Wiadomości | 12.11.20

Całkiem nowe Renault Express

Aby zaspokoić wszystkie potrzeby swoich klientów, Renault przedstawia Całkowicie nowe Renault Express, dostępne zarówno w wersji użytkowej, jak i osobowej. Ta komplementarna gama czterech pojazdów będzie prezentowana i sprzedawana od wiosny 2021 roku.


Całkiem nowe Renault Express

Całkowicie nowy Express Van, praktyczny i wydajny van, jest przeznaczony dla młodych przedsiębiorców i małych flot, poszukujących najlepszego stosunku ceny do korzyści, spełniających ich podstawowe potrzeby.

 

Zupełnie nowy Express Van prezentuje kody stylistyczne marki Renault, wyrażając solidność i nowoczesność. Nowe wnętrze, wyposażone we wzmocnione siedzenia, zapewnia jakość i komfort na pokładzie. Szczególną uwagę zwrócono na przestrzeń magazynową i ergonomię. Oferuje najlepszą pojemność w swojej kategorii (48 litrów) i pojemność ładunkową od 3,3 do 3,7 m³.

 

Zupełnie nowy Express Van jest wyposażony w system multimedialny Renault EASY LINK i jest wyposażony w systemy wspomagające prowadzenie, takie jak asystent cofania, ostrzeganie o martwym polu, asystent parkowania przedniego i tylnego, nie zapominając o szerokim lusterku wstecznym.

 

Całkowicie nowy Express, wszechstronny i ekonomiczny combispace, oferuje pięć prawdziwych siedzeń i dużą przestrzeń ładunkową. Skierowany jest do przedsiębiorców o charakterze mieszanym (zawodowym i rodzinnym), ale także do rzemieślników i handlowców.Lamborghini świętuje wielkie otwarcie Lamborghini Lounge Tokyo
Wiadomości | 30.10.20

Lamborghini świętuje wielkie otwarcie Lamborghini Lounge Tokyo

Automobili Lamborghini otwiera THE LOUNGE TOKYO w ekskluzywnej dzielnicy mieszkaniowej Roppongi i jest drugim tego typu obiektem po Nowym Jorku.

Nowe Lamborghini Countach LPI 800-4
Premiery | 13.08.21

Nowe Lamborghini Countach LPI 800-4

Futurystyczna limitowana edycja składająca hołd kultowemu statusowi Countacha jako rewolucyjnego łamacza zasad projektowania i technologii, odtworzonego na potrzeby XXI wieku.

Wkrótce premiera nowej Skody Fabia czwartej generacji
Wiadomości | 25.02.21

Wkrótce premiera nowej Skody Fabia czwartej generacji

22 lata po debiucie Fabii Skoda prezentuje czwartą generację opartą na platformie MQB-A0. Zobacz przedpremierowe wideo i zdjęcia w kamuflażu.