Wiadomości | 27.07.21

Dostarczono pierwszy jacht motorowy Tecnomar dla Lamborghini 63

Pierwszy jacht motorowy Lamborghini czerpie inspirację z projektu, kolorów i detali modelu Sián FKP 37, pierwszego hybrydowego supersamochodu sportowego Domu Sant'Agata.

Pierwszy Tecnomar dla Lamborghini 63, jacht motorowy najnowszej generacji zbudowany z wykorzystaniem know-how Automobili Lamborghini i Tecnomar, włoskiej marki Sea Group, został dostarczony właścicielowi kilka dni temu.

 

„Jesteśmy dumni z tego, że widzimy istotę DNA Lamborghini, które dzisiaj wyrusza w rejs po morzu z takim samym nastawieniem, jak nasze supersportowe samochody, które ścigają się po asfalcie. Ten jacht jest dowodem na to, że wspólne wartości i doskonała synergia obu zespołów są kluczem do realizacji doskonałych projektów” – powiedział Stefano Rutigliano, dyrektor ds. strategii Automobili Lamborghini.

 

Jacht motorowy jest wyposażony w dwa silniki MAN V12-2000KM, co czyni go najszybszym jachtem we flocie Tecnomar włoskiej Grupy Morskiej. Co więcej, wykorzystując włókno węglowe – typowy element samochodów Lamborghini – należy do ekskluzywnej kategorii jachtów ultralekkich o masie poniżej 24 ton.

 

WIDEO PREMIERA DZISIAJ PO 20.00.Zobacz trailer do naszej najnowszej produkcji wideo
Concept Cars | 16.05.20

Zobacz trailer do naszej najnowszej produkcji wideo

Samochody koncepcyjne i historia, która się za nimi kryje. Przedstawiamy zapowiedź wideo do pierwszego z serii filmów o samochodach koncepcyjnych. Autorska produkcja Auto Show Media pokazująca kulisy pracy nad projektami samochodów koncepcyjnych.

Stylistyka wnętrza nowej Klasy S Mercedes-Maybach
Premiery | 24.11.20

Stylistyka wnętrza nowej Klasy S Mercedes-Maybach

Cyfrowy i analogowy luksus w harmonii.

Chevrolet ogłasza koniec produkcji modelu Camaro
Wiadomości | 22.03.23

Chevrolet ogłasza koniec produkcji modelu Camaro

Po dziewięciu dobrych latach modelowych na rynku, z setkami tysięcy sprzedanych egzemplarzy, szósta generacja Chevroleta Camaro zakończy produkcję tego kultowego modelu.