MotorSport | 08.02.21

Zespół Mercedesa i Lewis Hamilton będą kontynuować współpracę w 2021 roku

Z sześcioma mistrzostwami kierowców i 74 zwycięstwami w wyścigach Lewis jest najbardziej utytułowanym kierowcą w historii Srebrnej Strzały.

Zespół Mercedes-AMG Petronas F1 Team ma przyjemność ogłosić, że obecny Mistrz Świata Konstruktorów Formuły 1 i aktualny Mistrz Świata Kierowców F1 będą kontynuować współpracę w 2021 roku. Zespół Mercedesa i Lewis uzgodnili nowy kontrakt, który obejmie jeden z Najbardziej udana współpraca w historii sportu jest kontynuowana przez dziewiąty sezon z rzędu.

 

Znaczna część nowej umowy opiera się na wspólnym zobowiązaniu do większej różnorodności i integracji w sportach motorowych, które podjęli w zeszłym roku Lewis i Mercedes. Przyjmie to formę wspólnej fundacji charytatywnej, której misją będzie wspieranie większej różnorodności i integracji we wszystkich jej formach w sporcie motorowym.

 

Lewis zadebiutował w F1 w zespole McLaren, zajmującym się silnikami Mercedesa F1, w 2007 roku i we wszystkich swoich 266 Grand Prix był napędzany silnikami Mercedes-Benz. Dołączył do zespołu Mercedesa w 2013 roku i od tego czasu wygrał 74 wyścigi F1, a także sześć mistrzostw kierowców z zespołem Mercedes-AMG Petronas F1. W 2020 roku pobił rekord zwycięstw Michaela Schumachera i jest teraz rekordzistą wszechczasów w wyścigach Formuły 1.Wreszcie jest! Honda CR-V Hybrid Racer
MotorSport | 01.03.23

Wreszcie jest! Honda CR-V Hybrid Racer

2,2-litrowa, podwójnie turbodoładowana, zelektryfikowana jednostka napędowa i skrzynia biegów Hondy V6 INDYCAR pod nadwoziem Hondy CR-V Hybrid, tworzy laboratorium na kołach.

Volvo Cars rozpoczyna produkcję w pełni elektrycznego XC40 Recharge
Wiadomości | 02.10.20

Volvo Cars rozpoczyna produkcję w pełni elektrycznego XC40 Recharge

To pierwszy z kilku w pełni elektrycznych samochodów Volvo, które pojawią się w przyszłości

GMC kontynuuje rewolucję elektrycznych pickupów przedstawiając model Sierra EV Denali
Elektryczne | 21.10.22

GMC kontynuuje rewolucję elektrycznych pickupów przedstawiając model Sierra EV Denali

GMC staje się pierwszą w branży marką z trzema całkowicie elektrycznymi pickupami. Sierra EV dołączy do popularnego modelu HUMMER EV Pickup oraz HUMMER EV SUV.