Super Cars | 19.01.21

Pierwsze Bugatti Divo dostarczone na zachodnie wybrzeże USA

Trzy z czterech pojazdów Divo zamówionych przez partnera handlowego Bugatti w Beverly Hills zostały niedawno dostarczone ich właścicielom.

Bugatti ma udany start w nowym roku 2021: trzy z czterech pojazdów Divo zamówionych przez partnera handlowego Bugatti w Beverly Hills zostały niedawno dostarczone ich właścicielom. Jednak zanim dotarli do nowych właścicieli, trzy wyjątkowe hipersportowe samochody spotkały się na ostatniej wspólnej przejażdżce na prywatnym torze wyścigowym „The Thermal Club” w Palm Desert w Kalifornii.

Podczas gdy temperatury w Molsheim, siedzibie francuskiej luksusowej marki, utrzymują się w okolicach zera, trzy Divo prosto z produkcji mogły zademonstrować swoje umiejętności w kalifornijskim słońcu. „Widok tych spektakularnych dzieł sztuki na samochody przechodzi z kartki papieru do siedzenia tu przede mną” - mówi Tim O'Hara, dyrektor generalny Bugatti Beverly Hills. „To był bardzo złożony i długotrwały proces, który wymagał naszych najlepszych umiejętności i wiedzy. Dostarczenie 4 z zaledwie 40 do zbudowania na świecie i doprowadzenie projektu do końca jest bardzo satysfakcjonujące ”.

 

Wysoce spersonalizowane, wydajne i ekskluzywne. Wraz z Divo Bugatti opracował hipersportowy samochód, który ożywia tradycję budowania karoserii producenta luksusowych samochodów. Jest napędzany kultowym ośmiolitrowym silnikiem W16 Bugatti o mocy 1500 KM i jest ograniczony do maksymalnej prędkości 380 km / h. W sumie tylko 40 Divo zostanie wyprodukowanych w Atelier w Molsheim po cenie jednostkowej 5 mln euro każdy. Pierwsze dostawy hipersportowego auta miały miejsce w sierpniu 2020 roku, a wszystkie Divo trafią do ich właścicieli w pierwszych miesiącach 2021 roku.Ekstremalny pojazd Rezvani Vengeance Military Edition
Tuning | 07.05.23

Ekstremalny pojazd Rezvani Vengeance Military Edition

Pierwszy film od Rezvani Motors, który pokazuje możliwości tego luksusowego pojazdu opancerzonego w wersji Military Edition.

Milionowe 3-drzwiowe MINI
Wiadomości | 18.04.23

Milionowe 3-drzwiowe MINI

Milionowy egzemplarz obecnej generacji oryginalnego MINI zjeżdża z linii produkcyjnej jako w pełni elektryczny MINI Cooper SE i zostanie dostarczony do Kanady w kolorze British Racing Green.

Zbliżając się do premiery CUPRA Born sprawdź jak ją zaprojektowano
Elektryczne | 20.05.21

Zbliżając się do premiery CUPRA Born sprawdź jak ją zaprojektowano

Pierwszy w 100% elektryczny pojazd prowadzi markę do ekspansji na nowe rynki i rozpoczyna nowy model biznesowy.