Super Cars | 15.08.20

Hyperion XP-1 Hydrogen Hypercar niesamowita przyszłość motoryzacji. Premiera

Zasięg ponad 1600 km, 5 min ładowania, bardzo niska waga. Dłuższa żywotność pojazdu. Wytrzymałość na ekstremalne temperatury. Niski koszt recyklingu.

Niesamowity samochód, który ma zwiastować przyszłość motoryzacji. Zobacz pierwsze pełne wideo.

 

Przeczytaj najnowszy artykuł: Kosmiczny prototyp Hyperion XP-1

 

CEO Hyperion Motors, Angelo Kafantaris powiedział w komunikacie prasowym: „Jesteśmy niezmiernie podekscytowani wprowadzeniem Hyperiona na świat, abyśmy mogli uczyć ludzi o korzyściach płynących z systemów zasilania opartych na wodorze. Jako najbardziej rozpowszechniony pierwiastek we Wszechświecie, potencjał jest praktycznie nieograniczony. Naszym celem jest opowiedzenie historii wodoru za pomocą inspirujących pojazdów i rozwiązań infrastrukturalnych ”.Fiat zapowiada nowego SUV-a prosto z Brazylii
Wiadomości | 16.03.21

Fiat zapowiada nowego SUV-a prosto z Brazylii

Projekt Fiat 363. Najbardziej oczekiwany SUV roku i jedna z najważniejszych premier Fiata w 2021 roku zaczyna nabierać kształtu.

Bugatti Chiron Tourbillon
Wiadomości | 19.12.20

Bugatti Chiron Tourbillon

Zaczęło się od pomysłu wymyślonego przez Jacob & Co. wraz z Bugatti - jak odtworzyć 16-cylindrowy silnik Bugatti w zegarku.

Nowy Opel Crossland kompleksowa zmiana
Premiery | 07.10.20

Nowy Opel Crossland kompleksowa zmiana

Opel Vizor obejmuje cały przedni pas wraz z grillem i reflektorami. Przygotowania w toku: już wkrótce można będzie składać zamówienia, a pierwsze samochody pojawią się u dealerów w całej Europie na początku 2021 r.