Wiadomości | 27.07.21

Dostarczono pierwszy jacht motorowy Tecnomar dla Lamborghini 63

Pierwszy jacht motorowy Lamborghini czerpie inspirację z projektu, kolorów i detali modelu Sián FKP 37, pierwszego hybrydowego supersamochodu sportowego Domu Sant'Agata.

Pierwszy Tecnomar dla Lamborghini 63, jacht motorowy najnowszej generacji zbudowany z wykorzystaniem know-how Automobili Lamborghini i Tecnomar, włoskiej marki Sea Group, został dostarczony właścicielowi kilka dni temu.

 

„Jesteśmy dumni z tego, że widzimy istotę DNA Lamborghini, które dzisiaj wyrusza w rejs po morzu z takim samym nastawieniem, jak nasze supersportowe samochody, które ścigają się po asfalcie. Ten jacht jest dowodem na to, że wspólne wartości i doskonała synergia obu zespołów są kluczem do realizacji doskonałych projektów” – powiedział Stefano Rutigliano, dyrektor ds. strategii Automobili Lamborghini.

 

Jacht motorowy jest wyposażony w dwa silniki MAN V12-2000KM, co czyni go najszybszym jachtem we flocie Tecnomar włoskiej Grupy Morskiej. Co więcej, wykorzystując włókno węglowe – typowy element samochodów Lamborghini – należy do ekskluzywnej kategorii jachtów ultralekkich o masie poniżej 24 ton.

 

WIDEO PREMIERA DZISIAJ PO 20.00.Polestar potwierdza nowy model elektrycznego SUV-a Polestar 3
Elektryczne | 09.06.22

Polestar potwierdza nowy model elektrycznego SUV-a Polestar 3

Premiera samochodu oznacza wejście Polestar do jednego z najwyższych marż i segmentów wzrostu w branży motoryzacyjnej, szczególnie w Stanach Zjednoczonych.

Audi A6 Avant e-tron concept
Concept Cars | 18.03.22

Audi A6 Avant e-tron concept

Audi prezentuje kolejny model swojej przyszłej, elektrycznie napędzanej Klasy Luksusowej A6: Avant. Szybkie ładowanie z zasięgiem do 300 km w zaledwie 10 minut.

Projekt MAYBACH
Concept Cars | 01.12.21

Projekt MAYBACH

Elektryczny samochód pokazowy zaprojektowany, aby inspirować następne pokolenie i na zawsze kwestionować status quo.