Wiadomości | 12.11.20

Całkiem nowe Renault Express

Aby zaspokoić wszystkie potrzeby swoich klientów, Renault przedstawia Całkowicie nowe Renault Express, dostępne zarówno w wersji użytkowej, jak i osobowej. Ta komplementarna gama czterech pojazdów będzie prezentowana i sprzedawana od wiosny 2021 roku.


Całkiem nowe Renault Express

Całkowicie nowy Express Van, praktyczny i wydajny van, jest przeznaczony dla młodych przedsiębiorców i małych flot, poszukujących najlepszego stosunku ceny do korzyści, spełniających ich podstawowe potrzeby.

 

Zupełnie nowy Express Van prezentuje kody stylistyczne marki Renault, wyrażając solidność i nowoczesność. Nowe wnętrze, wyposażone we wzmocnione siedzenia, zapewnia jakość i komfort na pokładzie. Szczególną uwagę zwrócono na przestrzeń magazynową i ergonomię. Oferuje najlepszą pojemność w swojej kategorii (48 litrów) i pojemność ładunkową od 3,3 do 3,7 m³.

 

Zupełnie nowy Express Van jest wyposażony w system multimedialny Renault EASY LINK i jest wyposażony w systemy wspomagające prowadzenie, takie jak asystent cofania, ostrzeganie o martwym polu, asystent parkowania przedniego i tylnego, nie zapominając o szerokim lusterku wstecznym.

 

Całkowicie nowy Express, wszechstronny i ekonomiczny combispace, oferuje pięć prawdziwych siedzeń i dużą przestrzeń ładunkową. Skierowany jest do przedsiębiorców o charakterze mieszanym (zawodowym i rodzinnym), ale także do rzemieślników i handlowców.Mercedes-Benz Vans otworzy w Polsce fabrykę elektrycznych samochodów dostawczych
Wiadomości | 12.12.22

Mercedes-Benz Vans otworzy w Polsce fabrykę elektrycznych samochodów dostawczych

Nowa fabryka Mercedes‑Benz Vans w Jaworze będzie pierwszą fabryką marki napędzaną wyłącznie energią elektryczną wyznaczając nowe standardy.

Mercedes-Benz Klasa G czyli 400 tysięcy sztuk od 1979 roku
Wiadomości | 04.12.20

Mercedes-Benz Klasa G czyli 400 tysięcy sztuk od 1979 roku

Z linii produkcyjnej w Graz zjechał czerwony Mercedes-Benz G 400 d. Samochód trafi do wieloletniego klienta z Nadrenii.

Chicago Auto Show 2023, Volkswagen zaprezentował dziś nowe modele Atlas i Atlas Cross Sport
Wiadomości | 10.02.23

Chicago Auto Show 2023, Volkswagen zaprezentował dziś nowe modele Atlas i Atlas Cross Sport

Odświeżone wersje siedmio- i pięciomiejscowe oferują udoskonaloną technologię, udoskonalone projekty i materiały wnętrza oraz bardziej żwawy układ napędowy.