MotorSport | 08.02.21

Zespół Mercedesa i Lewis Hamilton będą kontynuować współpracę w 2021 roku

Z sześcioma mistrzostwami kierowców i 74 zwycięstwami w wyścigach Lewis jest najbardziej utytułowanym kierowcą w historii Srebrnej Strzały.

Zespół Mercedes-AMG Petronas F1 Team ma przyjemność ogłosić, że obecny Mistrz Świata Konstruktorów Formuły 1 i aktualny Mistrz Świata Kierowców F1 będą kontynuować współpracę w 2021 roku. Zespół Mercedesa i Lewis uzgodnili nowy kontrakt, który obejmie jeden z Najbardziej udana współpraca w historii sportu jest kontynuowana przez dziewiąty sezon z rzędu.

 

Znaczna część nowej umowy opiera się na wspólnym zobowiązaniu do większej różnorodności i integracji w sportach motorowych, które podjęli w zeszłym roku Lewis i Mercedes. Przyjmie to formę wspólnej fundacji charytatywnej, której misją będzie wspieranie większej różnorodności i integracji we wszystkich jej formach w sporcie motorowym.

 

Lewis zadebiutował w F1 w zespole McLaren, zajmującym się silnikami Mercedesa F1, w 2007 roku i we wszystkich swoich 266 Grand Prix był napędzany silnikami Mercedes-Benz. Dołączył do zespołu Mercedesa w 2013 roku i od tego czasu wygrał 74 wyścigi F1, a także sześć mistrzostw kierowców z zespołem Mercedes-AMG Petronas F1. W 2020 roku pobił rekord zwycięstw Michaela Schumachera i jest teraz rekordzistą wszechczasów w wyścigach Formuły 1.Suzuki Jimny z homologacją ciężarową w nowej wersji dwuosobowej
Wiadomości | 09.09.20

Suzuki Jimny z homologacją ciężarową w nowej wersji dwuosobowej

Suzuki wprowadza na rynek nową, dwuosobową wersję modelu Jimny ? lekkiego i kompaktowego samochodu terenowego teraz z homologacją ciężarową.

Premiery zupełnie nowego Nissana JUKE Turbo w Hongkongu
Premiery | 19.06.20

Premiery zupełnie nowego Nissana JUKE Turbo w Hongkongu

Kompaktowy crossover coupe pojawia się na nowo w nowym stylu, technologii i wrażeniach z jazdy. Zupełnie nowy Nissan JUKE Turbo przekształcił się w odważny sportowy crossover - oferuje świetną personalizację dzięki 16 niestandardowym kolorom zewnętrznym i trzem kombinacjom kolorów wnętrza.

Nowy Jeep Compass teraz bardziej zaawansowany technologicznie i połączony
Wiadomości | 15.05.20

Nowy Jeep Compass teraz bardziej zaawansowany technologicznie i połączony

Można już składać zamówienia na nowego Jeepa Compass, zbudowany na rynek europejski w fabryce FCA Melfi we Włoszech. Nowy model jest teraz produkowany we Włoszech, dzięki czemu Jeep gwarantuje średni czas dostawy z fabryki około trzech tygodni, a jednocześnie oferuje szereg zaawansowanych przyjaznych dla użytkownika technologii, które zapewniają bardziej wydajne, wygodne i połączone codzienne wrażenia z jazdy.