Super Cars | 19.01.21

Pierwsze Bugatti Divo dostarczone na zachodnie wybrzeże USA

Trzy z czterech pojazdów Divo zamówionych przez partnera handlowego Bugatti w Beverly Hills zostały niedawno dostarczone ich właścicielom.

Bugatti ma udany start w nowym roku 2021: trzy z czterech pojazdów Divo zamówionych przez partnera handlowego Bugatti w Beverly Hills zostały niedawno dostarczone ich właścicielom. Jednak zanim dotarli do nowych właścicieli, trzy wyjątkowe hipersportowe samochody spotkały się na ostatniej wspólnej przejażdżce na prywatnym torze wyścigowym „The Thermal Club” w Palm Desert w Kalifornii.

Podczas gdy temperatury w Molsheim, siedzibie francuskiej luksusowej marki, utrzymują się w okolicach zera, trzy Divo prosto z produkcji mogły zademonstrować swoje umiejętności w kalifornijskim słońcu. „Widok tych spektakularnych dzieł sztuki na samochody przechodzi z kartki papieru do siedzenia tu przede mną” - mówi Tim O'Hara, dyrektor generalny Bugatti Beverly Hills. „To był bardzo złożony i długotrwały proces, który wymagał naszych najlepszych umiejętności i wiedzy. Dostarczenie 4 z zaledwie 40 do zbudowania na świecie i doprowadzenie projektu do końca jest bardzo satysfakcjonujące ”.

 

Wysoce spersonalizowane, wydajne i ekskluzywne. Wraz z Divo Bugatti opracował hipersportowy samochód, który ożywia tradycję budowania karoserii producenta luksusowych samochodów. Jest napędzany kultowym ośmiolitrowym silnikiem W16 Bugatti o mocy 1500 KM i jest ograniczony do maksymalnej prędkości 380 km / h. W sumie tylko 40 Divo zostanie wyprodukowanych w Atelier w Molsheim po cenie jednostkowej 5 mln euro każdy. Pierwsze dostawy hipersportowego auta miały miejsce w sierpniu 2020 roku, a wszystkie Divo trafią do ich właścicieli w pierwszych miesiącach 2021 roku.Hyundai Elantra sedan w wersji N Line
Wiadomości | 14.08.20

Hyundai Elantra sedan w wersji N Line

Hyundai rozszerza gamę modelu Elantra o wersje N Line oraz Hybrid, które zaspokoją różnorodne preferencje Klientów w zakresie mobilności.

Dodge Hemi Challenger R/T SE z 1970 roku, który na ulicach Detroit zyskał przydomek „Czarny Duch”
Wiadomości | 14.04.23

Dodge Hemi Challenger R/T SE z 1970 roku, który na ulicach Detroit zyskał przydomek „Czarny Duch”

Ten Challenger jest jednym z zaledwie 23 wyprodukowanych w 1970 roku edycji specjalnej z czterobiegową manualną skrzynią biegów i jednym z zaledwie czterech z dachem ze skóry aligatora.

Samochody Rimac Automobili oficjalnie dostępne w Chinach
Elektryczne | 18.02.21

Samochody Rimac Automobili oficjalnie dostępne w Chinach

Rimac rozszerza obecność w regionie, zostaje otwarty jeden z pierwszych salonów Rimac w Szanghaju.