Super Cars | 19.01.21

Pierwsze Bugatti Divo dostarczone na zachodnie wybrzeże USA

Trzy z czterech pojazdów Divo zamówionych przez partnera handlowego Bugatti w Beverly Hills zostały niedawno dostarczone ich właścicielom.

Bugatti ma udany start w nowym roku 2021: trzy z czterech pojazdów Divo zamówionych przez partnera handlowego Bugatti w Beverly Hills zostały niedawno dostarczone ich właścicielom. Jednak zanim dotarli do nowych właścicieli, trzy wyjątkowe hipersportowe samochody spotkały się na ostatniej wspólnej przejażdżce na prywatnym torze wyścigowym „The Thermal Club” w Palm Desert w Kalifornii.

Podczas gdy temperatury w Molsheim, siedzibie francuskiej luksusowej marki, utrzymują się w okolicach zera, trzy Divo prosto z produkcji mogły zademonstrować swoje umiejętności w kalifornijskim słońcu. „Widok tych spektakularnych dzieł sztuki na samochody przechodzi z kartki papieru do siedzenia tu przede mną” - mówi Tim O'Hara, dyrektor generalny Bugatti Beverly Hills. „To był bardzo złożony i długotrwały proces, który wymagał naszych najlepszych umiejętności i wiedzy. Dostarczenie 4 z zaledwie 40 do zbudowania na świecie i doprowadzenie projektu do końca jest bardzo satysfakcjonujące ”.

 

Wysoce spersonalizowane, wydajne i ekskluzywne. Wraz z Divo Bugatti opracował hipersportowy samochód, który ożywia tradycję budowania karoserii producenta luksusowych samochodów. Jest napędzany kultowym ośmiolitrowym silnikiem W16 Bugatti o mocy 1500 KM i jest ograniczony do maksymalnej prędkości 380 km / h. W sumie tylko 40 Divo zostanie wyprodukowanych w Atelier w Molsheim po cenie jednostkowej 5 mln euro każdy. Pierwsze dostawy hipersportowego auta miały miejsce w sierpniu 2020 roku, a wszystkie Divo trafią do ich właścicieli w pierwszych miesiącach 2021 roku.BMW M Motorsport prezentuje BMW M4 GT3 na torze Nürburgring
MotorSport | 03.06.21

BMW M Motorsport prezentuje BMW M4 GT3 na torze Nürburgring

Podczas ostatnich testów przed 24-godzinnym wyścigiem na torze Nürburgring został zaprezentowany nowy flagowy model BMW GT, wart 415 000 euro netto.

Wyjątkowy Mercedes-AMG GT Black Series
Super Cars | 28.04.21

Wyjątkowy Mercedes-AMG GT Black Series

AMG Brand Center w Gdańsku prezentowany jest limitowany Mercedes-AMG GT Black Series wyposażony w najmocniejszy seryjny silnik AMG V8 w historii o mocy 730 KM.

Pierwszy warsztat CUPRA w Europie
Tuning | 15.09.20

Pierwszy warsztat CUPRA w Europie

CUPRA kontynuuje swoją międzynarodową ekspansję, tworząc drugi po Meksyku garaż CUPRA na świecie. Staje się pierwszą marką motoryzacyjną, która uczestniczy w Extreme E, jako główny partner ABT.