Wiadomości | 21.03.21

BMW iDrive nowej generacji

Nowa interpretacja systemu obsługi, którego celem jest precyzyjne i adekwatne dostosowanie wszystkich funkcji obsługiwanych przez BMW iDrive do potrzeb i życzeń kierowcy.

Podstawą tego wyjątkowego doświadczenia dla użytkownika jest nowy system operacyjny BMW 8, nowa generacja wyświetlaczy, elementów obsługi i oprogramowania, a także niezwykle wydajna komunikacja i przetwarzanie danych. Nowy system iDrive będzie wprowadzany sukcesywnie we wszystkich klasach pojazdów. Po raz pierwszy pojawi się jeszcze w tym roku w BMW iX, a następnie w BMW i4.

 

Dzięki możliwości dostosowywania się do indywidualnych potrzeb i nawyków kierowcy, a także do bieżącej sytuacji, inteligentny asystent osobisty BMW będzie bardziej niż kiedykolwiek dotąd centralnym kanałem interakcji między człowiekiem i maszyną. Ogólnie rzecz biorąc, system obsługi został zaprojektowany z wyraźnym naciskiem na interakcję za pośrednictwem naturalnej mowy i obsługę dotykową na zakrzywionym ekranie BMW. Nowe doświadczenie „Great Entrance Moments” tworzy jeszcze poza samochodem emocjonalną więź między kierowcą a pojazdem. Wita kierowcę i prowadzi go do pojazdu dzięki przemyślanej inscenizacji. Podczas jazdy, nowe tryby My Modes tworzą niepowtarzalne wrażenie poprzez współdziałanie wielu różnych funkcji, wynikające z dostosowanego do danej sytuacji połączenia cech pojazdu i atmosfery wnętrza.

 

Nowy system BMW iDrive przetwarza w sposób ciągły liczne dane generowane samodzielnie, dostępne online oraz przekazywane z floty pojazdów BMW Group, aby realizować życzenia kierowcy w sposób odpowiedni do sytuacji. Podstawą dla jeszcze większej personalizacji jest BMW ID. System rozpoznaje powtarzające się sytuacje, uczy się na ich podstawie i podpowiada aktywację odpowiedniej funkcji. Zdalna aktualizacja oprogramowania będzie regularnie ulepszać nowy BMW iDrive, dodając dodatkowe funkcje i aktualizując je.Volkswagen Beetle GSR, klasyk w żółto-czarnym kolorze
Tuning | 19.12.20

Volkswagen Beetle GSR, klasyk w żółto-czarnym kolorze

GSR to efektowny, sportowy samochód w kolorze trzmiela, który był odpowiedzią na wieloletnie prośby fanów Beetle o bardziej sportową wersję klasycznego coupe.

BMW M Hybrid V8
Concept Cars | 07.06.22

BMW M Hybrid V8

Nowy design, nowa nazwa. Prototyp, który będzie rywalizował dla BMW M Motorsport w serii IMSA 2023, nosi nazwę BMW M Hybrid V8.

Przygotuj się na premierę całkowicie nowej jedenastej generacji Hondy Accord
Wiadomości | 26.10.22

Przygotuj się na premierę całkowicie nowej jedenastej generacji Hondy Accord

Już w przyszłym miesiącu Honda Accord wprowadzi ekscytację do segmentu sedanów średniej wielkości dzięki nowej, eleganckiej stylistyce oraz hybrydowemu układowi napędowemu.