Wiadomości | 27.07.21

Dostarczono pierwszy jacht motorowy Tecnomar dla Lamborghini 63

Pierwszy jacht motorowy Lamborghini czerpie inspirację z projektu, kolorów i detali modelu Sián FKP 37, pierwszego hybrydowego supersamochodu sportowego Domu Sant'Agata.

Pierwszy Tecnomar dla Lamborghini 63, jacht motorowy najnowszej generacji zbudowany z wykorzystaniem know-how Automobili Lamborghini i Tecnomar, włoskiej marki Sea Group, został dostarczony właścicielowi kilka dni temu.

 

„Jesteśmy dumni z tego, że widzimy istotę DNA Lamborghini, które dzisiaj wyrusza w rejs po morzu z takim samym nastawieniem, jak nasze supersportowe samochody, które ścigają się po asfalcie. Ten jacht jest dowodem na to, że wspólne wartości i doskonała synergia obu zespołów są kluczem do realizacji doskonałych projektów” – powiedział Stefano Rutigliano, dyrektor ds. strategii Automobili Lamborghini.

 

Jacht motorowy jest wyposażony w dwa silniki MAN V12-2000KM, co czyni go najszybszym jachtem we flocie Tecnomar włoskiej Grupy Morskiej. Co więcej, wykorzystując włókno węglowe – typowy element samochodów Lamborghini – należy do ekskluzywnej kategorii jachtów ultralekkich o masie poniżej 24 ton.

 

WIDEO PREMIERA DZISIAJ PO 20.00.Tył nowej Klasy S Mercedes-Maybach
Premiery | 24.11.20

Tył nowej Klasy S Mercedes-Maybach

Pierwsza klasa, nawet w drugim rzędzie.

Pewnie nie słyszałeś o Donkervoort holenderskim producencie super sportowych samochodów
Super Cars | 25.06.20

Pewnie nie słyszałeś o Donkervoort holenderskim producencie super sportowych samochodów

Donkervoort Automobielen D8 GTO-JD70 został opracowany jako hołd dla 70. urodzin jego założyciela, Joopa Donkervoorta.

Ford Tourneo Connect zupełnie nowy samochód wielofunkcyjny
Premiery | 13.10.21

Ford Tourneo Connect zupełnie nowy samochód wielofunkcyjny

Ford prezentuje nowy wielozadaniowy model Tourneo Connect, który podnosi w rodzinie modeli Tourneo standardy pod względem stylu, przestrzeni i wszechstronności.