Wiadomości | 27.07.21

Dostarczono pierwszy jacht motorowy Tecnomar dla Lamborghini 63

Pierwszy jacht motorowy Lamborghini czerpie inspirację z projektu, kolorów i detali modelu Sián FKP 37, pierwszego hybrydowego supersamochodu sportowego Domu Sant'Agata.

Pierwszy Tecnomar dla Lamborghini 63, jacht motorowy najnowszej generacji zbudowany z wykorzystaniem know-how Automobili Lamborghini i Tecnomar, włoskiej marki Sea Group, został dostarczony właścicielowi kilka dni temu.

 

„Jesteśmy dumni z tego, że widzimy istotę DNA Lamborghini, które dzisiaj wyrusza w rejs po morzu z takim samym nastawieniem, jak nasze supersportowe samochody, które ścigają się po asfalcie. Ten jacht jest dowodem na to, że wspólne wartości i doskonała synergia obu zespołów są kluczem do realizacji doskonałych projektów” – powiedział Stefano Rutigliano, dyrektor ds. strategii Automobili Lamborghini.

 

Jacht motorowy jest wyposażony w dwa silniki MAN V12-2000KM, co czyni go najszybszym jachtem we flocie Tecnomar włoskiej Grupy Morskiej. Co więcej, wykorzystując włókno węglowe – typowy element samochodów Lamborghini – należy do ekskluzywnej kategorii jachtów ultralekkich o masie poniżej 24 ton.

 

WIDEO PREMIERA DZISIAJ PO 20.00.Ford Mustang MACH-E o mocy 1400 KM w pełni elektryczny prototyp od Ford Performance i RTR
Tuning | 22.07.20

Ford Mustang MACH-E o mocy 1400 KM w pełni elektryczny prototyp od Ford Performance i RTR

Jedyny w swoim rodzaju prototyp opracowany we współpracy z RTR Vehicles w celu zademonstrowania możliwości napędu elektrycznego. Wideo

GR Supra świętuje 45 lat legendarnej mocy
MotorSport | 29.06.23

GR Supra świętuje 45 lat legendarnej mocy

TOYOTA GAZOO Racing ogłasza edycje specjalną ograniczoną do 900 jednostek na rynek amerykański sportowego modelu GR Supra 45th Anniversary Edition.

Volkswagen Amarok pick-up udoskonalony w każdym calu
Premiery | 07.07.22

Volkswagen Amarok pick-up udoskonalony w każdym calu

Volkswagen Samochody Dostawcze prezentuje nowego Amaroka. Ten wszechstronny samochód mogący być i terenówką i wygodnym autem szosowym.