Wiadomości | 21.03.21

BMW iDrive nowej generacji

Nowa interpretacja systemu obsługi, którego celem jest precyzyjne i adekwatne dostosowanie wszystkich funkcji obsługiwanych przez BMW iDrive do potrzeb i życzeń kierowcy.

Podstawą tego wyjątkowego doświadczenia dla użytkownika jest nowy system operacyjny BMW 8, nowa generacja wyświetlaczy, elementów obsługi i oprogramowania, a także niezwykle wydajna komunikacja i przetwarzanie danych. Nowy system iDrive będzie wprowadzany sukcesywnie we wszystkich klasach pojazdów. Po raz pierwszy pojawi się jeszcze w tym roku w BMW iX, a następnie w BMW i4.

 

Dzięki możliwości dostosowywania się do indywidualnych potrzeb i nawyków kierowcy, a także do bieżącej sytuacji, inteligentny asystent osobisty BMW będzie bardziej niż kiedykolwiek dotąd centralnym kanałem interakcji między człowiekiem i maszyną. Ogólnie rzecz biorąc, system obsługi został zaprojektowany z wyraźnym naciskiem na interakcję za pośrednictwem naturalnej mowy i obsługę dotykową na zakrzywionym ekranie BMW. Nowe doświadczenie „Great Entrance Moments” tworzy jeszcze poza samochodem emocjonalną więź między kierowcą a pojazdem. Wita kierowcę i prowadzi go do pojazdu dzięki przemyślanej inscenizacji. Podczas jazdy, nowe tryby My Modes tworzą niepowtarzalne wrażenie poprzez współdziałanie wielu różnych funkcji, wynikające z dostosowanego do danej sytuacji połączenia cech pojazdu i atmosfery wnętrza.

 

Nowy system BMW iDrive przetwarza w sposób ciągły liczne dane generowane samodzielnie, dostępne online oraz przekazywane z floty pojazdów BMW Group, aby realizować życzenia kierowcy w sposób odpowiedni do sytuacji. Podstawą dla jeszcze większej personalizacji jest BMW ID. System rozpoznaje powtarzające się sytuacje, uczy się na ich podstawie i podpowiada aktywację odpowiedniej funkcji. Zdalna aktualizacja oprogramowania będzie regularnie ulepszać nowy BMW iDrive, dodając dodatkowe funkcje i aktualizując je.Modele CUPRY, których nie możesz kupić
Wiadomości | 01.08.23

Modele CUPRY, których nie możesz kupić

Hiszpańska marka motoryzacyjna CUPRA niemal od początku swojego istnienia angażuje się w sporty motorowe w związku z tym powstało kilka wyjątkowych modeli, których nie zobaczymy w salonach marki.

Znamy ceny bestsellera SEAT-a: nowy Seat Leon już od
Wiadomości | 04.05.20

Znamy ceny bestsellera SEAT-a: nowy Seat Leon już od

Czwarta generacja SEAT-a Leona w wersji pięciodrzwiowej i Sportstourer została zaprezentowana oficjalnie w styczniu podczas premiery w Barcelonie. Wyczekiwany model hiszpańskiego producenta już niebawem pojawi się w polskich salonach. Właśnie ogłoszono oficjalny cennik najnowszego Leona w Polsce.

Pierwsze zdjęcia wnętrza Volkswagena ID.4
Elektryczne | 08.09.20

Pierwsze zdjęcia wnętrza Volkswagena ID.4

Przestronna kabina, oszczędność formy, efektowne oświetlenie i ekologiczne materiały ? wnętrze modelu ID.4 jest nowocześnie zaaranżowane i znakomicie oddaje charakter pierwszego w pełni elektrycznego SUV-a marki Volkswagen.