 722 Pożegnanie z legendą

Film krótkometrażowy The Last Blast śledzi niezrównaną jazdę słynnego Mercedesa-Benz 300 SLR 722 w londyńskim hołdzie Sir Stirlingowi Mossowi.