Wiadomości | 09.03.21

Całkowicie nowa Skoda OCTAVIA PRO

Czwarta generacja modelu w specjalnej w wersji chińskiej, gdzie rozstaw osi został zwiększony w porównaniu do wersji europejskiej.


Całkowicie nowa Skoda OCTAVIA PRO

Specjalna wersja modelu dla Chin: bardziej cyfrowa i emocjonująca, z dużą ilością dodatkowej przestrzeni.

 

Zupełnie nowa ŠKODA OCTAVIA PRO: czeski producent samochodów oferuje chińskim klientom najnowszą, czwartą generację swojego bestsellera w postaci ekskluzywnego wariantu, który jest specjalnie dostosowany do rynku chińskiego. W porównaniu z całkowicie nową OCTAVIĄ wprowadzoną w Europie w 2020 roku, w wersji chińskiej rozstaw osi został zwiększony o 44 milimetry i jest o 64 milimetry dłuższy. Przewaga długości OCTAVIA PRO staje się jeszcze bardziej widoczna w porównaniu z modelem trzeciej generacji, który pozostaje w sprzedaży również w Chinach. ŠKODA OCTAVIA PRO wykorzystuje emocjonalny język stylistyczny europejskiego modelu i wyposażona jest w przedni i tylny zderzak w stylu sportowej OCTAVII RS. Oprócz innowacyjnych funkcji wspomagających kierowcę jest wyposażony w system informacyjno-rozrywkowy najnowszej generacji. We wnętrzu znajduje się wyraźny 12-calowy centralny wyświetlacz.

 

Z ponad 1,4 miliona egzemplarzy sprzedanych w Chinach do tej pory ŠKODA OCTAVIA jest kluczowym producentem czeskich samochodów na jego największym pojedynczym rynku. Właśnie dlatego ŠKODA AUTO dokonała ekskluzywnych korekt w całkowicie nowej czwartej generacji OCTAVII przed jej premierą w Chinach. Wprowadzany na rynek jako ŠKODA OCTAVIA PRO, nowy model dla najbardziej zaludnionego kraju świata może się pochwalić rozstawem osi zwiększonym z 44 milimetrów do 2730 milimetrów. To jeszcze bardziej zwiększa i tak duże rozmiary kabiny europejskiej OCTAVII, zmieniając nowy wariant w prawdziwego kosmicznego asa. Jego całkowita długość wzrosła o 64 milimetry do 4753 milimetrów. W porównaniu z trzecią generacją OCTAVII, która pozostanie w sprzedaży w Chinach wraz z nowym modelem, zupełnie nowa ŠKODA OCTAVIA PRO jest jeszcze większa o 78 milimetrów.BMW Concept i4
Wiadomości | 05.03.20

BMW Concept i4

Wraz z BMW Concept i4 ? Gran Coupé z napędem czysto elektrycznym ? napęd elektryczny dociera do głównej marki koncernu BMW. BMW Concept i4 jest zapowiedzią modelu BMW i4, którego produkcja rozpocznie się w 2021 roku.

Porsche unowocześnia Panamerę
Premiery | 24.11.23

Porsche unowocześnia Panamerę

Trzecia generacja sportowej, luksusowej limuzyny charakteryzuje się szerszą gamą funkcji cyfrowych, świeżym i wyrazistym designem oraz szerszym spektrum pomiędzy dynamiką a komfortem jazdy.

Powrót PEUGEOT Sport do sportów motorowych
MotorSport | 08.02.21

Powrót PEUGEOT Sport do sportów motorowych

Długodystansowych Mistrzostw Świata FIA (FIA WEC) i Le Mans 24. Godziny.