Wiadomości | 27.07.21

Dostarczono pierwszy jacht motorowy Tecnomar dla Lamborghini 63

Pierwszy jacht motorowy Lamborghini czerpie inspirację z projektu, kolorów i detali modelu Sián FKP 37, pierwszego hybrydowego supersamochodu sportowego Domu Sant'Agata.

Pierwszy Tecnomar dla Lamborghini 63, jacht motorowy najnowszej generacji zbudowany z wykorzystaniem know-how Automobili Lamborghini i Tecnomar, włoskiej marki Sea Group, został dostarczony właścicielowi kilka dni temu.

 

„Jesteśmy dumni z tego, że widzimy istotę DNA Lamborghini, które dzisiaj wyrusza w rejs po morzu z takim samym nastawieniem, jak nasze supersportowe samochody, które ścigają się po asfalcie. Ten jacht jest dowodem na to, że wspólne wartości i doskonała synergia obu zespołów są kluczem do realizacji doskonałych projektów” – powiedział Stefano Rutigliano, dyrektor ds. strategii Automobili Lamborghini.

 

Jacht motorowy jest wyposażony w dwa silniki MAN V12-2000KM, co czyni go najszybszym jachtem we flocie Tecnomar włoskiej Grupy Morskiej. Co więcej, wykorzystując włókno węglowe – typowy element samochodów Lamborghini – należy do ekskluzywnej kategorii jachtów ultralekkich o masie poniżej 24 ton.

 

WIDEO PREMIERA DZISIAJ PO 20.00.Latające KIA K5
Wiadomości | 03.08.20

Latające KIA K5

Triple Threat Stunt przedstawia dwa turbodoładowane modele K5 lecące w powietrzu w przeciwnych kierunkach, gdy trzeci model K5 wślizgnął się na miejsce poniżej pary samolotów.

Aston Martin Cognizant Formula One prezentuje oszałamiający nowy bolid AMR21
MotorSport | 03.03.21

Aston Martin Cognizant Formula One prezentuje oszałamiający nowy bolid AMR21

Powrót ultra-luksusowej marki po 61 latach na szczyt sportów motorowych.

Wirtualny spacer z marką Volkswagen podczas targów w Genewie
Wiadomości | 10.04.20

Wirtualny spacer z marką Volkswagen podczas targów w Genewie

Po odwołaniu tegorocznej wystawy samochodowej w Genewie (GIMS 2020), marka Volkswagen zdecydowała się udostępnić projekt własnego stoiska w internecie.