Wiadomości | 09.03.21

Całkowicie nowa Skoda OCTAVIA PRO

Czwarta generacja modelu w specjalnej w wersji chińskiej, gdzie rozstaw osi został zwiększony w porównaniu do wersji europejskiej.


Całkowicie nowa Skoda OCTAVIA PRO

Specjalna wersja modelu dla Chin: bardziej cyfrowa i emocjonująca, z dużą ilością dodatkowej przestrzeni.

 

Zupełnie nowa ŠKODA OCTAVIA PRO: czeski producent samochodów oferuje chińskim klientom najnowszą, czwartą generację swojego bestsellera w postaci ekskluzywnego wariantu, który jest specjalnie dostosowany do rynku chińskiego. W porównaniu z całkowicie nową OCTAVIĄ wprowadzoną w Europie w 2020 roku, w wersji chińskiej rozstaw osi został zwiększony o 44 milimetry i jest o 64 milimetry dłuższy. Przewaga długości OCTAVIA PRO staje się jeszcze bardziej widoczna w porównaniu z modelem trzeciej generacji, który pozostaje w sprzedaży również w Chinach. ŠKODA OCTAVIA PRO wykorzystuje emocjonalny język stylistyczny europejskiego modelu i wyposażona jest w przedni i tylny zderzak w stylu sportowej OCTAVII RS. Oprócz innowacyjnych funkcji wspomagających kierowcę jest wyposażony w system informacyjno-rozrywkowy najnowszej generacji. We wnętrzu znajduje się wyraźny 12-calowy centralny wyświetlacz.

 

Z ponad 1,4 miliona egzemplarzy sprzedanych w Chinach do tej pory ŠKODA OCTAVIA jest kluczowym producentem czeskich samochodów na jego największym pojedynczym rynku. Właśnie dlatego ŠKODA AUTO dokonała ekskluzywnych korekt w całkowicie nowej czwartej generacji OCTAVII przed jej premierą w Chinach. Wprowadzany na rynek jako ŠKODA OCTAVIA PRO, nowy model dla najbardziej zaludnionego kraju świata może się pochwalić rozstawem osi zwiększonym z 44 milimetrów do 2730 milimetrów. To jeszcze bardziej zwiększa i tak duże rozmiary kabiny europejskiej OCTAVII, zmieniając nowy wariant w prawdziwego kosmicznego asa. Jego całkowita długość wzrosła o 64 milimetry do 4753 milimetrów. W porównaniu z trzecią generacją OCTAVII, która pozostanie w sprzedaży w Chinach wraz z nowym modelem, zupełnie nowa ŠKODA OCTAVIA PRO jest jeszcze większa o 78 milimetrów.100-tysięczny pojazd NIO zjeżdża z linii produkcyjnej
Elektryczne | 08.04.21

100-tysięczny pojazd NIO zjeżdża z linii produkcyjnej

Zobacz niesamowite wideo jak startup z Chin buduje swoje elektryczne pojazdy NIO ES8, ES6 i EC6.

Nowy ekran dotykowy w Megane E-TECH Electric
Elektryczne | 20.01.22

Nowy ekran dotykowy w Megane E-TECH Electric

Ekran OpenR w nowym Megane E-TECH Electric to bez wątpienia najbardziej uderzający przełom w technologii pokładowej Renault w ciągu ostatnich kilku lat.

Toyota bZ4X gotowa do wprowadzenia na rynek europejski
Elektryczne | 31.03.22

Toyota bZ4X gotowa do wprowadzenia na rynek europejski

Nowy bZ4X to połączenie nowoczesnej, zdecydowanej stylistyki oraz przestronnego wnętrza i bagażnika z możliwościami jezdnymi rasowego SUV-a.